یانکی ها می خواهند جاناتان لویسیگا را برگردانند


تورنتو-آرون بون در آستانه پیروزی 7-2 یانکی ها بر بلو جیس در سه شنبه شب گفت: یانکی ها انتظار دارند چهارشنبه جاناتان لویسیگا دست راست را افزایش دهند.

Loaisiga از 5 سپتامبر با کشیدگی شانه راست کنار گذاشته شد.

قبل از مصدومیت ، Loaisiga م effectiveثرترین یاور یانکی ها بود. قبل از اینکه اجازه دهد در آخرین بازی خود در 3 سپتامبر بازی کند ، لواسیگا در 15 ماموریت تنها یک دور را رها کرده بود و محدوده 18 ² / ₃ نوبت را پوشش می داد.

جاناتان لویسیگا
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

لوئیس سِورینو ، که به تازگی پس از بازگشت از عمل جراحی تامی جان در فوریه 2020 به کار خود پایان داد ، روز سه شنبه هشتم با نتیجه 1-2-3 به ثمر رساند. گریت کول تحت تأثیر دو خروج اول سِورینو قرار گرفت و در مجموع چهار نوبت خاموش را پرتاب کرد.

کول می گوید: “من با احساس او نسبت به زمین های بدون سرعتی شگفت زده شدم.” “او بسیار تیزبین بود. این برای ما و طرفداران یانکی یک دیدار احساسی بود که دوباره او را در آنجا ببینیم. “


جیانکارلو استانتون ، که سه بار او را در بازی هفتم باز کرد ، مهاجم تعیین شده بود ، اما بون گفت این به خاطر چمن مصنوعی در تورنتو نیست.

“داشتم فکر می کردم، [Stanton] بیرون ، “بون گفت. چمن عاملی نبود ، به خصوص در این برهه از فصل که من بیشترین شانس را برای برنده شدن به ما می دهم. “


گیو اورشلا ، که 2 بازی 4 را با یک هومر انفرادی انجام داد ، در فاز داغ است. او 17 بازی برای 47 (0.362) با 9 ران ، یک دوبل ، سه تیم و شش RBI در 13 بازی اخیر خود انجام داده است.

پس از آن هشت بازی زشت انجام شد که سومین بازیکن پست سوم کوتاه ترین بازی شد ، 3 بازی برای 23 بازیکن بدون ضربه و پیاده روی اضافی – و 10 ضربه ایستگاهی.