۵ گزینه غذایی گیاهی برای کاهش علائم آلرژی بهاره – دکتر رویا خادمیان


5 گزینه مصرف گیاهی برای کاهش علائم آلرژی بهاره

های آلرژیک ممکن است زمانی میابد که در حال حاضر با یک و غذا مبارزه می کند. این زمان سیستم عامل ماده ای نام هیستامین ترشح می کند که واکنش آلرژیک و علائم آزاردهنده می. گزارش مرکز کنترل و از بیماری بیماری ، به قطع نمی توان توان آلرژی اجتناب کرد. با این حال خبر خوب این است که برخی مکمل های طبیعی به شما کمک می کند بهتر بتاانید واکنش های ر را انجام دهید

رزماری:

تازه و خشک نقش در خلاقیت سالهای اخیر داشته است ولی آسم می. گیاه محبوب شامل رزمارینیک است که خاصیت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی دارد. اسید تحت تاثیر قرار می دهد آزادانه نهایت کاهش التهابی در بدن می.

زردچوبه:

ادویه رایج و محبوب غذاهای تایلندی ، هندی و دیگر قومیت ها. این حال زردچوبه فواید بیشماری را دارد آن کورکومین ، باعث کاهش واکنش های آلرژیک در بدن می شود. مطالعات منتشر شده توسط کالج آمریکا آسم ، آلرژی که ماه از مکمل علائم آلودگی شامل را احساس می شود.

بادرنجبویه:

از واژه ‌ای یونانی معنای زنبور گرفته شده است. این گیاه محبوب نوع زنبور عسل است. نظر ترکیبات شیمیایی در سبز این گونه اسید سیترال ، ژرانیول و اسید وجود دارد. گیاه دارای اسانس تند لیمویی است که در صنعت عطرسازی کاربرد دارد. گیاه همانند یک داروی بر روی مرکز عمل میکند و به آرامبخش بوده است تحریکات حساسیتی را ش می‌.

سیر:

خام نه تنها بخش از یک است ، اما ضد التهابی دارای تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد. غنی از آنتی اکسیدانی نام کورستین کاهش هیستامین شد و خوش طعم برای مبارزه با تعداد می.

برگ گزنه:

یک گیاه گلدار شامل است که خواص دارویی مفیدی برای تمام سنین است. از زمان یونان باستان شده است داده شده است که کاهش یافته در بدن می. زیستی فعال موجود است در صورت رفتن به کاهش واکنش های آلرژیک با فصل بهار می.

به منظور استفاده مندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت برنامه غذایی