3 راه آسان برای ایجاد انگیزه فوری


راههای آسان برای ایجاد انگیزه در خود

وقتی سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم ، یکی از بزرگترین دغدغه های من ایجاد انگیزه و ماندن بود. من واقعاً نمی دانستم از کجا شروع کنم. در طول سالها متوجه شده ام که انگیزه چیزی نیست که منحصر به شما باشد. این یک کلید جادویی برای روشن کردن نیست ، اما راه های ساده ای وجود دارد که وقتی انگیزه خود را برای تغییر واقعی متعهد می کنید ، انگیزه خود را افزایش دهید!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد به اندازه کافی ساده است ، اما تلاش برای چیز جدیدی (یا تلاش مجدد) می تواند بسیار ترسناک باشد. من از “اشتباهات” قبلی که باعث می شد احساس کنم قصد انجام آن را ندارم بسیار می ترسیدم. ایده کاهش 10 پوند غیرممکن به نظر می رسید چه برسد به 45 پوند! ولی من انجام دادم. من مجبور بودم ترس را بپذیرم ، ناراحتی را بپذیرم و به هر حال این کار را انجام دهم! نکته شگفت انگیز این است که وقتی خودتان را برای انجام کاری به چالش می کشید و در واقع آن را انجام می دهید ، ذهن شما تغییر می کند.

دستیابی به یک هدف کوچک ، حتی به سادگی نگه داشتن یک تخته 10 ثانیه ای یا پیاده روی 5 دقیقه ای هر روز ، انگیزه ای فوری به شما می دهد!

2. REAL Inspo را بیابید

اشتباه نکنید ، دخترانی که در تمام طول زندگی خود دارای تناسب اندام هستند ، بسیار الهام بخش هستند ، اما اینکه زنان را که با وزن خود دست و پنجه نرم می کنند بدن خود را تغییر می دهند قابل توجه است. برای من ، دختران در مجلات (در حال حاضر tik tok ، ig و غیره) در دسترس نبودند. البته ، من داستان آنها را نمی دانستم ، اما داستان من فرزندخواندگی سپس این بود که آنها همیشه لاغر بودند.

من مجبور بودم یک الهام واقعی پیدا کنم و در آن زمان نمی دانستم چنین چیزی وجود دارد ، بنابراین من مادرم را مجبور کردم از من عکس بگیرد و از آنها برای الهام بخشیدن به من استفاده کرد. نه به این دلیل که کار دیگری انجام داده بودم ، بلکه به این دلیل بود که دیدن عکس های بدنم در آن زمان دردناک بود. من درد روحی و روانی را که در آن لحظه احساس می کردم می دانستم و دیگر هرگز نمی خواستم چنین حسی را تجربه کنم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش آن زمان زنان دیگری داشتم که به آنها نگاه کنند. مشاهده اینکه زنان “عادی” توانسته اند وزن خود را کاهش دهند ، سالم بمانند ، اعتماد به نفس ایجاد کنند و زندگی سالمی داشته باشند. سبک زندگی. من نمی دانم ، اما حالا شما این کار را می کنید و این من را بسیار خوشحال می کند! من دوست دارم که بتوانم برای شما باشم ، در کنار هزاران زن که زندگی خود را با SPF تغییر داده اند.

اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، داستان من را اینجا ببینید و فقط مساله دگرگونی و داستان سارا برنده Crop Top Crunch Time ما را برای افزایش انگیزه فوری بررسی کنید!

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

#تیم LSF! آیا می دانید که جامعه باورنکردنی از زنان فقط منتظر تشویق شما هستند؟ Team LSF انجمن تناسب اندام عشق ما از زنان است که برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم می آیند. ما اینجا به عنوان فضایی امن برای همه زنان هستیم که دیوارهای خود را کنار بگذارند و یکدیگر را بسازند. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود خام ، صادق و آسیب پذیر باشیم. بدون رتبه بندی ، فقط LOTS عشق برای شما!

انجمن تناسب اندام عزیز ، جامعه تناسب اندام زنان ، کولاژ زنان

مسئولیت پذیری و پشتیبانی در واقع کلیدهای یک سبک زندگی پایدار هستند! ما همیشه افرادی را در خانه نداریم که دقیقاً بدانند چرا ما تغییرات را ایجاد می کنیم. اغلب اوقات ، حتی با بهترین نیت ، آنها ما را از انتخاب های سالم باز می دارند ، زیرا کاملاً با آنچه که آنها راحت هستند مطابقت ندارد. اما این سفر متعلق به شماست! شما باید با زنانی ارتباط برقرار کنید که شما را درک کرده و بدست می آورند تا بتوانید قدرت و اعتماد به نفس مورد نیاز خود را ایجاد کنید!