کلاس تاسیس برنامه فارغ التحصیلی FIRST Residents


اعضای درجه یک برنامه FIRST (آمادگی کامل برای خدمات آموزشی) در ماه ژوئن فارغ التحصیل می شوند. Thane Campbell ، دکتر در عمل.

برنامه FIRST در سال 2015 توسط کریستی پیج ، MD ، MPH ، رئیس سابق گروه پزشکی خانواده و در حال حاضر رئیس اجرایی دانشکده پزشکی UNC توسعه داده شد تا به راهنمایی خط لوله کارکنان پزشکی خانواده از دانشکده پزشکی به دستیار و متعاقبا کمک کند. خدمات پزشکی برای اتصال بخشهای روستایی / کم کارولینای شمالی. FIRST توسط کاترین کو ، دکترای پزشکی خانواده رهبری می شود و در سال 2019 مبلغ 1.8 میلیون دلار از انجمن پزشکی آمریکا دریافت کرد. این برنامه امسال از دانش آموزان کلاس ششم استقبال کرد ، گروهی از هشت دانش آموز با استعداد از چهار رشته مختلف.

Thane Campbell ، MD
کایل ملوین
کایل ملوین ، دکتر

پس از فارغ التحصیلی ، ملوین از ماه آگوست به مراقبت های اولیه UNC در چتم می رود

مرکز زنان و زایمان به عنوان ارائه دهنده مراقبت از نوزادان. او امیدوار است برخی از اقدامات را در کلینیک انجام دهد و سرانجام دانشجویان پزشکی را به کلینیک برساند در حالی که با دانشکده پزشکی در آکادمی تابستانی پزشکی خانواده کار می کند.

“از آنجا که من از یک منطقه روستایی کارولینای شمالی بودم ، می دانستم که می خواهم به جمعیتی خدمت کنم که احساس می کنند در خانه هستند. FELST به من این فرصت را داد که نه تنها تحصیلاتم را تسریع کنم بلکه آن را ارتقا دهم تا جامع ترین ارائه دهنده شوم. “

کمپبل پس از کارآموزی در مرکز پزشکی میدوی در کلاید ، NC حضور خواهد یافت. وی در مورد تجربه خود در برنامه FIRST ، گفت: “بزرگترین مزیت FIRST تداوم با بیماران و همکاران – ساکنان ، مراقبین ، کارکنان و سایر کارکنان – از ابتدای مدرسه تا اقامت بود.”

بخش پزشکی خانواده UNC این موفقیت را به فارغ التحصیلان و اعضای هیئت علمی پشت برنامه FIRST تبریک می گوید!