کامیون زباله سوله های غذاخوری در فضای باز را با مهمانان داخل حمل می کند


مگر اینکه شما یک خجالتی باشید که در حفظ هرچه بیشتر پارکینگ قاطع باشید ، سوله های غذاخوری در فضای باز یکی از بهترین و محبوب ترین نوآوری های سیاسی دوران همه گیری است. اما حتی در بین ما که او را دوست داریم ، همیشه یک نگرانی آزاردهنده در ذهن ما وجود دارد: اگر وسیله نقلیه کمی در اینجا منحرف شود چه می شود؟؟

که هدف نهاییسناریوی شگفت انگیز دیشب در روستای گرینویچ هنگامی رخ داد که کامیون اداره بهداشت (DSNY) به سوله غذاخوری در فضای باز برخورد کرد و آن را حدود 10 فوت عقب کشید. با مهمانان داخل.

این حادثه در بار شش در خیابان سیزدهم غربی و خیابان ششم حوالی ساعت 6:30 بعد از ظهر هنگام شام روز دوشنبه رخ داد. سخنگوی پلیس گفت که راننده 30 ساله خودرو را پس از جمع آوری زباله در گوشه بلوک هنگامی که “به طور تصادفی به غذاخوری بیرون رفت و باعث خسارت مالی شد” ایمن کرد.

به گفته پلیس ، دو نفر که در آن زمان در آنجا غذا می خوردند ، برده شدند.

آنا سوکولوف ، مدیر Bar Six ، می گوید: “دیدن یک سازه در خیابان تکان دهنده بود ، قطعاً مانند یک زلزله.” “من نگران امنیت مشتریان و ایمنی همه افراد درگیر بودم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=64rB8sesoDg

سوکولوف دیشب به کربد گفت که آنها “قبلاً یک روزنامه محلی را از نگرانی در مورد چنین احتمالی مطلع کرده بودند و از DSNY خواسته بودند که در محله هوشیار باشد”.

به گفته پلیس ، در این حادثه به کسی آسیبی نرسیده و هیچ احضاریه ای صادر نشده است.

جاشوا گودمن ، سخنگوی DSNY می گوید: “کارگران لوله کشی کار فوق العاده دشواری برای تمیز نگه داشتن خیابان های ما دارند.” “ما خیالمان راحت است که در این حادثه به کسی آسیبی نرسیده است و تحقیقات کامل را انجام خواهیم داد.”

گودمن اضافه کرد که به غیر از “برخورد بسیار جزئی” هنگام برف روبی در فوریه گذشته ، هیچ مورد دیگری با وسیله نقلیه DSNY رخ نداد که او بتواند به خاطر بیاورد.

در تابستان ، اندرو کوومو فرماندار سابق قانونی را امضا کرد که استفاده از فضاهای عمومی برای رستوران ها را حداقل تا اواسط سال 2022 تمدید می کند.

شهردار بیل دی بلاسیو قبلاً قول داده بود که رستوران های باز و برنامه خواهرش در خیابان های باز را “دائمی و در طول سال” قرار دهد. بر اساس نظرسنجی Data for Progress ، دو سوم ساکنان موافقت کردند که “این شهر حق داشت خیابانهای خود را بر روی اتومبیلها ببندد و آنها را برای عابران پیاده و رستورانها باز کند”.

اریک آدامز ، نامزد دموکرات شهرداری ، به Gothamist گفت که او همچنین مایل به ادامه و گسترش کل برنامه خیابان های باز است: “در حالت ایده آل ، من معتقدم که رستوران های باز و پنجره های باز درست در خیابان های باز ساخته می شوند و واقعاً تجاری شلوغ و شلوغ ایجاد می کنند. راهروها به نفع اقتصاد محلی و همچنین منظر شهری و کیفیت زندگی ما هستند. “