4 تکان مهم که باید همین الان به روتین خود اضافه کنید


پاییز امسال با شیک ها و دسرهای پرپروتئین پرطرفدار ما همه چیز را تغییر دهید. نه تنها انرژی شما را افزایش می دهد و باعث کاهش وزن سالم می شود، بلکه طعم خوشمزه ای نیز دارد! یکی یا همه آنها را از 4 مارک شیک مورد علاقه ما امتحان کنید.

رژیم پروتئینی نوشیدنی پروتئینی

رژیم غذایی خود را در مسیر درست قرار دهید شکلات رژیمی پروتئا و طعم وانیلی تکان دادن. آنها نه تنها سرشار از پروتئین هستند، بلکه حاوی 4 گرم فیبر و 40 درصد از کلسیم مورد نیاز روزانه شما هستند. چه به دنبال یک رژیم غذایی جدید، مدیریت وزن، یا اصلاح پروتئین بعد از تمرین باشید، این برند برای شما مناسب است.

“این شیک من است. من جعبه های زیادی از آنها می خرم چون طعم عالی و بافت عالی دارند. آنها را دوست داشته باشید!”

لیز، مشتری

پودینگ و شیک هوشمند سلامتی

از لذت گناه بدون احساس گناه لذت ببرید! تلاش كردن سلامت هوشمند یک ترکیب خامه ای و با طراوت با کمتر از 100 کالری و حاوی 15 گرم پروتئین. شما حتی می توانید آنها را در حال حرکت در حالی که سبک زندگی پرمشغله خود را پیمایش می کنید، ببرید. به سادگی محتویات بسته را در یک فنجان یا بشقاب دسر بریزید و آب را اضافه کنید. مطمئن نیستید کدام طعم را انتخاب کنید؟ HealthSmart یک بسته متنوع بنابراین می توانید از همه چیز کمی لذت ببرید.

“واقعاً خوب است، وقتی می توانید آنها را بخورید، هیچ شیرینی گم نمی شود.”

آماندا، مشتری

رژیم های کاهش وزن با شیر و تکان دادن

فقط از شکلات و وانیل خسته شده اید؟ رژیم های کاهش وزن طعم های بی نظیری را ارائه می دهد تا شما را راضی نگه دارد. از جانب همزمان کردن سخاوتمندانه و فندق به موکا و لذت موزشما می خواهید همه آنها را امتحان کنید!

“اوه خدای من – چه سورپرایز دلپذیری… عالی، خوشمزه و راضی کننده!”

پاتریشیا، مشتری

در برابرشیک نازک و پودینگ

پروتئین نازک شیک ها برای سال ها مورد علاقه طرفداران بوده اند و برای کام شما لذت می برند. با بسته بندی 100 کالری، 15 گرم پروتئین و بیش از 20 ویتامین و مواد معدنی ضروری، بدون به خطر انداختن برنامه کاهش وزن با پروتئین بالا، احساس سیری خواهید کرد. در آرزوی چی هستی؟ ما پیشنهاد می دهیم شکلاتو وانیلو توت فرنگی، و کافه کارامل لاته.

“مثل اینکه یخ وجود دارد کلاه لبه دار از تیم هورتونز وقتی یکی ندارید.”

js، مشتری

با شیرینی و شیرینی خداحافظی کنید. هنگامی که شیک پروتئین مورد علاقه خود را پیدا کردید، قلاب خواهید شد. امروز از مجموعه بزرگ ما خرید کنید و برای هر سفارش بیش از 69 دلار ارسال سریع و رایگان دریافت کنید. به عنوان پاداش، ما نیز یک فایل برای شما ارسال می کنیم رایگان ممنون در سفارشات بیش از 150 دلار، می توانید این تکان را از بین ببرید!

← پست قبلی

پست بعدی →