چگونه واژن سالمی داشته است؟ (12 ساده)


واژن از آن دسته ناخوشایندیست که برای هر کسی ممکن است پیش پیش باشد. تابستان امسال قصد مسافرت ندارد اجازه ندهید خشکی واژن تعطیلاتتان را خراب کند. آمدن با درد و واژن در منزل اصلا خوب نیست ، مخصوصا هوا هم از گرم تر.

چیزی که همیشه باید توجه داشته باشد که از درون هم درست مثل مراقبت می شود. که مراقب پوست و هستند وکننده ها مویتان.

5 تا از بهترین ژل های تنگ کننده واژن در ایران

واژن عضو شگفت انگیزی است. این اندام یک مکانیزم داخلی برای پاکسازی خودش. از یک طرف به ای قوی سختی های در عین می. برخی اوقات مشکلات مربوط به واژن واقعا آزاردهنده می است. همین حالا باید از عضو مراقبت کنیم و سلامتی آن را نادیده کنیم.

اخیرا دکتر Nighat Arif در لایو اینستاگرامش در این مورد گفت: “درست همانطور که ما صورتمان را مرطوب می کنیم تا تازه و شاداب شود ، باید واژن خودمان را هم مرطوب نگه داریم.”

نکات مهم برای مراقبت از واژن

آنجایی که مطلب امروز درباره روش واژن سالم است ، ما اینجا 10 مورد از بهترین روش برای مراقبت از تختیا. روش ها به خصوصی تابستان و هوای گرم بیشتر به کارتان می.

1- از رژیم غذایی مناسب برای واژن پیروی کنید

نوشیدن مقدار زیاد آب ، ویژگی در همین طور مصرف خوراکی های پر به هیدارته و آبرسانی مناسب برای واژن کمک. سبز نیز خواص فوق العاده زیاد دارد بر هیدراته نگه داشتن واژن ، به عفونت های ادراری دردناک نیز کمک می کند.

جز اینها ، مصرف پروبیوتیکی مثل کیمچی و میسو را هم فراموش نکنید. غذاهای به حفظ تعادل های سالم در بدن ما کمک می. مانع BV (واژینوز باکتریال یا باکتریایی).

2- واژن خود را با صابون نشویید

از صابون برای واژن باعث تعادل باکتری های سالم و سطح می شود. استفاده از قسمت های خارجی کشاله ران با صابون اما برای شستن از صابون استفاده کنید. خودش می تواند قسمت اش را تمیز کند و نیازی نیست شما کاری کنید.

بر این اصلا لازم نیست دوش های تمام باکتری بین.

3- رابطه جنسی را افزایش دهید

بله ، درست خواندید! که واژن زمان تحریک تولید می کنم حفظ رطوبت کشش پوست در عضو کمک می. مساله از بروز آتروفی به ویژه در خانم های یائسه لازم می. برخی از تحقیقات نشان می دهد که رابطه می تواند باعث تقویت لگن و باز شدن سریع واژن کمک شود. بر این ، هر چه جنسی افزود میل جنسی تان هم بیشتر می شد. در واقع این یک بازی دو سر برد است!

4- از حمام حبابی معطر زیاد استفاده کنید

با این حال مرطوب شدن مدت زمان طولانی و ماندن در حمام واقعا لذت بخش است ، ولی استفاده میکرر از حبابی هم مثل صابون و دوش واژینال تعادل pH واژن را برهم می زند و این اتفاق رخ می دهد عفونت هایی مانند برفک یا واژینوز با خارش همراهند.

5- همه موهای اندام تناسلی تان را نتراشید. موهای قسمت خارجی واژن ، شما را در برابر خراشیدگی و زخم حین رابطه جنسی محافظت می کنید

این مورد خیلی باب نیست نیست ولی است که ناحیه تناسلی برای واژن و کل اندام تناسلی تان نیاز دارد. موها از پوست ظریف ورودی واژن تناسلی در اصطکاک و خراش رابطه جنسی محافظت می. بنابراین ، با توجه به روز به روز به طرفداران اپیلاسیون بیکینی به سبک “هالیوود” اضافه کرد می شهوااا اافه ی شود ، ام سن ست ستر سم جای تراشیدن یا برداشتن این موها ، همیشه نظافت رعایت و موهای ناحیه را تمیز مرتب نگه دارید.

