چیست؟ | درمان تپش قلب عصبی


پیش می آید که علائم و بیماری شما را در تشخیص این رو مراجعه به پزشک و متخصص خواهد کرد. حمله پانیک ، حمله قلبی و حمله عصبی از آن دست بیماری هستند که در مواقع با آن و تجربه شخصی شما احساس تردید می کنید. در این نوشتار بر شدیم تا شما را به یاد حاذق. اگر از این دست بیماری ها استفاده شده اید می توانید با مراجعه به کلینیک قلب و عروق اکسیر برای تشخیص قطعی و درمان اقدام کنید:

پانیک چیست؟

حمله وحشت و حمله می توان به هم رسید و تفاوت را با مشکل روبرو تشخیص داد. حمله قلبی می تواند وحشت فرد شود همین امر باعث گیج شدن بیمار شده است. شخص فکر می کند ، تحت تأثیر قرار گرفته است ، به دنبال مراقبت پزشکی فوری باشید.

علائم پانیک یا حمله عصبی

تأثیر حمله وحشت یا پانیک می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • درد شدید در قفسه سینه

 • سوزن سوزن شدن در دست ها

 • تنگی نفس

 • تپش قلب

 • تعریق

 • تکان خوردن

وحشت می تواند به یا به عنوان علامت اختلال وحشت رخ دهد. ساله ، 2-3 نفر در انتخاب اختلال می شوند افراد بدون اختلال وحشت احساس وحشت می کنند. کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط بین اختلال وحشت ، به مقاله ما در اینجا مراجعه کنید.

 • درد قفسه سینه
 • تنگی نفس
 • حالت تهوع
 • استفراغ
 • تعریق

حال که علائم این بیماری یعنی و حمله با همپوشانی چگونگی تشخیص من می تواند نجات دهنده زندگی باشد.

علائم جسمی در زمان حمله هراس

حمله وحشت یا پانیک: ناگهانی و طاقت فرسایی را گرفتار می. از هیچ جا یا احتمال چیزی ایجاد شده است که شما را مضطرب کرده است. قلب شما ممکن است تند شود ، آن سرگیجه و حتی اسهال نیز ایجاد شود. شما احساس می کنید که هورمون های استرس – واردنالین و کورتیزول – آزاد شده و در سراسر بدن جاری شده اند. که با احساس عذاب از دست مبارزه می کنید ، ممکن است سینه ، نفس نفس و قلب را تجربه کنید.

علائم جسمی در زمان حمله قلبی

حمله قلبی ممکن است زنان و مردان متفاوت باشد. هر دو جنس غالباً از درد قفسه سینه شکایت می کنند – نوعی که هم شدید است و هم غیرقابل انکار است. یا ممکن است “احساس درد خرد کننده ای داشته باشید که به گردن ، فک ، دندان ها ، شانه و پایین بازوی چپ ادامه دهید.” آیا نمی توانید عرق کنید و احساس سرگیجه کنید ، به خصوص اگر زن باشید – زنان نیز باید حالت تهوع داشته باشند. و استفراغ دارند و تنگی نفس.


شاید این مطلب برای شما مفید باشد: همه چیزهایی که باید در مورد خدمات قلب و عروق اکسیر بدانید

حملات قلبی ادامه دارد (و بدتر می شود)

قلبی به طور کلی بسیار متفاوتی را دنبال می کنم. این تأثیر 15 تا 45 دقیقه طول می کشد ، با گذشت زمان بدتر می شوید و ملموس تر از علائم گیج کننده حمله وحشت می شوند. “به عبارت دیگر ، درد قفسه سینه ممکن است تا حدی که روی صفحه شما قرار دارد نشسته باشد ، شود ، حالت تهوع و سرگیجه تشدید می شود و ممکن است از هوش بیایید باشد.

حملات هراس بین زن و مرد متفاوت است

ADAA ، متفاوت است. مردان در بیشتر مواقع آسیب ضربان قلب سریع و تپنده ای می شوند – که تپش قلب نامیده می شونا خاااا می شوفکد حاااد کاد کاد کالد ککاد درد حملات هراس زنان معمولاً با تزریق بیش از حد انجام می شود – وقتی خیلی سریع نفسم می کشد و حاس می کشید و احساس می کنم سر بع بع. نشان می دهد که حملات وحشت دارند ، شاید به این واکنش ترس آن ها با سرعت فعال می رسد.

انجام آزمایش تروپونین برای تشخیص حمله عصبی

آزمایش های HE تشخیص می دهند که این یک حمله قلبی یا حمله هراس است

در طی حمله قلبی ، سلول های قلب آسیب می. آسیب باعث می شود پروتئین های T و تروپونین I در جریان خون آزاد. در اورژانس آزمایش خون برای یافتن دهندگان و اگر آنها کمک کردند. آنها همچنین یک (EKG) که فعالیت الکتریکی ضربان را اندازه و به موارد.


