4 بهترین کلاس تمرینی برای حفظ پیشرفت شما | تناسب اندام و بیشتر


4 بهترین کلاس تمرینی برای حفظ پیشرفت شما

آیا به کمک نیاز دارید آیا به یک روال ورزشگاه پایبند هستید؟ تو تنها نیستی! تناسب اندام گروهی ممکن است پاسخی باشد که به دنبال آن بوده اید. با نزدیک شدن به تعطیلات و افزایش وسوسه، wمن لیستی از بهترین کلاس های ورزشی خود را جمع آوری کرده ام تو را نگه دارد در حال حرکت و انگیزه های همه عمومی طولانی

زومبا

زومبا است همیشه مورد علاقه. این یک کلاس رقص سرگرم کننده و سرزنده است طراح برای افراد در هر سن و سطح مهارت. با موسیقی پر جنب و جوش لاتین، مطمئناً در کمترین زمان عرق خواهید کرد. اراده من عاشق این جشن رقصم زیاد، ممکن است فراموش کنید که در حال انجام ورزش هستید! از یک دوست بخواهید که بپیوندد یا دوستان جدیدی پیدا کند. دوستانی که با هم عرق می ریزند، با هم بمانید!

بوکس

بوکس نه فقط یک تمرین عالی برای گروه عضلانی اصلی شما، اما همچنین یک تمرین قلبی عالی. برای شما شیرین شده باشگاه ممکن است کلاس هایی در بوکس، کیک بوکسینگ، کاردیو یا چک اوت ارائه دهد ورزشگاه های تخصصی بوکس در منطقه شما. منآر همچنین جاده امن به استرس را پس از مدت طولانی از بین می برد روز!

وحشی

اگرچه از باله الهام گرفته شده است، برای امتحان کردن این کار نیازی نیست که یک بالرین زیبا باشید. وحشی حرکاتی مانند باله را با آموزش قدرت فن آوری ها شبیه است به پیلاتس و یوگا بعلاوه تقویت ماهیچه های شما و به شما کمک می کند وزن اضافی خود را حفظ کنید خاموش کردن، توت همچنین به بهبود وضعیت بدن کمک می کند و سلامت عمومی شما

می پیچد

می پیچد کلاس این خیلی بیشتر از یک دوچرخه ثابت است به موسیقی با صدای بلند. مربیان بودن مشتاق و همیشه اشتیاق برای کمک به تازه واردان. علیرغم همه هیاهویی که از یک دوچرخه پلوتون احتمالاً وجود دارد در نهایت گرد و غبار را در زیرزمین شما جمع می کندکلاس چرخش هنوز راهی برای رفتن است. مانند سایر تمرینات گروهی، کلاس Workouts دوستی و مقدار کمی رقابت دوستانه ای که نمی توانید پیدا کنید در یک صفحه نخست تنهایی با سگت خودت درست کن این خوشمزه است اما صبحانه سرشار از پروتئین و یک چرخه چرخشی را در نزدیکی خود امتحان کنید!

از آنجایی که این دسته به تجهیزات نیاز دارد، حتما با باشگاه بدنسازی چک کنید تا ببینید آیا شما باید جای خود را رزرو کنید. برخی از باشگاه ها می خواهند تعداد کارمندان را 15 دقیقه قبل بشمارند برای اطمینان از وجود دوچرخه کافی برای همه.

آیا می خواهید کلاس های ورزشی را در منطقه خود پیدا کنید؟ آیا به ورزشگاه تعلق ندارید؟ ClassPass راهی عالی برای لذت بردن از مزایای ورزش گروهی بدون… عضویت کامل در ورزشگاه ClassPass این اپلیکیشنی است که از طریق آن می توانید کلاس های گروهی را در منطقه خود پیدا کنید و به آنها بپیوندید در منطقه. خارج از نقطه کار می کند سیستم بنابراین شما فقط برای مجوزهایی که خریداری می کنید پرداخت می کنید. دیگر برای عضویت ماهیانه در باشگاهی که از آن استفاده نمی کنید، پول هدر نمی دهید!

کمی نیاز دارد اضافی تحریک؟ در Nashua Nutrition، مابرای کمک اینجا هستید بررسی کنید برای نکات بیشتر در مورد ورزش و کاهش وزن!

← پست قبلی

پست بعدی →

  • نشوا تغذیه