کارولین چونگ ، MD به عنوان اولین مدیر ارشد داده MD Anderson نامگذاری شد


اخبار – HOUSTON – مرکز سرطان دانشگاه تگزاس MD Anderson امروز کارولین چونگ ، MD ، دانشیار سرطان شناسی و رادیولوژی تشخیصی ، از اول اکتبر را به عنوان نایب رئیس جدید و مدیر ارشد داده (CDO) معرفی کرد.

چونگ به عنوان اولین CDO این موسسه ، مسئول شکل دهی به استراتژی داده های اندرسون و اجرای آن از منظر عملیاتی و فرهنگی خواهد بود. او بر اداره اداره و پیشبرد داده ها و دفاتر داده های نهادی نظارت خواهد کرد و در همکاری نزدیک با دفاتر حقوقی ، امنیت اطلاعات ، ریسک و انطباق ، توسعه اصول ، دستورالعمل ها و برنامه ها برای مدیریت ، حمایت و نگهداری داده ها را هدایت می کند. به

دیوید جفری ، دکترا ، معاون ارشد و مدیر ارشد فناوری و دیجیتال ، MD Anderson گفت: “ما نقش CDO را برای توسعه استراتژی داده و مدیریت یکی از ارزشمندترین دارایی های استراتژیک خود – داده های خود ، تعیین کردیم.” “به عنوان یک متخصص سرطان شناسی ، محقق و مربی اشعه ، دکتر. چونگ قبلاً طرز تفکر MD Anderson را در مورد مدیریت داده ها تحت فشار قرار داده و رویکردهای جدیدی را راه اندازی کرده است که راه را برای آینده ما هموار کرده است. تجربیات گسترده او در هدایت عملیات و ابتکارات مبتنی بر داده ، وی را واجد شرایط منحصر به فرد برای این نقش می کند. “

چونگ در سال 2016 هنگامی که برای هدایت برنامه MR در انکولوژی تشعشع استخدام شد به MD Anderson پیوست. از آن زمان او مدیر فناوری تصویربرداری و نوآوری در انکولوژی تابشی بوده است. رئیس صندوق ابتکار اندازه گیری تومور (TMI) ، پلتفرم نهادی برای پشتیبانی از اندازه گیری های تومور استاندارد ، خودکار و کمی تصویربرداری ؛ و رئیس دفتر مدیریت و پیشبرد داده ها. او در ایجاد برنامه Data Governance v2.0 و همچنین چارچوب عملیاتی برای پشتیبانی از Context Engine نقش اساسی داشت و نقش مهمی در فعال کردن عوامل تعیین کننده داده COVID-19 در تلاش برای کشف سرطان (D3CODE) ایفا کرد.

چونگ گفت: “در طول دوران حرفه ای من ، انگیزه ای برای ارائه مراقبت از بیمار با محوریت بیماران ، مبتنی بر داده ها و شخصی سازی آن وجود داشت که محققان ما را قادر می سازد از هر بیمار درس بگیرند و اطمینان حاصل کنند که ما بهترین نتایج ممکن را دریافت می کنیم-همه چیز از طریق داده ها انجام می شود.” به “من مشتاقانه منتظر نظارت بر استراتژی داده هایمان و همکاری نزدیک با ذینفعان نهادی هستم تا اطمینان حاصل شود که ما استراتژی خود را برای ارائه باکیفیت ترین داده ها و اجرای بینش های ارزشمند از پیشرفت های ما در علم داده هماهنگ و اجرا می کنیم.”

در سطح بین المللی ، چونگ متعهد به مراقبت از داده های مبتنی بر سرطان است از طریق موقعیت های رهبری خود در اتحاد نشانگرهای تصویربرداری کمی انجمن رادیولوژی آمریکای شمالی ، اتحاد برای آزمایشات بالینی در سرطان شناسی و اخیراً کمیسیون بین المللی واحدها و اندازه گیری های تابش به

قبل از پیوستن به دکتر اندرسون ، چونگ نقش های مختلف رهبری را در برنامه تصویربرداری کمی برای برنامه دارویی سرطان شخصی و کلینیک متاستازهای مغزی در مرکز سرطان پرنسس مارگارت در تورنتو کانادا بر عهده داشت. وی تحصیلات پزشکی خود را در دانشگاه بریتیش کلمبیا در ونکوور به پایان رساند و کارشناسی ارشد خود را به پایان رساند. در تحقیقات ترجمه در موسسه علوم پزشکی در دانشگاه تورنتو.

– 30 –

درباره MD اندرسون

مرکز سرطان MD Anderson در دانشگاه تگزاس در هوستون به عنوان یکی از معتبرترین مراکز جهان شناخته شده است که بر مراقبت ، تحقیق ، آموزش و پیشگیری از بیماران سرطانی تمرکز دارد. تنها مأموریت این موسسه پایان دادن به سرطان برای بیماران و خانواده های آنها در سراسر جهان است. MD Anderson یکی از 51 مرکز جامع سرطان است که توسط موسسه ملی سرطان (NCI) نامگذاری شده است. MD Anderson در رتبه بندی بهترین بیمارستانهای US News & World Report در رتبه 1 سرطان آمریکا قرار دارد و توسط موسسه ملی بهداشت (P30 CA016672) یکی از دو بیمارستان برتر کشور در زمینه سرطان معرفی شده است.

© 2021 دانشگاه سرطان تگزاس MD مرکز سرطان اندرسون