گریت کول در نقش استارک کارت عام AL به یانکی ها اطمینان می دهد


یانکی ها با پیروزی یک بر صفر خود مقابل ری ها در روز یکشنبه ، نه تنها از انجام یک بازی اجتناب کردند ، بلکه می توانند به تعطیلات پنج روزه گریت کول در فنوی پارک برای بازی با واکتارد در بازی سه شنبه مقابل رد ساکس بروند.

جیمسون Taillon ، که 3½ نوبت در پیروزی یکشنبه به ثمر رساند ، گفت: “هیچکس ترجیح می دهم روی تپه باشم تا گریت کول.” فکر می کنم ما در موقعیت خوبی قرار داریم. “

در آستانه بازی یکشنبه ، آرون بون اشاره کرد که ترک تایون در تعطیلی کامل به عنوان کول در استراحت کوتاه یک تصمیم بسیار آسان بود و گفت که انجام این کار چرخش آینده را “به خطر می اندازد”.

یانکی ها جلسات بولپن تائیلون را تشویق کرده بودند زیرا او از شروع قبلی خود در روز سه شنبه در تورنتو بیرون رانده شد زیرا مصدومیت مچ پا را تشدید کرد.

کول در آخرین بازی خود در بوستون پنج بازی را به خوبی پشت سر گذاشت وقتی که در ششمین بازی رد ساکس بدون گل جلوی رافائل دیورز را گرفت.

Taillon افزود که او با احساس خوب و خوش بینانه از بازی خارج شد اگر بتواند در ALDS با Rays روبرو شود ، می تواند بیشتر در بازی بماند – و افزود که او با پزشکان تأیید کرده است که نمی تواند آسیب را تشدید کند.

گریت کول
USA TODAY Sports

تایلون گفت: “من برای هر آنچه نیاز داریم آماده خواهم بود.” “در این مرحله از سال شما نمی توانید چیزی را عقب نگه دارید.”


Rougned Odor یک اسلاید 0 تا 18 را با تک نفره خود شکست و رالی یانکیز را در یک سوم پایینی شروع کرد-در گرید وقتی دی جی LeMahieu بیرون بود.

اودور گفت: “من همیشه آماده بازی هستم.” “شما مرا در ترکیب قرار دادید و من آماده رفتن هستم. من زیاد بازی نکرده ام اما اهمیتی نمی دهم. من صد در صد می دهم. “


برانکسی لاک پشت زندگی می کند.

پس از اینکه یانکی ها با پیروزی یک بر صفر در روز یکشنبه در تیم های پسین جای خود را در فصل پس از آن گرفتند و آنها را به بازی کلاهبرداری مقابل رد ساکس در Fenway Park در روز سه شنبه فرستادند ، اودور گفت که آنها اخیراً از نستور کورتس جونیور برنده شده اند. لاک پشت برای نگهداری ایمن در طول مهمانی باشگاه در قفس خود بازگشت.

اودور گفت: “خوب است.” “او به ما انرژی زیادی داد. ما در مورد لاک پشت زیاد صحبت کردیم. ما نمی خواهیم [anything] برای او اتفاق بیفتد. “


فصل لوک وویت رسما به پایان رسید.

اولین فرد پایه با عفونت زانوی چپ به IL 60 روزه منتقل شد. Voit روز پنجشنبه در IL 10 روزه ثبت نام کرده بود و بون تصور مبهمی را مطرح کرده بود که Voit می تواند بازگردد و در صورت یانکی ها به مرحله پلی آف برسد.

همچنین یانکی ها به برودی کرنر راست دست رای دادند و به او Triple-A Scranton / Wilkes-Barre رای دادند.

بازگشت Voit در این فصل حتی قبل از حرکت در روز یکشنبه بعید به نظر می رسید ، زیرا آخرین شروع Voit در 22 سپتامبر بود و در آخرین حضور رکوردی او در چهارشنبه ، چهارشنبه یک ضربه کوچک در at-bat انجام شد که در آن Voit بیرون بود و سپس اولین پایگاه داشت لنگ می زد که توپ به سه نفر از آنها برخورد کرد. وی برای ترمیم منیسک پاره شده در طول تمرین بهاره تحت عمل جراحی زانوی چپ قرار گرفت و همچنین با التهاب زانوی چپ و فشار شدید شیب راست مدتی را در IL گذراند.

پس از رهبری عمده با 22 هومر در فصل گذشته COVID-shorted ، Voit در طول سال 2021 مبارزه کرد و بعد از اینکه یانکی ها Anthony Rizzo بچه ها را قبل از مهلت معاملاتی عوض کردند ، خود را بدون نقش اصلی یافت.

كورنر در ماه آگوست در دو بازي با يانكي ها اجازه سه بازي را داد. این بازیکن 27 ساله فصل را در SWB گذراند ، جایی که در 75 نوبت ، 3.48 ERA داشت.