کارآفرینان تجارت تحویل که بیشترین استفاده را از همه گیری کردند


صنعت تحویل در سال گذشته شاهد رونق بوده است و شرکت های بزرگ تحویل مانند JustEat و Deliveroo با سرمایه گذاری JustEat بیش از 5 میلیون دلار در تبلیغات اسنوپ داگ و انتشار عمومی Deliveroo به ثمر رسیده اند.

اما تنها نامهای بزرگ نبودند که از قفل شدن بیشترین استفاده را کردند.

کارآفرینان سراسر کشور که به دنبال تغییر شغل هستند و با زمان بیشتری برای تأمل فکر می کنند ، همه گیری همه گیر بهترین زمان برای شروع تجارت خود است.

SWL با کارآفرینان پشت Croydon Eats (غذای محلی محلی) ، Vanoffee (کامیون بستنی برای قهوه و کیک) و Weezy (یکی از بسیاری از سکوهای تحویل سوپرمارکت ها که در لندن ظاهر می شود) صحبت کرد.

چه چیزی یاد گرفتیم؟ نه تنها قفل شدن باعث موفقیت این مشاغل شد ، بلکه مردم محلی نیز از آنها خرید کردند.

کرویدون غذا می خورد

پل سوینی و اندی زبنی در مارس 2021 پس از جستجوی یک ایده سرمایه گذاری که با مسئولیت پل به عنوان یک مادر مجرد برای کودکان دبستانی مطابقت داشته باشد ، Croydon Eats را تأسیس کردند.

اندی گفت: “ما داستانهای زیادی از شرکتهای خارج از خانه با جیبهای فوق العاده عمیق دیده ایم ، و شما می توانید ببینید که این پول به کجا می رود – در تبلیغات و در جیب سرمایه گذاران.

“ما فکر می کردیم باید برای چیزی کمی بیشتر در بازار فاصله وجود داشته باشد تا به مشاغل محلی کمک کنیم تا مشتریان خود را افزایش دهند.”

آنها فناوری مورد نیاز خود را پیدا کردند و دانش قبلی خود را برای ساختن یک شرکت تحویل محلی برای مقابله با نفوذ غالب سه بزرگ (Deliveroo ، JustEat و UberEats) در زادگاه خود Croydon به کار گرفتند.

شکاف در بازار: پل و اندی ، بنیانگذاران Croydon Eats

این زوج دریافتند که نه تنها قفل کردن به آنها زمان بیشتری برای فکر کردن می دهد ، بلکه به جذب غرفه های آنلاین غذا نیز کمک می کند و به دنبال راه های جدیدی برای کسب درآمد هستند.

یکی از نقاط ضعف این همه گیری این بود که ایجاد مشارکت های م withثر با مراکز فروش و پیاده سازی آنها در هنگام رعایت اقدامات فاصله گذاری اجتماعی بسیار دشوارتر بود.

اندی ، که از فروش می آید ، می افزاید: “رفت و آمد با ماسک و 2 متر دورتر آنطور که می توانست آسان نبود.”

و این امر ارتباط با مردم این منطقه را دشوارتر کرد ، مهمترین و ارزشمندترین قسمت سفر Croydon Eats تا به امروز ، آنها گفتند.

اندی گفت: “فقط گفتگو با صاحبان فروشگاه یا مشتریان بالقوه باعث می شود احساس کنید که با جامعه ارتباط دارید و احساس می کنید که کار مفیدی انجام می دهید.”

و این ارتباط با مردم محلی به احتمال زیاد برای راه اندازی پل و اندی و بسیاری دیگر در سراسر انگلستان کلیدی خواهد بود ، زیرا بیشتر و بیشتر مردم به دنبال صرف پول خود در مشاغل مستقل پس از همه گیری هستند.

طبق مطالعه اخیر ویستاپرینت ، 41 درصد از ما مایل به پرداخت هزینه بیشتر برای یک قهوه یا ناهار هستیم ، اگر این به معنای کمک به یک تجارت کوچک است.

وانوفی

“من خیلی به آن افتخار می کنم”: آوریل و شریک تجاری / پدرش با وانت وانوفی

آوریل کندی ، فارغ التحصیل 24 ساله از آلترینچام در منچستر ، هنگامی که راه اندازی قفل وانوآی خود را شروع کرد ، همان چیزی را پیدا کرد.

او در مورد مسافرت و تماس با افراد گفت: “شما فقط متوجه می شوید که افراد در یک شرکت نوپا چقدر از افراد حمایت کننده حمایت می کنند.

