5 دلیل مهم بودن سالانه آزمون خوب زن شما – WHAWors’s Health Associates


5 دلیل که امتحان سالانه Well Woman شما مهم است

3 مه 2021

چک سالانه سلامت شما ، مانند سایر سلامت زنان ، معمولاً چیزی است که در مورد آن صحبت نشده است. به دلیل این عدم مکالمه ، سوالات زیادی وجود دارد که چرا ما به ملاقات سالانه نیاز داریم.

این س questionsالات به ویژه در بین افرادی که “کاملاً سالم” هستند ، هرگز قاعدگی خود را از دست نداده اند ، یائسه شده اند و موارد دیگر بسیار رایج است.

چرا باید هر سال به متخصص زنان مراجعه کنم؟

این هست یک سوال رایج تر از زنان سالم در هر سنی از آنچه شما فکر می کنید ، و ما آن را کاملاً درک می کنیم. نشستن در مطب پزشک هنگامی که برای امتحان کاملاً راحت هستید و می گوید وضعیت شما خوب است ، می تواند مانند اتلاف وقت احساس شود.

امتحان سالانه OB / GYN شما – که به عنوان ویزیت زنان نیز شناخته می شود – چیزی فراتر از یک گواهی بهداشت تمیز است.

5 دلیل برای اینکه امتحان سالانه Well Woman از متخصص زنان شما بسیار مهم است

امتحان زن خوب شما دارای لایه های بیشتری از آنچه معمولاً تصور می شود ، است. این شامل ایجاد روابط با متخصص زنان و کارکنان شما می شود ، که اگر مدتی با آنها بمانید می تواند مهم باشد. همچنین شامل آموزش و آگاهی از بدن و سلامت باروری شما در تمام مراحل زندگی است و به هر سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهید ، مهم نیست که چقدر آنها را “شرم آور” می دانید. پزشکان شما همه چیز را شنیده اند و در اینجا هستند تا در مورد هرگونه مشکل بهداشت باروری به شما کمک کنند.

در زیر 5 دلیل مهم بودن معاینه سالانه سلامتی خود آورده شده است:

  1. معاینه سالانه شما یا ملاقات شما با یک زن خوب فرصتی است برای شما که با پزشکان خود تماس بگیرید ، که این امر به ویژه با متخصص زنان اهمیت دارد. بسیار مهم است که با متخصص زنان خود راحت باشید زیرا او با چنین مناطق صمیمی برخورد می کند. بسیاری از شایع ترین شرایط پزشکی که بر سلامت زنان تأثیر می گذارد ، از جمله HPV، سرطان پستان ، و سرطان دهانه رحم ، ممکن است در بدن شما بدون علائم و نشانه ها وجود داشته باشد. ویزیت سالانه شما پزشک شما را در جریان بدن خود قرار می دهد و به او اجازه می دهد هر چیزی که ممکن است با شما اشتباه باشد را بهتر درک کند. بدون انجام معاینات معمول سینه و لگن ، صحبت در مورد عادات زندگی و زندگی جنسی و انجام هر سه سال آزمایش پاپ اسمیر ، این خطر را دارید که قبل از تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ متوجه مشکل کوچکی نشوید. هرچه در طول این سالها رابطه مثبتی با متخصص زنان و زایمان خود برقرار کرده باشید ، در صورت نیاز به درمان بیشتر ، آمادگی برای بچه دار شدن یا تغییرات مهم دیگر زندگی ، احساس راحتی بیشتری خواهید داشت.
  2. پزشکان شما متخصص هستند. اینترنت پاسخ های زیادی ارائه می دهد ، اما با حجم زیاد اطلاعات ، چه مثبت و چه منفی ، می توان به سختی از بین برد. بازدیدهای سالانه شما به شما این امکان را می دهد که هرگونه س questionsال داشته باشید ، هرچقدر هم صمیمی باشد ، و می توانید هرگونه اطلاعاتی را که در محیطی امن ، دلسوز ، دلسوز و محرمانه غیرمعمول به نظر می رسد به اشتراک بگذارید. پزشکان اطمینان خواهند داد که شما پاسخهای صادقانه و آموزنده ای دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد بهترین تصمیمات را برای خود و سلامت خود بگیرید.
  3. واقعا مهم است که از آخرین دانش و فناوری مطلع باشید. توسعه سریع فناوری ، زمینه بازی پزشکی را از آزمایشات تشخیصی و درمان گرفته تا نوآوری های جدید در پزشکی تغییر داده است گزینه های کنترل بارداری و کنترل دائمی بارداری مانند IUDsبه هنگامی که هر سال به متخصص زنان مراجعه می کنید ، شما نیز در نوآوری با گزینه های بیشتری برای انتخاب بدن و گزینه ها و گزینه های باروری خود ، در خط مقدم این نوآوری ها قرار دارید.
  4. در مورد معاینات و واکسیناسیون خود به روز باشید. در چکاپ های سالانه خود آنها را خواهید داشت گزینه غربالگری بسته به سن ، سابقه خانوادگی و انتخاب شیوه زندگی ، برای انواع شرایط سلامتی. این شامل غربالگری بیماریهای منتقله از راه جنسی می شود که برای افرادی که خارج از رابطه تک همسری رابطه جنسی دارند توصیه می شود. حتی اگر شما سال گذشته مورد آزمایش قرار گرفته اید و همیشه از کاندوم استفاده می کنید ، باز هم ایده خوبی است که “در هر صورت” مورد آزمایش قرار بگیرید. این شامل غربالگری سرطان روده بزرگ از سن 50 سالگی است. همچنین می توانید از واکسیناسیونی که در دوران کودکی از دست داده اید یا در دوران کودکی شما وجود نداشته است مطلع شوید.
  5. ایجاد پیوندها به این معناست که شما و فرزندتان هنگامی که آماده تشکیل خانواده هستید در دستان خوبی قرار دارید. داشتن رابطه خوب با متخصص زنان به این معنی است که در دوران بارداری راحت خواهید بود و در دوران بارداری با نهایت دقت و احترام با شما رفتار می شود. یک رابطه قوی به این معناست که اگر در دوران پیشگیری به متخصص مراجعه کردید ، قبل از تولد، یا مراقبت های بعدی را انجام دهید که متخصص فردی است که شما نیز می توانید به او اعتماد کنید. در حالی که همیشه می توانید بعد از مشاهده علامت “+” روی چوب تست بارداری به دنبال یک پزشک خوب باشید ، بهترین کار این است که با پزشکی که دوستش دارید و به او اعتماد دارید رابطه ای برقرار کنید.

به دنبال OB / GYN که در آن 100٪ احساس راحتی می کنید و می توانید به تضمین مراقبت های بهداشتی با کیفیت بالا در هر مرحله از زندگی اعتماد کنید؟ قرار ملاقات برای مشورت بگذارید با افسران بهداشت زنان منتظر هستیم به زودی با شما صحبت کنیم.