3 دلیل برای اینکه باید کلاس اسپین را امتحان کنید | تناسب اندام، کاهش وزن، ورزش و موارد دیگر


3 دلیل برای امتحان اسپین کلاس

برای پیدا کردن تمرینی که انگیزه شما را حفظ کند، مشکل دارید؟ از ورزش کردن خسته شده اید اما نتیجه ای نمی بینید؟ کلاس اسپینینگ، همراه با یک رژیم غذایی سالم، می تواند پاسخگو باشد! این نه تنها یک تجربه سرگرم کننده است که شامل موسیقی هیجان انگیز است، بلکه توسط یک مربی حرفه ای هدایت می شود که تضمین می کند بهترین تمرین را انجام می دهید. در اینجا سه ​​دلیل اصلی وجود دارد که چرا باید تمرینات کلاسی را امتحان کنید:

  1. تمرینات کامل بدن

اگر برای کاهش وزن یا عضله سازی تلاش می کنید، احتمالاً به این دلیل است که عضلات خود را به درستی کار نمی کنید. کلاس اسپین یک تمرین کوتاه و با شدت بالا است که برای کل بدن شما عالی است. همه چیز از پاها گرفته تا شانه ها و تمام ماهیچه های بین آنها مفید است. شما می توانید انتظار داشته باشید که در هر کلاس به طور متوسط ​​بین 400 تا 700 کالری بسوزانید و در عین حال عضلات مرکزی بدن، بالاتنه، پشت، چهارسر ران، همسترینگ و ساق پا را تقویت کنید.

  1. هر کسی می تواند آن را انجام دهد

مشکل برگشت؟ شانه آسیب دیده؟ نامناسب؟ مشکلی نیست! هر کسی می تواند در یک کلاس شرکت کند و شما می توانید با سرعت خود ادامه دهید. دوچرخه های ثابت به شما امکان می دهند دنده یا سطح دشواری خود را تغییر دهید، بنابراین می توانید سواری را با سطح مهارت خود تطبیق دهید. نگران کارهایی که افراد دیگر انجام می دهند نباشید – کلاس (و تمرین خود را) متعلق به خودتان کنید! مهمتر از همه، شما می توانید قبل از کلاس با معلم خود صحبت کنید تا در صورت آسیب یا اضطراب، تغییراتی را درخواست کنید.

  1. تو تنها نیستی

همانطور که با مربیان و سایر سوارکاران آشنا می شوید، دوستی هایی ایجاد می کنید که میل به بازگشت خواهید داشت. ورزش دیگر یک کار طاقت فرسا نیست که باید از آن ترسید، بلکه راهی برای معاشرت و ایجاد احساس خوب در ذهن، بدن و روح شما خواهد بود.

آماده، تنظیم، چرخش! وقت آن است که دوچرخه سواری کنید و کالری سوزاندن را تماشا کنید. فقط به یاد داشته باشید که این ایده خوبی نیست که اجازه دهید بدن خود بعد از یک تمرین با شدت بالا تجزیه شود. مجموعه نوشیدنی‌های پروتئینی سالم و میله‌های انرژی‌زای ما را بررسی کنید که در طول دوره نقاهت انرژی شما را حفظ می‌کنند.

← پست قبلی

پست بعدی →

  • نشوا تغذیه