کام توماس نتز در پیش فصل لیکرز را هدایت می کند


لوس آنجلس – تقریباً همه ستارگان از بازی های پیش فصل نتسلیکرز دور ماندند و به دیگران این فرصت را دادند تا بدرخشند.

کام توماس فرصت را از دست نداد.

در حالی که 3 نفره بزرگ تورها بیرون نشسته بودند – و همچنین لبرون جیمز و راسل وستبروک از LA – توماس بهترین گلزن هر دو تیم در اولین بازی خود در NBA بود. او نت ها را 123-97 برای لیکرز قبل از 16000 در استیپلز سنتر شکست داد.

کوین دورانت ، جیمز هاردن و کیری ایروینگ همگی با لباس های کش دار از روی نیمکت تماشا کردند ، مانند کهنه سربازان بلیک گریفین ، جو هریس ، پتی میلز و جیمز جانسون. لیکرز همچنین دقایق فوق العاده آنتونی دیویس را مدیریت کرد.

با این حال ، در حالی که جو تسای ، مالک تیم نتز ، در کنار نیمکت خود نشسته بود ، چیزهای زیادی برای خندیدن داشت ، با شروع بازی توماس با 21 امتیاز. کمتر از دو هفته پس از تولد 20 سالگی ، بازیکن تازه کار 7 از 14 را روی زمین و 6 از 7 را روی خط پرتاب آزاد به پایان رساند.

کام می تواند گل بزند. ما می دانیم که او مردی است که می تواند شوت خود را بزند و شوت بزند. او چند کار انجام داد [Sunday]”استیو نش ، سرمربی تیم توماس که با وین الینگتون ، که به عنوان یک مدافع قوی شناخته می شود ، همکاری کرد.

21 امتیاز از کام توماس منجر به شکست پیش فصل نتز در برابر لیکرز شد.
گتی ایماژ

“کام یک گلزن است. او می تواند گل بزند. … او هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری و رشد دارد ، اما با مهارت زیادی شروع می کند. من متعجب نیستم. او این نوع استعداد را دارد و می تواند به او آموزش دهد و با بازی NBA آشنا شود. “

Energie و Floater بروس براون هر دو در فرم نیم فصل بودند ، اما دسترسی بیشتری نیز دارد. او دو ضربه سریع 3 امتیازی را نشان داد و نشان داد که کار خارج از فصل او با دستیار توسعه بازیکن کیل کورور می تواند زود بازدهی داشته باشد زیرا او با 12 امتیاز و 2 از 2 از عمق به پایان رسید.

لامارکوس آلدریج – که پس از شکست در بازی دهم بازنشسته شد و پل میلسپ (10 امتیاز ، 10 ریباند) در اواسط کوارتر سوم دوبل کرد.

این زوج با هم در یک محوطه بزرگ شروع به کار کردند ، اما 36 ساله ها دارای رزومه طولانی و سوابق اثبات شده هستند. چیزهای کمی وجود دارد که بتوانند در بازکن پیش فصل به نمایش بگذارند. از سوی دیگر ، توماس اولین فیلم امیدوار کننده ای داشت.

این نوجوان هم در لیگ تابستانی لاس وگاس هم MVP و هم بهترین گلزن بوده است ، اما این با انتخاب های پیش نویس ، سال دوم و امیدهای آماده نشده مخالف بود. او در اولین اقدام خود علیه حرفه ای های باتجربه – هرچند در پیش فصل – به سرعت پیشرفت کرد و پس از هرج و مرج بی ثبات در مالکیت توپ اول ، توانایی گلزنی طبیعی خود را توسعه داد.

“گلزنی گلزنی است. من نمی دانم چرا مردم همیشه فکر می کنند که چیزها قابل ترجمه نیستند. گلزنی گلزنی است. اگر می توانید گل بزنید ، می توانید گل بزنید. مهم نیست که با چه کسی بازی می کنید. “

“من و کیری زیاد صحبت کردیم ، در مورد چیزهای کوچک صحبت کردیم. بنابراین من سعی می کنم تا جایی که می توانم از او بگیرم زیرا می تواند در طولانی مدت به من کمک کند. “

توماس توانایی شوت زنی از راه تماس و کشیدن خطا را نشان داد ، آلا هاردن.

بروس براون شماره 1 بروکلین نتز توپ را دریبل می کند
بروس براون روز یکشنبه دامنه جدیدی را در پیروزی نشان داد.
گتی ایماژ

توماس می گوید: “آنها وسط متوسط ​​را به من دادند ، بنابراین من تعداد زیادی کشش متوسط ​​و بازی شناور دریافت کردم.” “آنها از رده میانی کنار گذاشتند ، بنابراین به آنچه دفاع به شما می دهد پایبند باشید.”

نت ها بعد از یک سطل آلدریج 13-3 پرش کردند. ساعت 25 بر 19 گذشته بود که 10 امتیاز از براون پایین بود.

آنها در وقت استراحت 57:49 پیش افتادند ، پس از دوازدهم توماس ، دور خود را در کوارتر چهارم با دوام 28-2 باز کردند.

Day’Ron Sharpe ، انتخاب دیگر نتز در دور اول ، در این کار دخیل بود. او در کوارتر سوم دو دقیقه از بازی گذشته بود که نه تنها یک بار بلکه دو بار با دوایت هاوارد ، مرکز لیکرز درگیر شد.

هاوارد پس از ضربه محکم و ناگهانی به صورت شارپ به صورتش وارد شد و مورد حمله شدید و فنی قرار گرفت. این پیشکسوت با 11 امتیاز ، 6 ریباند ، 6 خطا رفت.

در حالی که شارپ ظاهر محکمی داشت (13 امتیاز ، 6 تخته) ، نیک کلاکستون با مشکل روبرو شد. او با سه امتیاز و 1 ضربه از 4 شوت در 13 دقیقه خطا کرد.