گارلند باید بودجه تحقیقاتی روس گیت دورهام را افزایش دهددر صورتی که تأییدیه فعلی در پایان ماه به پایان برسد ، مریک گارلند ، دادستان کل مریک گارلند وظیفه روشنی دارد که بودجه تحقیقات جان دورهام ، مشاور ویژه در مورد ریشه های “رسوایی” روسگیت را تمدید کند.

در ماه فوریه ، گارلند به درستی به سناتورها گفت که “دلیلی برای باور” ندارد که دورهام باید برکنار شود. اما AG هنوز هزینه های سال مالی جدید را که از روز جمعه آغاز می شود ، مرتب نکرده است.

بله ، دورهام بیش از آنچه تصور می شد طول می کشد. گزارش نهایی او ، که وال استریت ژورنال می گوید “طولانی و مفصل ، با چند نتیجه گیری گسترده” ، یک بار تا پایان تابستان انتظار می رفت ، اما به تعویق افتاد.

او می تواند در بازی به چیزهای بزرگتری برخورد کند. کیفرخواست وی علیه وکیل مایکل سوسمان در اوایل ماه جاری ادعا می کند که در تلاش برای فریب FBI در مورد نحوه کار او در کمپین هیلاری کلینتون در زمانی که او ادعاهای (بی اساس) مبنی بر ارتباط بین دونالد ترامپ و بانک آلفا وابسته به کرملین را مطرح کرده است.

اکنون مشخص است که تیم هیلاری برای تبلیغ این نظریه توطئه تلاش زیادی کرد و تخیلات پرونده استیل را نیز سفارش داد. اما مقامات ارشد فدرال شعله های آتش را دامن زدند: کوین کلینسمیت ، وکیل سابق وزارت دادگستری ، متهم به تغییر ایمیل برای دریافت حکم بازرسی علیه کارتر پیج ، ترامپ سن کم سن و سال شد.

باب مولر ، مشاور ویژه ، تمام وقت در جهان تلاش می کرد تا تمام ادعاهای روس گیت را اثبات کند. او شکست خورد. گارلند موظف است دورهام را کار کند تا عموم مردم بتوانند بقیه داستان کثیف را بدانند.