کاهش وزن

آیا سیگنال کوچک کننده چربی شکم درک والر کتاب خوبی است؟

سیگنال کاهش چربی یک برنامه لاغری 21 روزه ، متوالی و خانگی است که از روش های طبیعی برای کمک به کاهش وزن اضافی بدن و تقویت عضلات استفاده می کند. این برنامه ساخته شده از درک والر است که ادعا می کند یک مربی گواهینامه آشفتگی و یک مربی شخصی معتبر NASM است. درک خود را “زمزمه کننده کاهش وزن” می نامد و مدعی است که بر چالش های رژیم غذایی سنتی و برنامه های ورزشی برای کمک به کاهش وزن غلبه می کند. او این برنامه مجسمه سازی ساده و مبتنی بر علم را ایجاد کرد تا به افراد در هر سنی و شرایط بدنی کمک کند تا با موفقیت چربی بدن را کاهش دهند.

سیگنال انقباض چربی چگونه کار می کند؟

این برنامه کاهش چربی هر گوشه از بدن شما را هدف قرار می دهد تا بتوانید هر اینچ را بدون ایجاد اثرات خسته کننده در ارتباط با انجام یک برنامه ورزشی روزانه ، تن کنید و اصلاح کنید. دنباله سوختن کل بدن از حرکات منحصر به فرد کل بدن برای ارسال سیگنال های سوزاندن چربی به مغز برای آزادسازی چربی به دام افتاده استفاده می کند. سیگنال کاهش چربی بر عملکرد لپتین برای کمک به کاهش وزن متکی است. لپتین یک هورمون بدن است که با کاهش وزن و احساس سیری ارتباط دارد. این به شما نشان می دهد که چه موقع سیر شده اید و چه موقع غذا را کنار بگذارید.

هنگامی که مغز سیگنال های لپتین دریافت نمی کند ، فکر می کند بدن از گرسنگی رنج می برد و بنابراین نمی تواند تشخیص دهد که چه زمانی سیر شده اید. در نتیجه ، غذایی که می خورید چربی ذخیره زیادی ایجاد می کند. با این حساب ، این برنامه با مشکل کاهش سطح لپتین مقابله کرده و بدن شما را به یک سیستم چربی سوزی تبدیل می کند.

چه چیزی در بسته سیگنال کاهش چربی وجود دارد؟

برنامه سیگنال کاهش چربی بر اساس انجام تمرینات خاص به شیوه ، ترتیب و شدت خاص برای قسمت های مختلف بدن است. تسلط بر دنباله تمرین ممکن است کمی طول بکشد ، اما هنگامی که این کار را انجام دادید ، فقط ده دقیقه طول می کشد. ماهیت سیستم یک “دنباله لاغری” هدفمند است که شامل چهار مرحله است:

انفجار لاغری بدن شماره 1 – برنامه بلافاصله شروع به سوزاندن چربی می کند ، با اولین قدم “سیگنال کاهش چربی” شما فعال می شود که چربی به دام افتاده بدن را از بین می برد و باعث می شود تقریبا بلافاصله لاغرتر به نظر برسید. ادعا شده است که استفاده از روش کوچک کردن چربی مانند لیپوساکشن سریع است ، فقط بدون عوارض جانبی خطرناک یا خطرات سلامتی. بنابراین ، شما باید برای تغییرات روانی همراه باشید.

انفجار شکل دهی بدن شماره 2 – این مرحله سیگنال های سوزاندن چربی را به مغز شما منتقل می کند تا چربی به دام افتاده در اطراف قلب ، بازوها ، معده و ران شما فوراً آزاد شود. مشخصه آن حرکات منحصر به فرد بدن است که نواحی مشکل دار را شکل داده و چربی را ذوب می کند. این مرحله با عنوان “سیستم خود را شوک کنید” نیز شناخته می شود. این پنج نقطه را به طور همزمان فعال می کند تا نقاط مشترک مشکل را در بدن تثبیت و شکل دهد.

انفجار پیکرتراشی بدن شماره 3 – این یک روال تقویت کننده و تقویت کننده است که شامل یک حرکت 40 ثانیه ای برای لاغری شکم است. همچنین آنزیمهای ضد پیری را فعال می کند تا سالها جوانتر به نظر برسید و باعث از بین رفتن چربی در بدن شما با روش 10 دقیقه ای “آتش کراکر” می شود.

انفجار بدن شماره 4 – این چهارمین و آخرین رویکرد متابولیسم شما را فعال می کند ، باعث سوزاندن کالری می شود و فشار خون را کاهش می دهد. این بدان معناست که به دلیل فعال شدن متابولیک ، می توانید مقدار چربی را دو یا حتی سه برابر از دست بدهید و بدون اضافه کردن ست یا دقیقه اضافی به تمرین ، لاغرتر و سفت تر شوید.