چگونه 45 پوند وزن کم کردم و آن را کنار گذاشتم


چگونه 45 کیلو وزن کم کردم

هفته گذشته من و رایان صحبت کردیم و این به من ضربه زد. 10 سال از زندگی من برای همیشه تغییر کرده است. من سفرم را در جولای 2010 آغاز کردم و تا ژوئیه 2011 از نظر جسمی 45 پوند سبک تر و از نظر احساسی حدود 1000 پوند سبک تر بودم.

بعد از همه رژیم های دیوانه وار و ناسالم ، هرگز فکر نمی کردم راهی واقعی برای تبدیل این به یک شیوه زندگی وجود داشته باشد – اما من اینجا هستم! 10 سال بعد ، نه تنها برای حفظ وزن ، بلکه برای صرف هر گرم انرژی برای رسیدن به اهداف خود! چی!؟!؟ چگونه – زندگی واقعی چگونه است؟

کاهش وزن برای خانم ها چگونه 45 پوند از دست دادم و وقتی خاموش شدم چگونه 45 پوند کاهش یافتم ، چگونه وزن کم کنم ، چگونه وزن خود را حفظ کنم

به همین دلیل تصمیم گرفتم در سال 2012 آمادگی جسمانی گروهی را آموزش دهم. من عاشق شدم و گواهینامه های آموزشی شخصی و تخصص تغذیه ورزشی خود را دریافت کردم و در نهایت تصمیم گرفتم در رسانه های اجتماعی ظاهر شوم…. من عاشق Sweat Fitness هستم ، متولد 2014 و هرگز به عقب نگاه نکرده ام.

تناسب اندام Love Sweat مکانی برای ارتباط با سایر زنانی بود که مانند من تجربه کرده اند و به آنها نشان می دهد که راه بهتری وجود دارد! وقتی اولین پست خود را در 2014 در IG منتشر کردم ، هرگز فکر نمی کردم که در این جامعه باورنکردنی شکوفا شود!

من واقعاً فقط می خواهم بگویم ممنون! متشکرم که اجازه دادید من بخشی از زندگی و سفر شما باشم و به من اعتماد کرده اید و #تیمها برای پشتیبان شما هستم.

چگونه 45 پوند وزن کم کردم و آن را کنار گذاشتم

بنابراین می خواستم یک داستان کاهش وزن به روز شده را در YouTube ارسال کنم تا این لحظه را جشن بگیرم و کمی بیشتر در مورد سفرم به اشتراک بگذارم. اما مهمتر از همه ، من می خواستم در مورد چگونگی کاهش 45 کیلوگرم و حفظ آن صحبت کنم و یک تصویر واقعاً واضح از نحوه انجام این کار به شما ارائه دهم! همیشه حرفهای زیادی برای گفتن وجود دارد و بدست آوردن همه چیز در یک ویدئو بسیار دشوار است ، اما امیدوارم این امر به شما در سفر شما الهام بخش باشد!

https://www.youtube.com/watch؟v=Xnxe6QsYi2A

اگر س questionsالی دارید ، آنها را در نظرات بنویسید – من به همه آنها پاسخ خواهم داد!