کوئومو و معاونانش سه روز است که بر سر کار هستند و همچنان در حال حمله هستند


فقط سه روز قبل از استعفای اندرو کومو فرماندار نیویورک ، فرماندار درگیر تصمیمی گرفت که بی سر و صدا پیش نرود – اگرچه به جای ظاهر شدن خود ، معاونان باقی مانده خود را برای حمله به او اجازه داد.

بعدازظهر جمعه ، وکیل شخصی کوئومو ، ریتا گلاوین ، برای حمله مجدد به زنانی که ادعا می کردند توسط کیومو مورد آزار جنسی قرار گرفته اند ، اعزام شد ، در حالی که ریچارد آزوپاردی ، مشاور ارشد اظهار نظر کرد و مدعی شد که کوئومو از طریق راه آهن مورد آزار و اذیت قرار می گیرد.

گلاوین ، که از خزانه مبارزات انتخاباتی Cuomo حقوق می گیرد ، در یک ویدئوی 20 دقیقه ای Vimeo (که دیگر از وب سایت رسمی دولتی پخش نمی شود) ظاهر شد و خواستار اصلاحات خاصی در گزارش 165 صفحه ای دادستان کل شد که نحوه آزار جنسی فرماندار را شرح می داد. یازده زن

گلاوین می خواست کلمه “توقیف شده” در این مورد به “ضربه زده” در موردی تغییر کند که کارمند ایالت ناشناس گفته بود که کوئومو در یک رویداد کاری دست به بدن او زده است. او دوباره درخواست کرد که دفتر AG شواهد اصلی را فاش کند و خط حمله جدیدی به شارلوت بنت ، دادستان حمله کرد.

گلاوین با تاکید بر اینکه به خاطر احترام به خانم بنت ، به جزئیات نمی پردازد ، گفت: “ما اطلاعات جدیدی در مورد خانم بنت دریافت کرده ایم که مربوط به اعتبار وی است.”

گلاوین گفت: “این اطلاعاتی است که ما هنگام بررسی گزارش شما به دادستان کل و کمیته قضایی مجمع ارائه می دهیم.”

بنت ، دومین زنی که علناً از اتهامات آزار و اذیت جنسی علیه فرماندار صحبت کرد ، گفت که کوئوم مجموعه ای از نظرات خود را در مورد زندگی جنسی ، بدن و نحوه تنهایی و جستجوی شرکت در حالی که او در دفتر خود کار می کرد ، ارائه کرد. گزارش دادستان کل شامل یادداشت هایی از کارکنان ارشد Cuomo در مورد این برخوردها پس از آن است که بنت در تابستان گذشته ، ماه ها قبل از اینکه او حساب خود را در معرض دید عموم قرار دهد ، به سوء مقام خود گزارش داده است.

در حالی که گلاوین ، کوئومو و متحدانش اغلب سعی کرده اند حساب زنان دیگر را بی اعتبار کنند ، کوئوم تا روز جمعه نسبت به بنت ابراز پشیمانی کرده بود و اعتراف کرده بود که وی از او س personalالات شخصی پرسیده است اما اصرار دارد که او در تفسیر نیت خود اشتباه کرده است.

بلافاصله پس از اظهارات گلاوین ، دبرا کاتز ، وکیل بنت ، به قوانین ایالتی اشاره کرد که Cuomo در سال 2019 امضا کرد و قصاص برای گزارش آزار و اذیت جنسی را ممنوع می کند.

“اهانت به شارلوت ، همانطور که وکیلش امروز انجام داد ، تلافی پس از استخدام قابل اجرا است. فرماندار باید قبل از برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی دیگر دوبار فکر کند. ” “فرماندار دوباره رنگهای واقعی خود را نشان می دهد. او دستگاه حقوقی و روابط عمومی خود را برای تهمت به شارلوت و دیگر زنانی که شجاعانه جلو آمدند ، آزاد کرد. او به افرادی که به آنها آسیب رسانده است اهمیتی نمی دهد. “

در حالی که کوئومو قرار است دوشنبه آینده استعفا دهد ، مشکلات قانونی وی هنوز به پایان نرسیده است.

کارکنان دفتر خدمات عمومی ایالت در حال حمل اقلام با یک SUV در خارج از عمارت فرماندار مشاهده می شوند

خدمه دفتر خدمات عمومی وسایل فرماندار نیویورک اندرو کومو را در 20 آگوست 2021 در عمارت اجرایی ایالت نیویورک در آلبانی ، نیویورک بارگذاری می کنند.

فلش

خدمه دفتر خدمات عمومی در 20 آگوست 2021 وسایل فرماندار نیویورک اندرو کومو را در عمارت اجرایی ایالت نیویورک در آلبانی ، نیویورک بارگذاری می کنند.

هانس پنینک / AP / Shutterstock

نمای هوایی از عمارت فرماندار با کامیون تحویل U-Haul در خیابان

یک کامیون متحرک U-Haul در خیابان خارج از عمارت فرمانداری در آلبانی در 20 آگوست 2021 مشاهده شد

فلش

ون متحرک U-Haul در خیابان خارج از عمارت فرمانداری در آلبانی در 20 آگوست 2021 مشاهده شد

هانس پنینک / AP / Shutterstock

همچنین انتظار می رود که پارلمان ایالتی گزارش عمومی را بر اساس نتایج تحقیقات خود در مورد کوئومو منتشر کند. او با پنج تحقیقات جنایی احتمالی در حوزه های قضایی روبرو است که منجر به برخوردهای ادعایی با زنان ذکر شده در گزارش AG ، تحقیقات فدرال در مورد نحوه رسیدگی دولت به مرگ سالمندان در خانه و یک دادستان عمومی دیگر در زمینه تجارت کتاب او ، بدون ذکر تهدید مدنی می شود. شکایت علیه او

محکومیت سخنان گلاوین در روز جمعه سخت و سریع بود.

دلانی کمپنر ، سخنگوی لتیتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک می گوید: “ما نمی توانیم اجازه دهیم بازماندگان آزار جنسی با این حملات مداوم ، دروغ ها و نظریه های توطئه آسیب بیشتری ببینند.” “[Our] تحقیقات کامل ، کامل و بدون تأثیر خارجی بود. “

مدت کوتاهی قبل از اظهارات گلاوین ، دیلی نیوز نظری از آزوپردی مشاور ارشد کوئومو منتشر کرد که مدعی بود رئیس او تقریباً یک دهه “شکست خورده است”.

“من می دانم که این نظر عمومی نیست و با توجه به نقش من به عنوان سخنگوی قدیمی آن ، برخی از آنها ممکن است بلافاصله مرا اخراج کنند. ازوپردی نوشت ، با این حال ، من معتقدم که تاریخ مرا تایید خواهد کرد. “هر چه درباره اندرو کوومو فکر کنید ، ارزش آن است که ارزش آن را از دست بدهید. همچنین به سخنان من توجه داشته باشید: تیش جیمز طی چند ماه آینده نامزدی فرمانداری را اعلام می کند.

کوئومو ، بازنشسته این هفته ، روز دوشنبه 23 آگوست ساعت 23:59 بطور رسمی دفتر را ترک می کند. روزنامه نیویورک پست یک محموله U-Haul در خارج از عمارت اجرایی در روز جمعه کشف کرد که مقامات دولتی در بسته بندی کمک می کردند.