15 درصد تخفیف در چاقو تراش Angle Pro که توسط Kickstarter تأمین می شودبا این معامله شدید آن را هک کنید.

چاقوها یکی از رایج ترین وسایل آشپزخانه و البته خطرناک ترین آنها هستند. ممکن است متناقض به نظر برسد ، اما چاقوی آشپزخانه تیره تر ، خطرناک تر می شود.

با یک چاقوی آشپزخانه بلانت ، شما باید فشار بیشتری وارد کنید و با آن نیروی بالاتر خطر تصادف را داشته باشید ، این بدان معناست که آسیب ها می توانند بدتر شوند.

چاقوهای تیز به شما این امکان را می دهد که دقیق تر کار کنید و فشار کمتری وارد کنید ، بنابراین در صورت تصادف معمولاً آنقدرها هم بد نیست که انگار چاقوی آشپزخانه شما گنگ است. اما تیز کردن چاقوها کار سختی است-بنابراین مهم است که چاقوی تیز کننده آشپزخانه ای با کاربری آسان پیدا کنید.

در حال حاضر چاقو تراش با کیفیت بالا و قیمت پایین در بازار موجود است ، با تیغ چاقوی Angle Pro با چاقوی سرآشپز 6 اینچی با قیمت کاهش 67.99 دلار ، 15 درصد صرفه جویی نسبت به قیمت خرید معمولی 79 دلار – و حتی شامل یک چاقوی سرآشپز 6 اینچی است که می توانید به مجموعه خود اضافه کنید.

Angle Pro چاقوی تیزکن آشپزخانه ای نوآورانه است که از قطعات با کیفیت بالا استفاده می کند و به راحتی چاقوهای شما را بدون آسیب رساندن به آنها تیز می کند و وضوح حرفه ای را به خانه شما می آورد.

این دستگاه سه عملکرد را در یک دستگاه ارائه می دهد ، با یک زاویه سنج فولادی ضد زنگ برای اندازه گیری زاویه دقیق تیغه شما ، سه چرخ سرامیکی برای تمیز کردن (صاف کردن) تیغه شما ، سه دیسک الماس برای تیز کردن تیغه شما و 3 میله کاربید تنگستن برای تنظیم یک جدید. لبه روی تیغه شما این بودجه با موفقیت تأمین شد و در Kickstarter مورد ستایش قرار گرفت جریان ابزارکه می گوید: “آن را آسیاب می کند ، تیز می کند و در هر زاویه لبه جدیدی به چاقوی شما می دهد.”

تیز کن چاقو سر آشپز Angle Pro 6 اینچی با قیمت 67.99 دلار در حال فروش است ، بنابراین می توانید چاقوهای تیز با کیفیت آشپزی را در خانه برای استفاده راحت تر و پخت بهتر داشته باشید.