کلاه رسمی برای نمایشگاه جهانی نیویورک 1939-1940


نمایشگاه جهانی نیویورک از سال 1939 تا 1940 از هر نظر شامل اندازه ، هزینه ، حضور و تبلیغات از همه نمایشگاه های بین المللی قبلی پیشی گرفت. نزدیک به 60 کشور خارجی ، 33 ایالت و قلمرو ایالات متحده و بیش از هزار غرفه دار از جمله برخی از بزرگترین شرکت های آمریکایی در آن شرکت کردند. 45 میلیون بازدیدکننده از نمایشگاه در طول مدت دو سال بازدید کردند و این نمایشگاه به عنوان پربیننده ترین رویداد در نیمه اول قرن بیستم شناخته شد.

پاکسازی و تکمیل این منطقه یکی از بزرگترین کارهای احیای زمین در شرق ایالات متحده است که شامل ساخت ایستگاه های حمل و نقل عمومی ، خط مترو جدید ، مارینا و پارک مرکزی بزرگ است.

ادامه خواندن: طراحی ایستگاه ترانزیت خلاصه چشم انداز آینده نگرانه نمایشگاه جهانی 1939 است

نمایشگاههای جهانی قبلی بر نوآوریها و پیشرفتهای امروزی متمرکز بودند ، اما این نمایشگاه جسورانه چشم اندازهای آینده را نوید می داد. در قلب این ویترین سریع فردا ، تریلون ، ابلیسک 700 فوتی و Perisphere ، کره ای 60 فوتی قرار داشت که نمادهای نمایشگاه بود و بر روی همه چیز از برچسب ها و دکمه های سپر گرفته تا قاشق های سوغاتی ظاهر می شد ، منوها و کره های برفی.

ادوارد برنیس ، مدیر روابط عمومی نمایشگاه ، اطمینان حاصل کرد که این نمادهای معماری ، که در مجموع به عنوان “مرکز موضوعی” نمایشگاه شناخته می شوند ، در همه تبلیغات و نشریات رسمی نشان داده شده است و مقامات آنها را به شرکت های طراحی صنعتی و تجاری مجوز داده اند.

طراحی کلاه نمایشگاه جهانی.

فلش

طراحی کلاه نمایشگاه جهانی.

با احترام از NYPL

تریلون و محیط

فلش

تریلون و محیط

با احترام از NYPL

دریفوس ، طراح صحنه در برادوی ، از تلفن “Princess” برای آزمایشگاههای Bell و یخچال برای General Electric گرفته تا تراکتورهای John Deere و فضای داخلی هواپیما برای شرکت هواپیمایی لاکهید متغیر بود. در اینجا او به طور قابل توجهی از لوکوربوزیه با تقسیم مناطق مختلف استفاده به بخشهای جداگانه شهر – تجارت ، دانشگاه و مرکز فرهنگی و اجتماعی (Centerton) الهام گرفت. شهرهای صنعتی (Millvilles) ؛ و شهرهای مسکونی (Pleasantvilles) – با جاده های پرسرعت که به حومه اطراف (مزرعه) نیز منتهی می شوند ، متصل می شوند. دو سکوی چرخشی یک چشم انداز پانوراما از هوای این کلانشهر اتوپیایی به بازدیدکنندگان ارائه می دهد ، که در جزوه همراه خود “دنیای فردای شما” را اعلام می کند و به عنوان نتیجه “تعامل متقابل مردم و مردم” با خوش بینی توصیف می شود.

نمایشگاه جهانی 1939/40 با امیدواری آمریکا به دور شدن از رکود بزرگ اخیر ، نگاه امیدوارکننده ای به آینده ای روشن تر نشان داد ، اما جنگ جهانی دوم به زودی در افق ظاهر شد. آثار پیشرفت فیزیکی در نمایشگاه نیز بیشتر موقت به نظر می رسید. هنگامی که نمایشگاه بسته شد ، 40 میلیون تن فولاد که تریلون و پریسفر را تشکیل می داد ، برای جنگ استفاده شد.

این داستان بخشی از مشارکت ما با دستور NYPL است نمایشگاه پولونسکی گنجینه کتابخانه عمومی نیویورکنمایش موارد مربوط به 4000 سال پیش از مجموعه های تحقیقاتی کتابخانه – ما هر ماه در ماه سپتامبر یک مورد مربوط به NYC را منتشر می کنیم و می توانید همه آن را مشاهده کنید در gothamist.com/treasuresبه نمایشگاه Treasures اکنون در ساختمان Stephen A. Schwarzman در خیابان پنجم و خیابان 42 باز است. بلیط های فصل رایگان اکنون در اینجا موجود استبه