کاهش وزن رعد اسا! به پروانه نگاه کن!

نمونه ای برای کاهش وزن …

مطالعات دانشمندان در مورد چرخه حیات و زندگی حشره ای به نام پروانه شگفت انگیز است. چرخه زندگی واقعاً جالب است. بدن لاروهای پروانه به صورت یک بدن شبیه به کرم رشد می کند. زمان تغییر فرا رسیده است.

کرم پیله خود را دور خود می چرخاند و خود را در آن می بندد. پیله تشکیل شده حاوی پیله داخلی محکم پیچیده است. این ساختارهای پیله ای شگفت انگیز قادرند از ساکنان خود در برابر درجه حرارت پایین تا -30 درجه فارنهایت محافظت کنند. در پیله ، بدن او به حشره پروانه تبدیل می شود.

این بسیار جالب است ، اما این چه ارتباطی با کاهش وزن دارد؟

بیایید به تماشا ادامه دهیم. هنگامی که پروانه در پیله به بلوغ می رسد ، حفره کوچکی در انتهای پیله ایجاد می شود. پروانه مجبور است از محفظه پیله خود از طریق این سوراخ کوچک خارج شود تا وارد دنیای پرواز شود.

فرایند فشردن خشونت آمیز است و پروانه را هل می دهد ، می کشد و غیره. این فرایند زمان و تلاش زیادی می برد تا در نهایت از زیستگاه پیله خارج شود. با این حال ، این تلاش ارزش آن را دارد ، زیرا پروانه اکنون قادر به پرواز است.

چگونه این اتفاق افتاد؟

در طول مبارزه برای بیرون کشیدن پیله ، مقداری مایع بدن به بال ها مجبور شد. بالهای پر از این مایع مخصوص به سرعت سفت شده و آماده پرواز می شوند.

اگر پروانه مجبور به فشردن نبود ، بالهایش قادر به پرواز نبود. بنابراین نتیجه تلاش فوق العاده ای است که برای پرواز لازم است.

کاهش وزن را می توان با تلاش فوق العاده ای که پروانه از پیله خود بیرون می آورد مقایسه کرد. مزایای این مبارزه را بررسی کنید.

تلاش های زیادی برای کاهش وزن در تلاش افراد برای کاهش وزن وجود دارد. موفقیت 90 درصدی در کاهش وزن ذهنی و احساسی است.

برخی وضعیت اضافه وزن خود را دوست دارند ، آنها راحت شده اند. برخی خطرات عظیم سلامتی ناشی از اضافه وزن را نادیده می گیرند [over fat] شرایط برخی در جستجوی کاهش وزن مورد نیاز خود دست کشیده اند.

فقط فکر کنید که امروزه انواع قرص های کاهش وزن ، تمرینات ، روش ها و پیشنهادات و غیره وجود دارد. با این حال ، ما هنوز محصول چاقی را کاهش می دهیم [over fat] مردم در همه جوامع.

مشکل دقیقا چیه؟

اخیراً با یک مدیر فست فود در یک زنجیره فست فود معروف مصاحبه شده است.

چرا چربی و نمک اضافی را از فست فودهای خود حذف نمی کنید؟

او با تعصب جواب داد.

اگر چربی و نمک را از غذای خود حذف کنیم ، کار نمی کنیم.

بنابراین کار می کند. خوردن و تهیه غذاهای فست فود و غذاهای فرآوری شده آسان است. طعم آنها در کام کاملاً خوب است. بنابراین ، ما این غذا را هر روز می خوریم.

آیا آنها برای شما خوب هستند؟ نه!

خوشمزه هستند؟ بله ضروری است!

آیا آنها برای شما خوب هستند؟ نه!

یک روز خانمی را در مک دونالد دیدم. بدیهی است که او تا حد چاقی اضافه وزن داشت. او 2 عدد ماک بزرگ ، سیب زمینی سرخ کرده بزرگ ، 2 عدد پای سیب سفارش داد و چون رژیم داشت ، یک کولا کولا بزرگ رژیمی سفارش داد. سپس او نشست و همه چیز را به تنهایی خورد. او به نگهبان گفت که رژیم می گیرد و نوشیدنی رژیمی می خواهد.

چنین شخصی در بن بست است. اگر او واقعاً می خواست وزن خود را کاهش دهد ، باید طرز فکر خود را تغییر دهد. به سمت مشکلات عمده سلامتی می رود. با این حال ، او به شما خواهد گفت که غذاهای مک دونالد خوشمزه است. و از نظر سلیقه حق با اوست. بدن و سلامتی او که او نادیده می گیرد چطور؟

کاهش وزن 90 a یک بازی MIND است!

مانند پروانه ، یک فرد دارای اضافه وزن باید از پیله ذهنی خود بیرون بیاورد. این بدان معناست که تلاش های زیادی را برای کاهش وزن انجام دهید.

اگر با دقت به بدن خود گوش ندهیم و در مورد وضعیت خود کاری انجام دهیم ، خودمان از آن بهره ای نخواهیم برد. به یاد داشته باشید که اضافه وزن (بیش از حد چربی) خطری برای سلامتی بدن شما است.

شما می توانید وزن اضافی خود را برطرف کنید و ابتدا با نگرش مثبت شما شروع می شود. حتی کسانی که قبلاً تلاش کرده اند و شکست خورده اند می توانند پیروز باشند.

افرادی که رژیم های غذایی ناموفق دارند و به اصطلاح رژیم های یویو می توانند پیروز شوند. این کار با ذهنیت مثبت اندیشی آغاز می شود. مسئولیت را بر عهده بگیرید ، همین حالا انجام دهید! هیچ کس نمی تواند این کار را برای شما انجام دهد! فقط شما می توانید این کار را برای شما انجام دهید!

به طور معمول آموزش داده می شود که بین اندیشه های ما و بدن فیزیکی ما ارتباط کمی وجود دارد یا هیچ ارتباطی وجود ندارد. که درست نیست. این نسخه جدید به نکات کاهش وزن کمک می کند.

اکنون زمان شروع میدان نبرد چاقی در BLITZKRIEG است. بله ، استفاده از توپ های کاهش وزن را برای کمک به شما در زندگی سالم تر و شادتر آغاز کنید.

برای موفقیت و خوشبختی شما در کاهش وزن ،

جان اشمیت – متخصص تغذیه برای کاهش وزن