کاهش وزن – آیا باید خودتان را با تنقلات کتو میل کنید؟

با توجه به این که بسیاری از افراد از رژیم کتوژنیک استفاده می کنند ، بیشتر و بیشتر مردم می پرسند که آیا این رژیم غذایی برای آنها مناسب است یا خیر. حتی اگر رژیم کتوژنیک ندارید ، دیدن غذاهای غیر کتو دار برای شما بسیار دشوار است.

بازاریابان به خوبی می دانند که رژیم کتوژنیک به نظر نمی رسد به جایی برسد و شروع به تهیه میان وعده های آماده برای رفتن با کتو کرده اند. آیا باید به خودتان میل کنید؟

در اینجا نکاتی را باید در مورد محصولات کتو در نظر داشته باشید …

1. کالری مهم است. ابتدا توجه داشته باشید که کالری در اینجا بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد. بسیاری از افراد غرق می شوند تا میان وعده های کتو را به برنامه غذایی خود اضافه کنند بدون اینکه حتی به اندازه گیری کالری فکر کنند. اگر در حال خوردن یک میان وعده 400 کالری هستید ، باید آن را در جایی در نظر بگیرید!

این را با یک میان وعده غیر سنتی کتو مانند یک سیب 100 کالری مقایسه کنید و به نظر شما کدام یک برای برنامه کاهش وزن شما بهتر است؟ حتی می توانید مقداری کره بادام زمینی به سیب اضافه کنید تا تعادل آن بهتر شود ، و هنوز هم کمتر از 200 کالری دارید ، بسیار کمتر از کالری موجود در میان وعده کتو.

2. کتو لزوماً به معنی “دوستانه برای کاهش وزن” نیست. همچنین ، به خاطر داشته باشید که کتو به معنای دوستانه کاهش وزن نیست. در حالی که بسیاری از افراد از رژیم کتوژنیک برای کاهش وزن استفاده می کنند ، همانطور که گفته شد ، شما هنوز باید در مورد کالری ها فکر کنید. برخی از افراد از این رژیم به دلایل سلامتی استفاده می کنند و بسیاری از این میان وعده ها به دلیل اینکه در مورد کالری خود دقیق نیستند ، بهتر برای آنها عرضه می شود.

فقط به این دلیل که یک محصول می گوید کتو است لزوما به این معنی نیست که قرار است به شما در کاهش وزن کمک کند. رژیم کتوژنیک یک رژیم کم کربوهیدرات و پرچرب است که مصرف کربوهیدرات شما را تا حد زیادی کاهش داده و چربی را جایگزین آن می کند.

3. رژیم غذایی را بررسی کنید. در نهایت ، به رژیم غذایی نیز فکر کنید. اگر میان وعده کتو مانند بسیاری دیگر پردازش می شود و می خواهید برخی از میان وعده های فرآوری شده با کربوهیدرات بالا را در برنامه غذایی خود جایگزین کنید ، هنوز هم همیشه سالم نیستند. یک آب نبات هرگز انتخاب خوبی نیست ، خواه کتو بار باشد یا نه. بنابراین عقل سلیم را از دست ندهید فقط به این دلیل که عبارت “کتو” را می بینید.

با در نظر گرفتن این نکات ، بهتر است برای رمزگشایی بازاریابی محصولات کتو آماده باشید و مطمئن شوید که آنها شما را از مسیر هوشمندانه تغذیه سالم منحرف نمی کنند.