10 تونر طبیعی شکم

تابستان در راه است و ساحل صدا می زند ، اما آیا شکم شما همه لذت را خراب می کند؟ در اینجا چند روش آسان برای مقابله با برجستگی وجود دارد …

1 تنها با نان زندگی نکنید
خوردن محصولات حاوی گندم تقریباً باعث گاز می شود. گندم مملو از فیبر است که یک عامل حجیم کننده است – برای کمک به احساس سیری شما خوب است – اما اگر امیدوارید در بیکینی داغ به نظر برسید عالی نیست. محدود کردن غذاها مانند نان و ماکارونی (مگر اینکه تمرینات قلبی زیادی انجام دهید) می تواند به کاهش احساس تورم و کاهش دور کمر کمک کند. سعی کنید نان بی دست و پا را با پیچ های تورتیلا جایگزین کنید ، یا ساندویچ خود را روی یک بشقاب بگذارید ، مقداری کاهو اضافه کنید و نام آن را سالاد بگذارید!

2 پیلاتس را شروع کنید
پیلاتس بدون شک یکی از بهترین راه ها برای صاف کردن شکم است زیرا باعث تقویت قلب می شود ، که کلمه دیگری برای ماهیچه عرضی شکم است. این ماهیچه دور کمر و پشت شما می پیچد و مانند کرست عمل می کند و معده شما را به سمت داخل می کشد. اگر در این زمینه با پیلاتس کار می کنید ، نه تنها متوجه بهبود ثبات می شوید ، بلکه این رباط ماهیچه ای بهتر از هر جفت Spanx در روده شما کشیده می شود!

3 واقعی شوید
اگر می خواهید لاغر باشید ، استفاده از انرژی بیشتر از آنچه می سوزانید کمکی نمی کند. بنابراین ، مهم است که هنگام وزن لاستیک زاپاس از وزن خود آگاه باشید. اما کاهش وزن برای همه آسان نیست. اگر نیاز به کاهش بیش از 4 پوند دارید ، پیوستن به گروه مدیریت وزن مانند Weight Watchers (ما سرویس آنلاین جدید آنها را دوست داریم – به همین سادگی) یا همکاری با یک دوست برای به اشتراک گذاشتن برخی از آنها می تواند انگیزه و انگیزه ای بزرگ برای تعیین اهداف باشد. این آسان نیست ، اما می توان آن را انجام داد ، بنابراین مثبت نگر باشید.

4 مدیتیشن کنید
می پرسید ، یک ساعت بی حرکت نشستن برای لاغر شدن شکم چگونه است؟ خوب ، وقتی با درون خود تماس می گیرید ، معجزات واقعاً می توانند اتفاق بیفتند ، و وقتی احساس خوشبختی کلی می کنید ، شانس پرخوری شما کاهش می یابد (متأسفانه کاهش نمی یابد!). اگرچه ممکن است سالها طول بکشد تا شلوار شما گشادتر شود ، اما ما مدیتیشن را به شدت توصیه می کنیم.

5 بحران
خوردن سبزیجات خام راهی درخشان برای کاهش وزن اضافی است. اگر عادت دارید حدود ساعت 10 صبح به دنبال کوکی ها بروید ، هویج خام را به چوب خرد کنید و به جای آن بخورید. مطمئنا ، ممکن است به اندازه یک مشت Oreos اشتها آور به نظر نرسد ، اما اگر بتوانید عادت کنید که فقط یکی از میان وعده های روزانه خود را با سبزیجات خام جایگزین کنید ، در کوتاه ترین زمان به شکم کوچکتری خواهید رفت.

6 یک ، دو ، سه
پاها ، باسن و معده برای اکثر خانم ها مناطق مشکل ساز هستند و صادقانه بگویم ، کوتاه کردن یک ناحیه به صورت جداگانه دشوار است. مزیت سه فاکتور این است که اگر می خواهید وزن کمر خود را کاهش دهید ، احتمالاً نواحی دیگر را نیز کاهش می دهید. بهترین راه برای داشتن تناسب اندام و احساس بهتر این است که حداقل 10 هزار قدم در روز بردارید. این حالت به 8 کیلومتر یا 5 مایل تبدیل می شود ، که شبیه یک دسته به نظر می رسد ، اما اگر آن را به ستهای 2 کیلومتری تقسیم کنید و این کار را انجام دهید (روزانه) تا بتوانید مسافت را طی کنید ، یک روز در ساحل مانند احساس قدم زدن در آن می شود. پارک

7 الکل را از دست دهید
این شامل یک علم ساده است – الکل باعث می شود بدن آب را در سلول ها حفظ کند و در عین حال هورمون ضد دیورتیک را که باعث تکرر ادرار می شود خاموش کند. بنابراین در حالی که آب را در سلول های خود ذخیره می کنید ، ادرار غنی از مواد مغذی نیز از خود خارج می کنید که شما را مملو از سموم می کند و نه تنها معده ، بلکه اغلب پلک ها و صورت را نیز پف می کند. که خیلی خوب به نظر نمی رسد

8 بنشینید و گوش دهید
احتمالاً برای شما این سال پیش آمده است که چه زمانی به 1000 دراز نشست در روز برسیم؟ اما در واقع ، نشستن به تنهایی بدون پیروی از یک برنامه غذایی سالم و شامل تمرینات قلبی منظم ، کار زیادی برای معده شما انجام نمی دهد. اما ما در اینجا در مورد عضلات شکم صحبت نمی کنیم. این در مورد خوردن زمانی است که از قبل سیر شده اید. جدا از اینکه احساس گناه می کنید و احساس بدی دارید که آن پرکننده را دریافت کرده اید یا این دسر را زمانی که پیش غذا را با پیش غذا پخته بودید خوردید. اثرات منفی خوردن بیش از ظرفیت شما در نهایت معده و روده شما را گشاد می کند و منجر به مشکلات متعدد سلامتی می شود. بنابراین قبل از تسلیم شدن دوباره ، بنشینید و به صدای درونی که شکم صاف می خواهد گوش دهید.

9 بیایید دوباره بچرخیم
رقص یک راه عالی برای تناسب اندام است ، بنابراین این را حتماً به لیست خود اضافه کنید ، اما حرکت واقعی از یک طرف به طرف دیگر چرخیدن است ، نگاه به راست به چپ در حالی که باسن شما را ثابت نگه می دارد و راهی عالی برای تناژ و اصلاح ناحیه اطراف است. دور کمر شما. این سرگرم کننده و همزمان چربی سوزی است!

10 فلاش رویال
متورم شدن روده اغلب توسط انگل های موجود در روده ایجاد می شود. آب درمانی روده بزرگ یا آبیاری روده بزرگ یک وسیله طبیعی برای پاکسازی روده بزرگ است. به شرط مراجعه به پزشک متخصص و با تجربه ، این می تواند راهی مفید برای بهبود سلامت روده و کاهش اندازه روده باشد. با برداشتن انگل ها و تقویت پرستالیز طبیعی بدن (حرکتی که در دفع مواد زائد به آن نیاز دارید) ، درمان روده بزرگ می تواند شما را سبک تر ، شادتر و سالم تر کند. فقط در خانه تلاش نکنید.