“بسیاری از مردم به من گفته اند ،” ترجیح می دهم به وانت خود بیایم تا به کوستا یا استارباکس بروم ، نه تنها به این دلیل که من از آنچه شما می فروشید خوشم می آید ، بلکه به این دلیل که شما یک مفهوم جدید در جامعه هستید و من “شما هستم تجارت خوب پیش می رود و من واقعاً می خواهم از شما حمایت کنم. ” به سادگی زیباست. “

آوریل پس از ترک اولین شغل دانشگاهی خود هنگام مرخصی ، وانوفی را شروع کرد.

ایده یک چرخ دستی قهوه که در حال تحویل قهوه و کیک بود ، هنگام قفل شدن به هنگام تولد او در پارک به ذهنش رسید ، همه کافه ها بسته شدند و تنها چیزی که باز بود یک وانت بستنی در پارک بود و او فکر کرد ، “ای کاش چنین چیزی در قهوه وجود داشت”.

آوریل با کمک شریک تجاری خود ، که پدرش است ، تجارت را از ابتدا ساخت و اکنون پنج روز را صرف فروش سخت و فروش قهوه و کیک می کند و مطمئن می شود که ون ها منابع کافی دارند و آنها را تمیز نگه می دارد.

و به عنوان یک قدم بالاتر از یک کامیون بستنی برای قهوه و کیک ، کامیون تحویل را می توان از طریق یک برنامه با برنامه روزانه ردیابی کرد ، به طوری که مشتریان بازگشتی می دانند که چه زمانی انتظار عرضه وانوای خود را دارند.

او گفت: “دیدن همه چیز زنده می شود ، احساس بسیار ارزشمندی است ، بسیار سوررئال است.

“وقتی در مورد تعطیلات سال گذشته و شروع به کار داوطلبانه در یک ایستگاه رادیویی فکر می کنم ، واقعاً نمی دانستم چه کار می کنم.

“اما اکنون من به وانوآی بسیار افتخار می کنم. هر شب می خواهم مطمئن شوم که ون تمیز است. “

در ادامه ، آوریل معتقد است که وانافی قادر خواهد بود بیشترین استفاده را از دنیای ترکیبی کار ببرد ، زیرا بسیاری از مردم هنوز در بیشتر هفته از او کار می کنند و به قهوه نیاز دارند.

او گفت: “اگر از خانه کار می کنید و در املاک روستایی زندگی می کنید که فرسنگ ها از کافی شاپ ها فاصله دارد ، ون و برنامه راه حل مناسبی هستند.

“این واقعا استراحت خوبی است که مردم را از خانه بیرون ببرید تا قهوه بخرند ، چت کنند و به عقب برگردند – به جای اینکه تمام روز تنها در دفتر خانه بنشینید.”

دور لبخند زدن: تحویل مواد غذایی ویزی

ویزی

این فقط مشاغل کوچک کوچک نیستند که از رونق تحویل بیشترین استفاده را می کنند ، بلکه بخش چند میلیون پوندی نیز وجود دارد: تحویل فوری به سوپر مارکت.

تعداد زیادی شرکت جدید وجود دارد که سعی می کنند Deliveroo صنعت تنها در لندن باشند ، از جمله Getir و Gorillas.

یکی از بازیکنان با تمرکز بر لندن و برایتون ، ویزی است که توسط کریستوف ون بورن تأسیس شده است.

کریستوف این ایده را زمانی به وجود آورد که دقیقاً مشکلی را که باید خودش حل کند ، داشت: در یک سفر کاری ، بسیار خسته برای پختن و نداشتن غذای ناسالم برای غذاها ، متوجه نیاز به سفارش غذا ، نه برای بردن ، بلکه کاملاً عادی شد. مواد غذایی در سوپر مارکت.

استقبال به خصوص پس از کار در خانه خوب بود ، به این معنی که اکثر افرادی که از محل کار خود به خانه برمی گشتند نمی توانستند برای تهیه مایحتاج ضروری یا مواد مورد نیاز خود در سوپرمارکت توقف کنند.

به گفته چارلی ، که فقط یک ماه پس از راه اندازی برگه برای ویزی در ساحل برایتون توزیع می کرد ، اکثر مردم به این ایده پاسخ مثبت دادند و مشتاق بودند که در مورد شرکت اطلاعات بیشتری کسب کنند.

او گفت: “من به ویژه از ویزی خوشم می آید زیرا آنها از شرکت های مستقل استفاده می کنند ، نه فقط از شرکت های زنجیره ای. من فکر می کنم آنها یک شرکت خوب هستند.”

حتی برای استارتاپی که توسط VC ها هدف قرار گرفته است ، مشاغل محلی و مستقل هنوز اهمیت خود را نشان می دهند.