کایل رودولف غولها را با Saquon Barkley Fumble Recovery نجات داد


نیو اورلئانز – مراقب باش ، کیل رودولف.

پایان فشرده ، در اولین فصل خود برای غولها ، در انتظار یک غذای خوب با تقدیم Saquon Barkley است. با توجه به اهمیت عملیات نجات رودلف برای هم تیمی اش ، این یک شام گران قیمت است.

بدون اقدام سریع رودلف ، غولها در وقت اضافی روز یکشنبه با پیروزی 27:21 بر قدیس پیروز نمی شدند. آنها به خط 34 متری قدیسین در پاس صفحه ای رسیدند که بارکلی به لطف بلوک محافظ راست ویل هرناندز 18 یارد فاصله گرفت. با این حال ، در بازی بعدی ، جونز توپ تفنگ شکاری را به بارکلی آورد ، او یک سری حرکات را انجام داد و سپس بدون ضربه خوردن به اطراف چرخید. رودلف روی توپ شل شد و نتیجه خالص این بود که غولها 1 یارد را از دست دادند. بحران جلوگیری شد.

بارکلی گفت: “من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است.” “می دانم که زمین خوردم ، بلند شدم ، افتادم ، بلند شدم ، گرفتار شدم. فکر نمی کنم کسی به من ضربه بزند ، فقط از دستم خارج شد. وقتی دیدم توپ به زمین برخورد کرد ، فقط فکر کردم ، “اوه نه.” ”

بارکلی به دنبال توپ رفت ، اما رودلف او و قدیسان را به توپ زد.

“اگر توپ به جایی بر خورد … اجازه دهید فقط بگویم من به کایل رودولف شام یا چیز دیگری مدیون هستم.”

اگر کایل رودولف نبود ، نوازندگی زودهنگام ساکون بارکلی می توانست یک مشکل بزرگ باشد.
عکس AP

ایمنی جابریل پپرز بازی را به پایان نرساند زیرا در کوارتر دوم با مصدومیت از ناحیه همسترینگ کنار رفت که باعث لنگش شد. پپرز گفت که او چند ماهی قبل از ضربه زدن به جانوان جانسون دچار کشیدگی عضلانی شده بود تا بازی را 7-7 با یک پاس تاچ تاون 15 متری از جامیس وینستون درست قبل از پایان وقت به تساوی برساند.

پپرز روز دوشنبه تحت MRI قرار می گیرد و به وضوح در خطر از دست دادن بازی هفته پنجم مقابل کابوی ها قرار دارد.

پپرز گفت: “ماندن در زمین بازی در دالاس بسیار سخت خواهد بود ، این تنها چیزی است که من در مورد آن خواهم گفت.”

جوآن جانسون (83) در نیمه اول یک بازی فوتبال NFL در نیواورلئان در یکشنبه 8 مارس 2021 در نیمه اول بازیهای نیواورلئان سنیتز به تساوی دست یافت. (عکس AP / برت دوک)
جابریل پپرز مجبور شد روز یکشنبه بازی را به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ به پایان برساند.
عکس AP

مت اسکورا چهارمین بازیکنی بود که در چهار هفته ابتدایی فصل در پست چپ گارد شروع به کار کرد زیرا این مکان خاص به دلیل آسیب دیدگی آسیب دیده بود. شین لمیو در هفته 1 شروع کرد ، و پس از آن نیک گیتس ، بن بریدسون و حالا اسکورا ، که از 51 حرفه در NFL شروع کردند ، بیشتر در مرکز کلاغها شروع کردند. خط حمله موقت با وجود سر و صدا در Superdome متعهد به مجازات های شروع اشتباه نبود. تنها مجازاتی که در خط حمله پذیرفته شد ، مهار Skura بود.


در اینجا یک ناهنجاری آماری وجود دارد. اگرچه جان راس توپ را از دست داد و سپس در خط پایان بازی خود را مجدداً بدست آورد ، اما در کوارتر اول 52 حیاط تاچ تاون دریافت کرد و دانیل جونز یک پاس تاچ تاون 52 یاردی دریافت کرد. محاسبه خالص برنده به روس تعلق می گیرد زیرا ، به عنوان نوازنده کمانچه ، او در طبقه بندی “شروع عمل” تقلب خود را پیدا کرد.


غولها خواستار اجرای گجت در کوارتر چهارم شدند ، WR Kadarius Toney مبتدی – که مدافع دبیرستانی بود و بازوی قوی داشت – توپ را به زمین پرتاب کرد ، اما بازی مقدسین را فریب نداد و تونی برنده شد برای این کار شما فکر می کنید که 1 یارد سود است.