کتی هوچول به عنوان اولین فرماندار زن نیویورک سوگند یاد کرد


انتظار می رود که Lt. فرماندار کتی هوچول در اوایل روز سه شنبه به عنوان فرماندار نیویورک سوگند یاد کرد و پس از آن ملاقات با سران دولت های قانونگذار و سخنرانی تلویزیونی اواخر آن روز در نیویورک انجام شد. مراسم سوگند او دقیقا دو دقیقه پس از خروج فرماندار اندرو کومو در ساعت 23:59 بعد از ظهر دوشنبه برگزار می شود و گزارشی حاوی ادعاهای سوء رفتار جنسی است.

طبق برنامه ای که توسط کارکنان هوچول در روز جمعه منتشر شد ، جانت دی فایور ، رئیس قاضی دادگاه تجدید نظر ، رسماً در یک مراسم خصوصی خصوصی در هوچول ساعت 12:01 بعد از ظهر در ساختمان کنگره دولتی سوگند یاد می کند. در همان روز ساعت 10 صبح ، مراسم تحلیف رسمی در همان ساختمان برگزار می شود که در آن خانواده هوچول به همراه کارل هیستی رئیس پارلمان و آندره آ استوارت کازینز رهبر اکثریت سنا حضور خواهند داشت. انتظار می رود هوچول بلافاصله پس از این رویداد با عموزاده های هیستی و استوارت به صورت خصوصی ملاقات کند.

هوچول آن روز ساعت 3:30 بعد از ظهر در یک سخنرانی تلویزیونی از اتاق سرخ کنگره ایالتی با نیویورکی ها صحبت می کند و اولین روز رسمی خود را به عنوان 57مین فرماندار ایالت اعلام می کند. کوئومو ، که در 10 اوت اعلام کرد که در دو هفته کنار می رود ، در چند روز گذشته در حال رانندگی کامیون ها در خارج از عمارت اجرایی دیده می شود.

هوچول حتی قبل از اینکه رسماً به قدرت برسد ، روز شنبه توسط کاخ سفید از واکنش فدراسیون به طوفان هنری مطلع شد که انتظار می رود روز یکشنبه در نیویورک به زمین برسد و طی چند روز به منطقه برسد. او قبل از سوگند خوردن دور خود را آغاز کرده بود و این هفته با شهردار بیل دو بلاسیو ، وکیل مدافع عمومی جومان ویلیامز و رهبران کنگره دیدار کرد.

کوئومو در روزهای رو به زوال خود به عنوان فرماندار ادعا کرد که در حال حاضر شخص مهمی برای واکنش طوفان ایالت است و روز شنبه یک نشست خبری برای بحث در مورد آمادگی های ایالت برگزار کرد. وی همچنین برای برخی از ایالت ها از جمله شهر نیویورک و لانگ آیلند وضعیت فوق العاده اعلام کرد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد آمادگی ها ، کوئوم با سرسختی به سوال خبرنگاری درباره تحقیقات لتیتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک ، که گزارش هایی از آزار و اذیت و آزار 11 زن در دوران تصدی وی را تأیید کرد ، پاسخ داد.

کوئومو در پاسخ به یکی از شهادت ها گفت: “اگر فکر می کنید عدالت در مورد پذیرش شکایت از شخصی بدون تحقیقات و یافته های معتبر و بدون نگاه به اقدامات قبلی آن شخص است ، نمی دانید که سیستم قضایی چیست.” خبرنگاران “شما هرگز در موقعیتی نیستید که فقط شکایت ها را تکرار کنید. عدالت این است ،” من شکایت را می شنوم. و ما به هرکسی که جلو می آید سلام می کنیم. و این شجاعت می خواهد ، و این شجاعت می خواهد. ” اما ما باید حقایق را بدانیم. “

هوچول تا 16 ماه دیگر در سمت خود به Cuomos خدمت می کند. او قبلاً اعلام کرده است که سال آینده نامزد فرمانداری خواهد شد.