بخوانید: سوالات متداول درباره نوار قلب

چگونه تفاوت را تشخیص می دهد؟

تفاوت بین حمله پانیک حمله قلبی دشوار باشد ، به خصوص اگر شخص قبلی رخ نداده است. یک فرد می تواند با سنجش خاص فاکتور بین دو شرط تشخیص دهد ، از جمله:

ویژگی های درد

درد قفسه سینه هم حمله پانیک در حمله مشترک است ، اما درد شما متفاوت است. طی حمله وحشت ، درد سینه معمولاً خنجر زا و درد در قفسه سینه قرار داد. قفسه سینه در اثر قلبی ممکن است شبیه فشار یا احساس فشار باشد. قفسه سینه که به حمله قلبی مرکز قفسه امکان پذیر است.

شروع

بروز احتمال ممکن است فرد کمک کند حمله کند پانیک حمله قلبی شده است. هر دو شرایط می توانند به طور طبیعی هشدار ایجاد شوند ، اما برخی از اعمال جسمی از پله ها ایجاد می شوند.

مدت زمان

زمان ممکن است به تمایز بین حمله قلبی و حمله وحشت کمک شود. حملات وحشت در عرض دقیقه به جلو ، هرچند مدت زمان بیشتر ممکن است ادامه یابد.

طول حمله قلبی ، علائم بیشتر دارند و با گذشت زمان بدتر می شوند. عنوان مثال ، درد قفسه ممکن است در حمله قلبی باشد اما پس از چند دقیقه شدید.

حمله پانیک و ارتباط آن با حمله قلبی

آیا حمله وحشت می تواند باعث حمله قلبی شود؟

حمله پانیک یا حمله وحشت باعث حمله قلبی نمی شود. در یک یا چند خونی به جریان به حیات خون برسد ، باعث حمله می شود. حمله وحشت باعث حمله نمی شود ، و اضطراب می توانم در عروس کرونر نقش داشته باشم. هراس می توان بصورت منفرد یا بخشی از اختلال اضطراب ظاهر شد. نشان می دهد افراد ممکن است به تغییرپذیری ضربان قلب (HRV) خطر ابتلا را افزایش دهند. HRV بین هر ضربان قلب است. سیستم عصبی خودمختار ضربان قلب را کنترل می. قلب بنا به فعالیت و احساسات فرد در طول روز متفاوت است.

HRV می تواند ضربان قلب فرد را در طول روز ، بر اساس این کار انجام دهد ، به طور بیشتر تغییر می دهد. HRV به این معنی است که قلب فرد اندازه کارآمد دنده عوض نمیده است. از مطالعات HRV را با افزایش خطر بیماری قلبی مرتبط می. در تجزیه و تحلیل محققان از HRV در افرادی که انواع اختلال اضطراب ، از جمله اختلال وحشت زدگی داده شده است ، نتایج نشان داد که شرکت های HRV آخرین رتبه نسبت به افراد بدون اختلال اضطراب دارند.

این نکته مهم در حال حمله به پانیک به معنای حمله قلبی به شخص است. فرد ممکن است به اختلال ممکن باشد اما تحقیق کند.

مراجعه به پزشک ، حمله پانیک

چه موقع به پزشک مراجعه کنید؟

آنجا که علائم حمل و نقل است ، همیشه است که در وردید به دنبال مراقبت سریع پزشکی. در صورت بروز هر یک از علائم زیر ، جستجوی درمان پزشکی فوری نیاز است:

 • درد ناگهانی و شدید قفسه سینه
 • فشار بیش از 2 یا 3 دقیقه در قفسه سینه
 • قفسه سینه که از بازو یا فک تابیده می.

راه های درمانی

به چگونگی شخص قلبی یا شده باشد ، چشم انداز متفاوت خواهد بود. ممکن است حمله وحشت ناخوشایند باشد ، اما تهدید کننده زندگی باشد. هنوز نباید دنبال کنید که آیا مناسب هستند ، آیا می توانید کیفیت آنها را مختل کنید. می توان با تکنیک های مختلف از سبک زندگی ، دارو و مشاوره به اضطراب و وحشت کمک کرد. برخی موارد ، حمله می تواند زندگی را تهدید کند. به دنبال کنید حمله قلبیفرد همچنین باید برای مدیریت بیماری زمینه ای قلب انجام دهد.

:

https://www.healthcentral.com

https://www.medicalnewstoday.com

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 2 میانگین: 3.5]