6- از روان کننده های طبیعی استفاده کنید

نگه داشتن پوست و سلامتی آن از روند مراقبت از پوست میزان می. اما آیا همین میزان توجه به پوست صورت یا دست و پا را به واژن هم معطوف می کنید؟ ما در طول ماه طبیعی مختلف و متغیری تولید می. تغییر هورمونی ناشی از بارداری ، یائسگی مختلف دیگری می تواند این برهم بزند و به خشکی واژن تبدیل شود.

همانطور که تحت مراقبت پوست و دستهایتان روان کننده با کیفیت خوب و به عنوان عنوان برنامه روزانه مراقبت از خوت اد وافن خست د در ضمن قسمت های خارجی واژن را هم فراموش کنید. واژن نه فقط بخش این اندام ، ها و را هم تحت قرار می دهم. پس حتما از روان کننده (به ژل های روان کننده لوبریکانت می گویند) مناسب برای مرطوب نگه داشتن این قسمت ها استفاده کنید. ژل لوبریکانت چیست؟ آن و 6 که باید!

7- تامپون خود را مرتب عوض کنید

مدت زمان از تامپون ناراحتی ، ایجاد و در حالت مدل به شوک سمی می. این مورد بسیار نادر و از هزار خانم دوران قاعدگی 1 تا 17 سندروم شوک سمی می.

تامپون خود را دیر کنید واژن شما را خشک کرده و خارش می کنید. این اتفاق افتاد ، چند بار بدون تامپون از پد بهداشتی و حتی کمی بیشتر احساس راحتی کنید. باید تامپون خود را 4 تا 5 عوض. حالت این است که شب بدون استفاده و استفاده از واژنتان به خطر می افتد.

8- ورزش کنید تا خون به واژن پمپاژ شود

همه می دانند که ورزش برای سلامتی بدن مفید است ؛ اما آیا این را هم می دانم که ورزش باعث سلامتی واژن می شود؟ باعث افزایش جریان خون واژن می شود تنها افتادگی آن را بگیرد. منظم در حفظ تعادل ها نیز که به خود باعث سلامت واژن می شد.

9- کف لگن را تقویت کنید

متوجه شده اید که از سرفه از انجام فعالیت به ترشح ناخواسته رسیده است. تمرینات برای بهبود کنترل و افزایش تحریک در طول رابطه جنسی کمک می.

وقتی به دستشویی می روید می توانید به طور خودخواسته جریان ادرار را متوقف کنید درست است؟ این کار عضلات و های لگن را منقبض می. برای تقویت کف لگن همین عمل را انجام دهید. 10 تا 15 منقبض. باید عضلات لگن فشرده کنید نه شکم عضلات شکم یا.

12- با اندام جنسی تان آشنا شوید

هر کس با دیگری است و هیچ دو نفری کاملا شبیه هم شده است. مثل چک کردن روتین ها برای ندارد ، باید در وجود وجود داشته باشید بوی تند ، ترشح غیرمعمول. هر کدام از موارد فوق شدید به پزشک عمومی مراجعه کنید.

بر این باید به خارجی واژن هم توجه داشته باشید و را از نظر دانه ، جوش یا بررسی کنید. می توانید به پشت و از مشاهده همه قسمت های استفاده شده استفاده کنید. این کار را به مرتب انجام دهید به محض بروز هر نوع یا مساله غیر عادی ، خیلی زود آن را.

حتما بخوانید: مواد مغذی که خانم ها در همه سنین و شرایط سلامتی نیاز دارند

مطالب این پست بوده است .همیشه شاد و سلامت.

منبع 1 منبع 2