کینسی تراپی آمریکا به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد “بهبود از طریق حرکت” یاد می کند. – آمادگی جسمانی


واشنگتن ، دی سی – آوریل 2021: کینسی تراپی ، یکی از قدیمی ترین رشته های درمانی ، 75 سالگی خود را به عنوان یک حرفه جشن می گیرد.

کینزی تراپی (درمان اصلاحی سابق) در سال 1946 در میدان جنگ جنگ جهانی دوم تاسیس شد و توسط ژنرال جراح آمریکایی ، نورمن تی کرک و دکتر تدریس شد. هوارد راسک ، پیشگامان اولیه در زمینه نوظهور پزشکی توانبخشی. با افزایش میزان زنده ماندن نیروهای مبتلا به بیماری یا جراحت ، تقاضای زیادی برای بازگشت سربازان به خدمت فعال وجود دارد. واحدهای پردازش فیزیکی اصلاحی برای بهبود این فرایند ایجاد شده اند.

انجمن کینزی تراپی آمریکا (AKTA) ، که قبلاً انجمن توانبخشی جسمی و روانی بود ، برای حمایت از خدمات توانبخشی متخصصین حرکتی ثبت شده (RKT) تأسیس شد و در عین حال سلامت و رفاه همه مردم ، از جمله جانبازان و افراد دارای معلولیت عملکردی را ارتقا داد.

کینسی تراپی با سایر رشته های آمادگی جسمانی یا درمانی متفاوت است زیرا تمام بدن را درگیر می کند“گفت کندال نوبل ، رئیس جمهور منتخب AKTA. “RKT ها علاوه بر توانبخشی جسمانی ، در زمینه تغییر رفتار آموزش دیده و آموزش دیده اند.

AKTA با اعتراف به 75 سال حرفه کینسی تراپی ، برخی از تخصصهایی را که بهترین روشها را در بر می گیرد ، برجسته می کند. این شامل:

  • ورزشهای تطبیقی ​​، از جمله کار با افراد قطع عضو و ورزشکاران پارالمپیکی
  • ورزشهای آبی
  • توانبخشی قلبی ریوی
  • توانبخشی آموزش راننده
  • ارتوپدی
  • عصب شناسی

کینزیوتراپی بر اساس تست های عملکردی اسکلتی عضلانی ، عصبی ، ارگونومی ، بیومکانیکی ، روانی و اجتماعی انجام می شود که منجر به تغییرات رفتاری و فیزیکی می شود.

دکتر. تیموتی سیلور ، رئیس سابق طب فیزیکی و توانبخشی در بیمارستان امور جانبازان مک گایر در ریچموند ، ویرجینیا ، گفت: “با سابقه ای در فیزیولوژی حرکت ، درمانگران حرکتی (RKT) برای فوق تخصص های اضافی در بسیاری از زمینه ها مناسب هستند. ما RKT هایی داریم که توانبخشی قلبی و ریوی ، آب درمانی ، آموزش راننده و ارزیابی ظرفیت عملکردی را ارائه می دهند. همه کاره بودن متخصصین حرکتی آنها را برای مراقبت از بیماران بین رشته ای مناسب می کند.

انجمن کینزیوتراپی آمریکا یک سازمان غیر انتفاعی و مبتنی بر عضویت است که به خدمات رسانی به کلیه کینزیوتراپیست های ثبت شده در سراسر کشور اختصاص داده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.akta.org مراجعه کنید.

مخاطب:
کمپ کتی
مدیر عامل AKTA
[email protected]