کوئومو قبل از طوفان هانری وضعیت فوق العاده اعلام کرده و 500 گارد ملی را فرا می خواند


اندرو کوومو شنبه قبل از ورود طوفان هنری وضعیت فوق العاده اعلام کرد و در یکی از آخرین اقدامات خود از 500 سرباز گارد ملی خواست قبل از استعفا از سمت خود در نیمه شب دوشنبه به طوفان واکنش نشان دهند.

کوئومو در کنفرانس مطبوعاتی ظهر در مورد طوفان گفت: “این به اندازه یک حمله قلبی جدی است.”

کوئومو خاطرنشان کرد که هشدارهای نسبتاً کوتاهی که مردم درباره هنری دریافت کردند ممکن است برخی را شگفت زده کند – اما او گفت که به هر حال ساکنان باید آن را جدی بگیرند ، زیرا اگر به طوفان گرمسیری کاهش یابد ، سیل باران ، بادهای شدید و طوفان خطرناک خود را افزایش می دهد. قبل از برخورد با خشکی

وی گفت: “یکی از مواردی که من نگران آن هستم این است که مردم ایالت در مورد آنچه در اینجا اتفاق می افتد کمتر آموخته اند ، بنابراین امیدوارم مردم این موضوع را بسیار جدی بگیرند.”

یک تابلو در پارک وی جنوبی به رانندگان هشدار می دهد که هشدار طوفان در حال وقوع است زیرا طوفان هنری در 21 اوت 2021 ساحل را بالا می برد.
یک تابلو در جنوب پارک وی به رانندگان هشدار می دهد که هشدار طوفان در حال وقوع است ، زیرا طوفان هنری در 21 اوت 2021 ساحل را بالا می برد.
بروس بنت / گتی ایماژ

او گفت که با رئیس جمهور بایدن صحبت کرد ، وی موافقت کرد تا قبل از طوفان اعلامیه فاجعه فدرال را امضا کند ، که کمک های FEMA و سایر نهادهای دولتی را آغاز می کند.

کوئومو از درخواست استیو بلون از سوی اجرایی شهرستان سافولک مبنی بر تخلیه داوطلبانه ساکنان و بازدیدکنندگان جزیره آتش حمایت کرد و گفت که دیگران که در مناطق مستعد سیل زندگی می کنند نیز باید همین کار را انجام دهند.

وی بارها و بارها توجه خود را به تخریب ابر طوفان سندی 2012 جلب کرد تا یادآوری شود اگر ساکنان هشدارهای طوفان را نادیده بگیرند و تا آنجا که می توانند تخلیه شوند ، چه اتفاقی می افتد.

Cuomo همچنین یکی از عکسهای برجسته خود را با خدمات آب و هوایی گرفت ، که در سالهای اخیر پس از طوفان ، به ویژه در لانگ آیلند ، عملیات خود را در بسیاری از مناطق کند کرده است.

کوئومو گفت: “من فکر می کنم من به آنها واضح و قانع کننده گفتم که ما به شرکت های برق هزینه می دهیم تا برای طوفان آماده شوند.” “ما قبلاً این فیلم را دیده بودیم. ما به شرکت های برق نمی پردازیم که آماده باشند تا برق را برای روزهای آفتابی آماده کنند. ما به آنها پول می دهیم تا در مواقع سخت شدن برق را آماده کنند و پس از طوفان به سرعت بهبود یابند. “

طوفان هنری
طوفان هنری در 21 آگوست 2021 به طوفان دسته 1 ارتقا یافت.
NOAA / GOES

PSEG Long Island به طور جداگانه گفت که بیش از 3300 کارگر در حال آماده شدن برای طوفان هستند و در صورت آسیب جدی هنری ، خدمه بیشتری از مناطق دیگر به آنجا خواهند آمد.

کوئومو از بیان دلیل ستوان خودداری کرد. فرماندار کتی هوچول – که سه شنبه مسئولیت را بر عهده می گیرد – بخشی قابل مشاهده از آماده سازی طوفان نبود. وقتی او سه شنبه را به عهده می گیرد ، به احتمال زیاد باید کنترل بهبودی سخت را در دست بگیرد.

او گفت: “من امروز فرماندار هستم و مسئول هستم.” “من قبلاً چند بار این کار را کرده ام.”

وی سپس از س questionال دیگری در مورد رسوایی سوء استفاده جنسی که او را از کار برکنار می کند ، طفره رفت و کنفرانس مطبوعاتی را پس از دور شدن از طوفان به پایان رساند.