گروه شبه نظامی Hack Of Oate Keepers حاوی اسامی مقامات فعال NYPD است ، دی بلاسیو تحقیقات خود را آغاز می کند


دفتر شهردار نیویورک ، بیل دی بلاسیو ، اعلام کرد که پس از تحقیقات WNYC / Gothamist در پرونده های آنلاین که چندین افسر و مقامات نیویورک از جمله حداقل دو نفر از اعضای فعال NYP – با آنها فاصله دارند ، رتبه NYPD را بررسی می کند. راست ، شبه نظامیان ضد دولتی

تحقیقات شهردار پس از آن صورت می گیرد که یک هکر ناشناس ایمیل ها و اطلاعات عضویت در گروه سوگند سوگند ، یک گروه شبه نظامی افراطی را که هنگام حمله به کنگره آمریکا در 6 ژانویه حضور قابل توجهی داشت ، منتشر کرد. تاکنون هجده نفر از افراد مرتبط با این گروه متهم به توطئه مربوط به این رویداد شده اند.

سوابق عضویت هک شده به یک گروه غیر انتفاعی شفاف به نام Distributed Denial of Secrets (DDoSecrets) ارسال شد که اطلاعات فاش شده را با روزنامه نگاران و محققان به اشتراک می گذارد. از سوابق منتشر شده در اینترنت در روز دوشنبه ، مشخص نیست که آیا اعضای فهرست شده در حال حاضر در شبه نظامیان فعال هستند یا خیر.

سه مقام نیویورکی که در گزارشات فاش شده عضویت فهرست شده اند به WNYC / Gothamist تأیید کردند که قبلاً برای عضویت در این سازمان ثبت نام کرده اند ، اما ادعا می کنند که دیگر فعال نیستند. مقامات NYPD ، که نام آنها با اطلاعات ذکر شده در سوابق هک شده مطابقت دارد ، نمی توانند به عنوان اعضای فعال تأیید شوند ، بنابراین WNYC / Gothamist نام آنها را انتخاب نکرده است.

قوانین NYPD اعضای نیرو را از ارتباط آگاهانه با هر سازمانی که “به طور منطقی” تصور می شود در فعالیت های جنایی دخیل است منع می کند.

بیل نایدارت ، سخنگوی دو بلاسیو گفت: “نگهبانان سوگند یک سازمان مخوف و افراطی ضد دولتی هستند.” “تحقیقات داخلی فوری آغاز شده است.”

در پاسخ به تحقیقات WNYC / Gothamist ، NYPD گفت: “حوادث در حال بررسی داخلی است.”

استوارت رودز ، بنیانگذار سوگند نگهبانان ، مدتی است ادعا می کند که این گروه شبه نظامی با موفقیت هزاران افسر پلیس فعلی و سابق ، نیروهای اولیه و پرسنل نظامی را به خدمت گرفت.

تاکنون روزنامه نگاران و محققان نتوانسته اند این اظهارات را تأیید کنند.

یک گروهبان NYPD که بصورت آنلاین در جلسه سلاح های گرم و تاکتیک های بخش فعال بوده است ، در جمع آوری داده ها نامگذاری شد. گروهبان به شماره تلفن ذکر شده در جزئیات عضویت پاسخ داد و تأیید کرد که او یک افسر NYPD است وقتی از او پرسیده شد که آیا شخص مورد نظر است. وی از اظهارنظر درباره عضویت در سازمان شبه نظامیان خودداری کرد و WNYC / Gothamist را به دفتر مطبوعاتی NYPD ارجاع داد.

گزارش مربوط به گروهبان نشان می دهد که وی در سال 2014 به نگهبانان سوگند پیوست. آدرس ایمیل ذکر شده با عضویت شامل عبارت “Nypdcop” و فهرست تخصصی عامل در “عملیات میدانی” ، “مدیریت حوادث” و “کنترل شورش” است.

نام دیگری که در هک فاش شد همزمان با نام یکی از افسران استاتن آیلند است که در حال حاضر به گروه واکنش استراتژیک این وزارتخانه اختصاص داده شده است ، واحدی که به طور گسترده ای برای سرکوب اعتراضات استفاده می شود ، از جمله یک سال گذشته در شهر نیویورک در واکنش به ترور جورج فلوید.

وقتی WNYC / Gothamist با شماره تلفن مربوط به این فهرست عضویت تماس گرفت ، مردی پاسخ داد اما تأیید نکرد که آیا او افسر مورد نظر است یا نه. وقتی از او س askedال شد که آیا او عضو نگهبانان سوگند است ، مرد مکث کرد و پرسید که چگونه شماره او به دست آمده است. وی سپس از پاسخ به س questionsالات دیگر خودداری کرد.

