کارکنان مراقبت های بهداشتی تنش ناشی از شیوع COVID -19 را احساس می کنند – NationNews Barbados – nationnews.com


منتشر شده در

دکتر. کوری فورد (پزشک عمومی)

مدیر ارشد پزشکی دکتر کنت جورج و مدیر مرکز انزوا ، دکتر. کوری فورد ، گفت که کارکنان بهداشت و درمان در خط مقدم مبارزه با همه گیری جدید کروناویروس (COVID-19) در باربادوس در حال شروع به فشار فیزیکی و روحی هستند.

جورج و فورد نگرانی های خود را در مورد افزایش تلفات باربادوس در مواردی که ماه گذشته از کارکنان مراقبت های بهداشتی در جریان به روزرسانی وضعیت کنونی COVID-19 در جزیره در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی در روز چهارشنبه انجام شد ، به اشتراک گذاشتند.

فورد گفت که کارکنان مراقبت های بهداشتی ، از جمله خود ، ساعت های طولانی ، شب های بی خوابی و بی توجهی به امور شخصی را تحمل کردند تا در محل خود بمانند و با مبارزه برای زندگی در امکانات انزوای جزیره روبرو شوند.

وی گفت: “هنگامی که 1000 نفر را منزوی کردید ، من فکر می کنم عموم مردم باید درک کنند که همه چیز عادی نخواهد شد.” “ما در زمان های عادی زندگی نمی کنیم.

هنگامی که این شماره را دریافت کردید ، باید مراقبت های پزشکی خود را تنظیم کنید و این بر کادر پزشکی و ساعت کار تأثیر می گذارد ، بنابراین اوضاع عادی نخواهد شد. “

او گفت: “ما هر کاری را که می توانیم انجام دهیم تا از ثبات آنها مطمئن شویم. اوضاع عادی نیست.

“ما همه چیز را امتحان می کنیم تا مطمئن شویم که اینطور است. اگر می خواهید به چیزی اشاره کنید که ما نیز می توانیم با این اعداد بهتر انجام دهیم ، من می خواهم شما آن را انجام دهید ، اما به روش درست. “

فورد اعلام کرد که کارکنان پزشکی با دعوا و سایر رفتارهای غیر اجتماعی افراد در مراکز انزوا دست و پنجه نرم می کنند و بر استرس آنها می افزاید.

او گفت: “ما غرق شده ایم.” “ما نه تنها از نظر تعداد (بیماران) ، بلکه پزشکان نیز غرق شده اند.

“من یکی از پزشکان خود را (سه شنبه) از دست دادم زیرا او بیمار بود و یکی دیگر برای امور شخصی خود می رود و ما در کشور هستیم … اما کمک در راه است.”

وی افزود: “فرسودگی پزشکان وجود دارد. مردم خسته شده اند. آنها هنوز باید زندگی عادی خود را داشته باشند. ما فقط در مورد آن بحث کردیم (سه شنبه).

“ما در مورد” من نمی توانم قبض Digicel خود را پرداخت کنم “،” من نمی توانم قبض برق خود را پرداخت کنم “،” من می بینم که صورتحساب ها وارد می شوند و باید بسته شوند “، و این برای بسیاری از ما در واقعیت واقعیت دارد زمین من حتی نمی توانم برای انجام کاری به بانک بروم … این زمانهای عادی نیست. “

جورج گفت اگرچه او و فورد می توانند چهره عمومی کادر پزشکی مبارزه کننده با این بیماری باشند ، چندین قهرمان ناشناخته وجود دارد.

او گفت: “تیم تیم بزرگی است.” “افسران بهداشت ، ردیاب های تماس ، پرستار بهداشت عمومی هستند که همه تصمیم گرفتند با انجام برخی کارها تا 9 شب پاسخ واکسن ما را ارتقا دهند.

“افرادی در زمینه بهداشت محیط که فراتر از وظیفه خود عمل می کنند. افسران رابط سلامت جامعه ما که به آقای (رونالد) چپمن و تیمش (در مرکز نظارت بر COVID-19) کمک کردند. “

وی ادامه داد: “واحد مشارکت قرنطینه ای ما ، که برای اطمینان از ماندن مردم در قرنطینه به هتل ها و دیگر ساختمانهای تجاری دسترسی دارد ، و آنها در حال انجام اقدامات لازم هستند.

“واحد خط تلفن ما ، که اطمینان می دهد هر روز به س questionsالات پاسخ داده می شود ، و سرانجام ما یک سلول در وزارت بهداشت افتتاح کردیم که بر اساس تدارکات و عملیات است. این یک ماموریت 16 ساعته روزانه از ساعت 6 صبح است و مسئول هماهنگی همه موارد مربوط به COVID-19 در باربادوس است. “

جورج گفت که این عملیات بسیار پیچیده ای برای مقابله با واکنش جزیره در برابر همه گیری بود و به نیروی انسانی ، سازماندهی و فداکاری زیادی نیاز داشت.

وی گفت: “این به هیچ وجه و به صورت تصادفی نیست.” “با نظر دولت باربادوس ، ما فقط از شما (باربادی ها) می خواهیم که وظیفه خود را انجام دهید زیرا معتقدم که همیشه در هر نبرد مشکلاتی وجود خواهد داشت.

“شما در موقعیتی قرار نمی گیرید که به یک مرکز انزوا برسید و آن را یک هتل در نظر بگیرید. این اتفاق نخواهد افتاد. با ما بپوشید. اما شما می دانید که چندین نفر دیگر نیز در پشت صحنه تلاش می کنند تا باربادوس را تا آنجا که ممکن است ایمن کنند. “(AR)