5000 کارمند بیمارستان دولتی نیویورک قبل از پایان دوره خدمت واکسینه نشده بودند


مقامات بهداشتی شهر نیویورک گفتند بیش از 5000 کارگر در بیمارستان بیمارستان دولتی شهر واکسینه نشده اند زیرا دستور واکسیناسیون سراسری برای کارکنان مراقبت های بهداشتی از روز دوشنبه به اجرا درآمد و مانع از گزارش کار و دریافت حقوق می شود.

در همین حال ، به عنوان نشانه دیگری از تأثیر ملموس ، مقامات بزرگترین ارائه دهنده خدمات خصوصی دولتی ، نورثول هلث ، گفتند که حدود دوجین کارگر واکسینه نشده را به دلیل از دست دادن مهلت مقرر اخراج کرده است و احتمالاً افراد بیشتری را اخراج می کند ، که ممکن است زمان تزریق را دریافت نکرده باشند. به

آخر هفته گذشته ، کتی هوچول ، فرماندار نیویورک آماده بود تا ده ها هزار کارمند مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالت از واکسیناسیون خودداری کنند. گزارش های هفته گذشته نشان داد که تا 16 درصد از کارکنان بیمارستان هنوز واکسینه نشده اند. هوچول روز دوشنبه اعلام کرد که فرمان اجرایی را امضا کرده است که به او امکان می دهد پرسنل پزشکی گارد ملی را مستقر کرده و جانشینان دیگری مانند پزشکان و پرستاران بازنشسته را تعیین کند.

او روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در برانکس گفت: “آرزوی من این است که افرادی که آنجا بودند به کار خود ادامه دهند و با خیال راحت در آنها کار کنند.” “از دیگر کارکنان بهداشتی که واکسینه شده اند ، آنها نیز شایسته این هستند که بدانند افرادی که با آنها کار می کنند آنها را بیمار نمی کنند.”

اما مقامات شهری تأثیر کمیابی در بیمارستانهای دولتی خود را کم اهمیت جلوه دادند و گفتند که آنها نباید مراقبت از بیماران را به خطر بیاندازند. تعداد 5000 نفر تقریباً 12 of از کل 43000 کارمند شبکه بهداشت عمومی شهر را شامل می شود که شامل 11 بیمارستان و بیش از 70 کلینیک مبتنی بر جامعه است.

شهردار بیل دی بلاسیو در کنفرانس مطبوعاتی روزانه خود تاکید کرد: “اینها اعدادی هستند که ما می توانیم آنها را حفظ کنیم.” کمیسر بهداشت شهرستان ، دکتر دیو چوکشی افزود که بیمارستان ها می توانند “بدون تأثیر زیاد بر مراقبت از بیمار” کمبود کارکنان را برطرف کنند.

دکتر. میچل کاتز ، رئیس شبکه بیمارستان های دولتی شهر ، می گوید این رقم 5000 نفر تا یکشنبه شب برآورد شده است ، اما امیدوار است که این میزان همچنان در روز دوشنبه کاهش یابد. کاتز می گوید: “اگر کسی امروز در نوبت خود حاضر شود ، ما او را به کلینیک واکسیناسیون می فرستیم و اگر واکسینه شده باشد می تواند به سر کار برود.”

او گفت که قصد ندارد مرخصی کارکنان بیمارستان را بگیرد ، که می تواند گامی در جهت استعفا باشد ، اما به آنها فرصت می دهد تا در مورد واکسیناسیون فکر کنند. با این وجود ، آنها مجاز به کار نیستند و باید از پرداخت دست بردارند. سخنگوی سیستم بیمارستان دولتی شهر فوراً به درخواست تجزیه کارگران واکسینه نشده توسط شغل و امکانات پاسخ نداد.

نورثول پیشتر اعلام کرده بود که کارکنان واکسینه نشده را اخراج می کند. هفته گذشته ، مقامات بیمارستان گفتند که چند صد کارگر واکسینه نشده را شناسایی کردند که سپس با آنها تماس گرفته شد و یادآوری شد که سرنگ را بگیرند. از بیش از 77000 کارمند ، حدود 10 درصد هنوز در هفته گذشته به طور کامل واکسینه نشده بودند.

آندره آ مینئو ، سخنگوی بهداشت نورثول ، در بیانیه ای گفت: “اما ما برای اطمینان از ایمنی کارکنان و مهمتر از همه ، رفاه بیماران و جوامعی که به آنها خدمت می کنیم ، قدم های قوی تری بر می داریم.” “ما به عنوان یک سیستم بهداشتی متعهد هستیم واکسیناسیون کل نیروی کار خود را فراتر از دستور دولت ، اعم از کارکنان بالینی و غیر بالینی خود انجام دهیم.”

به گفته مارک لوین ، رئیس کمیته بهداشت شورای شهر نیویورک ، اکثر کارگران بیمارستان واکسینه نشده در بیمارستان های شهر غیر بالینی بودند. وی گفت که بیمارستان ها از قبل با استخدام موقت کارکنان اضافی از قبل برای دستور دوشنبه آماده شده بودند.

لوین می گوید: “امروز سیستم بسیار خوب کار می کند.”

دستور مشابهی که دوشنبه برای کارکنان اداره آموزش نیویورک در نظر گرفته شده بود ، پس از صدور دستور قضایی فدرال در اواخر روز جمعه به تعویق افتاد.

گوئین هوگان در این پوشش مشارکت داشت. نسخه قبلی این داستان می گفت که Northwell Health پس از اجرایی شدن دستور کار ، ده کارمند را اخراج کرد. بیشتر شبیه دوجین بود