در نیویورک ، WNYC / Gothamist توانست ده ها نام را که مطابق با نام پلیس و قوه قضاییه و افسران اصلاحی در شهر نیویورک و سایر حوزه های قضایی از جمله شهرستان ناسائو در لانگ آیلند و شهرستانهای دوچس و گرین ، ایالت نیویورک است مطابقت دهد. یورک

نگهبانان سوگند در سال 2009 پس از انتخاب باراک اوباما تاسیس شد. نام این گروه به سوگندی گفته می شود که پرسنل نظامی آمریکا هنگام دعوت به “حمایت از قانون اساسی و دفاع از آن در برابر همه دشمنان داخلی و خارجی” می خوانند.

بر اساس مرکز حقوق فقر جنوبی ، که بر گروه های نفرت و دیگر افراط گرایان در سراسر کشور نظارت دارد ، در جریان انتخابات 2016 و 2020 ، سوگندنامه خوانان نظریه های توطئه نادرستی را در مورد تقلب در انتخابات منتشر کردند و اعضای خود را تشویق به نظارت محرمانه در مراکز رای گیری کردند.

مردم باید دقیقاً بدانند که گروه هایی مانند سوگند خوان به چه چیزی اعتقاد دارند. ” “این استدلال که آنها به نوعی فقط از قانون اساسی دفاع می کنند – کاملاً اشتباه است.”

در اوایل ماه جاری ، یکی از اعضای سابق نیروی دریایی و فلوریدا از نگهبانان سوگند به دلیل جلوگیری از محاکمه رسمی و توطئه به دلیل نقشش در قیام 6 ژانویه در کاپیتول هیل ، گناهکار شناخته شد. به گزارش رویترز ، حداقل چهار نفر دیگر که به شبه نظامیان وابسته بودند قبلاً به اتهامات این حادثه اعتراف کرده اند.

این هک همچنین شامل اطلاعات مفصل در مورد اد کیروز ، رئیس ستاد گارد نیویورک ، نیروی داوطلب ایالتی و کارمند دولت در بخش امور نظامی و دریایی ایالت نیویورک است که بر 20000 گارد ملی و شبه نظامیان دریایی این ایالت نظارت دارد. اعضا.

در سیاهههای مربوط ، ورودی مربوط به کیروز به توانایی وی در “استخدام از ارتش نیویورک و گارد هوایی ، گارد ایالت نیویورک و USCG” مربوط می شود. [Coast Guard] کمکی. “

ورودی می گوید: “بیش از 20 راننده در مقر Natl Guard (DMNA-NY) کار می کنند.” “برخی از آنها اعضای رزمندگان و گارد میهنی هستند. کار خواهد کرد تا او را سوار سوگند سوار کند. “

کیروز در ایمیلی به WNYC / Gothamist تأیید کرد که “چند سال پیش” برای عضویت یک ساله در “سوگند نگهبانان” به صورت آنلاین ثبت نام کرده است اما ادعا کرد که به طور فعال در سازمان مشارکت ندارد.

کیروز در ایمیل خود به WNYC / Gothamist می گوید: “من هرگز در این گروه فعال نبودم و هزینه ها را تمدید نکردم.” “نتیجه نهایی این است که من هیچ ارتباطی با این سازمان ندارم و هرگز در هیچ فعالیتی شرکت نکرده ام.”

وی در این ایمیل ادامه داد: “من این موضوع را به فرمانده گارد نیویورک رساندم و آنچه را که در بالا به شما گفتم توضیح دادم.”

این صورتجلسه همچنین شامل برخی از مقامات سیاسی در حال ظهور و کنونی شهرستان بود.

رالف ای. استیسی ، نماینده پارلمان شهرستان اسوهگو و عضو حزب جمهوری خواه ، در پایگاه داده هک شده است. او گفت که فرم عضویت در نگهبانان سوگند را پر کرده است اما در “حدود ده سال” هیچ گونه تعاملی با آنها نداشته است.

استیسی ، که می گوید هرگز با هیچ فردی که در سازمان مشارکت داشته صحبت نکرده و به صراحت اعلام کرده است که در کنگره حضور ندارد – نمی پذیرم. شورش “من مطمئناً به حق تجمع مسالمت آمیز برای اعتراض به هدف شما اعتقاد دارم ، اما به هیچ نوع تجاوز جنسی یا فعالیتی به عنوان وسیله ای برای رسیدن به هدف اعتقاد ندارم.”

توماس زمیچ ، نامزد جمهوریخواهان برای رئیس جمهور کوئینز بورو ، که نام و اطلاعات تماس وی نیز در گزارش عضویت هک شده ذکر شده است ، گفت که وی به طور مختصر در بخش “سوگند نگهبانان” در نیویورک مشارکت داشت اما پس از آنکه گفت که این فصل حدود سه سال منحل شد ، متوقف شد. پیش.

در فوریه NYPD تأیید کرد نیویورک دیلی نیوز در حال تحقیق درباره افسر دیگری بود که چند ساعت قبل از حملات 6 ژانویه با اعضای “سوگند نگهدار” دیده شده بود. NYPD در مورد وضعیت این تحقیقات به روز رسانی نکرده است.