کام نیوتن هنگام پیروزی Patriots ، ورود به شغل QB را تقویت می کند


فیلادلفیا – کام نیوتن عادت خود را برای پرتاب توپ به طرفداران پس از گلزنی نیوانگلند از سر گرفت. این روش او برای قدردانی از طرفداران است ، به ویژه پس از یک فصل که اکثر آنها مجبور به ماندن در خانه شدند.

او گفت: “امیدوارم در فصل آینده تعداد زیادی از هدایای یکشنبه وجود داشته باشد.”

نیوتن 103 یارد و یک تاچ داون را پشت سر گذاشت ، مک جونز 146 یارد پرتاب کرد و نیو انگلند پاتریوت پنجشنبه شب با نتیجه 35 بر صفر فیلادلفیا ایگلز را شکست داد.

به نظر می رسد نیوتن محل شروع را تحت کنترل دارد و باید شانس زیادی برای انداختن سوغات در سکوها داشته باشد. او بیشتر عکسهای تیم اصلی را در اردوی آماده سازی گرفت و در بازی دوم پیش فصل شروع کرد. نیوتن ، MVP 2015 NFL ، 8 از 9 بود و تنها ناقص بودن او پاس پاس داده بود.

نیوتن فصل گذشته جایگزین تام بردی شد. او قصد ندارد بعد از یک فصل جونز جایگزین او شود.

کام نیوتن در پیروزی 35 بر 0 پاتریوت ها مقابل ایگلز پاس گل داد.
کام نیوتن در پیروزی 35 بر 0 پاتریوت ها مقابل ایگلز پاس گل داد.
گتی ایماژ

نیوتن سعی کرد هیچ شکی در مورد شایستگی شغل شماره 1 باقی نگذارد. دفاع تیمی.

بیل بیلیچ ، مربی پاتریوتز ، جونز آلاباما را با پانزدهمین انتخاب کلی در درافل آوریل به خدمت گرفت ، و او را به عنوان اولین مدافع میانی انتخاب کرد که در دور اول در دوران 21 ساله حضور بیلیچیک در نیو انگلند فعالیت می کرد. جونز مشتاق بازی گسترده اش بود و سعی می کرد نیوتن را به محل اصلی برساند – یا حداقل نشان می داد که می تواند جانشین مناسبی باشد. او 13 پاس از 19 پاس را به پایان رساند ، نشان داد که در جیب خود اعتماد به نفس دارد و به خوبی روی خط حمله مسلط شد.

حداقل میهن پرستان (2-0) به بازیکنان دفاعی خود نگاه کردند.

عقاب ها (0-2) بدون شروع کننده Jalen Hurts بازی کردند ، یک خراش دیرهنگام به دلیل بیماری نامشخص (عقاب ها گفتند که این موضوع با COVID-19 ارتباطی ندارد). به نظر می رسید که او در حین گرم شدن در زمین می رقصد.

مجروحان به دلیل درد شکم در بیمارستان بستری شدند. او اخراج شد.

نیک سیریانی ، مربی عقاب ها می گوید: “برای این که چنین مردی به ما بگوید که او فردی سخت گیر است ، باید خیلی به او صدمه زده باشد.”

او شانس خود را برای بازی با انتخاب کننده دور اول DeVonta Smith از دست داد. اسمیت بازکن پیش فصل را با آسیب زانو آغاز نکرد اما این هفته به تمرینات محدود بازگشت. عقاب ها در دور اول با دو پله پیشرفت روبرو شدند و با شماره 10 در جدول رده بندی کلی ، برنده حاکم برنده جایزه هایسمن شدند.

او دو پاس برای 19 یارد در مقابل میهن پرستان گرفت و در اقدام محدود خود عاقل به نظر رسید.

“بیرون آمدن دوباره ، ورود به شیار خوب بود. اسمیت احساس خوبی دارد. “

پس از بیرون آمدن هرتز ، عقاب ها به جو فلاکو روی آوردند و او در اولین شروع پیش فصل خود کم کاری کرد. Flacco در 83 یارد و یک رهگیری 10 از 17 بود.

عقاب و میهن پرستان این هفته جلسات آموزشی مشترک دو روزه ای را در فیلادلفیا برگزار کردند.

بلیشیک گفت: “کام هفته خوبی داشت.”

Eagles بیشتر استارت های خود را استراحت دادند و New England نسخه های پشتیبان را جدا کرد.

“فقط به این دلیل که ما بازی های اولیه خود را بازی نمی کنیم یا ظاهر خود را نشان نمی دهیم بهانه ای نیست. شما می خواهید رقابت کنید ، ”گفت سیریانی.

راموندر استیونسون برای یک جفت تاچ تاون یک حیاط دوید و جی جی تیلور نیز یک نمره 1 یارد داشت. دامین هریس یک TD 5 حیاطی اضافه کرد و Patriots زود با آن کنار رفت. در پایان این مسابقه عقاب ها از زمین سوت زدند.

کوین نوردین با یک گل زمینی 24 حیاجی به ثمر رساند تا این بازی 35-0 شود.