بهترین قفسه های اسکوات برای باشگاه خانگی شمادر پینترست به اشتراک بگذارید

ما محصولاتی را که فکر می‌کنیم برای خوانندگان ما مفید هستند، اضافه می‌کنیم. اگر از طریق پیوندهای موجود در این صفحه خرید کنید، ممکن است کمیسیون کمی کسب کنیم. در اینجا روند ما است.

نگاهی گذرا به بهترین قفسه های اسکات

 • بهترین تاشو: PRx Performance Profile PRO Squat Rack with Multi-Grip Bar
 • بهترین برای سقف های کم: پایه اسکات کوتاه سری تیتان فیتنس T-3
 • بهترین پایه: استند اسکوات Rogue Fitness Monster Lite SML-2C
 • بهترین با لوازم جانبی همراه: پایه Squat Health & Fitness Power Zone Sunny
 • بهترین برای بالابرهای مبتدی: پایه اسکوات Valor Fitness BD-9
 • بهترین ها برای پاورلیفترها: Rogue Fitness SM-2 Monster Squat Stand 2.0
 • بهترین برای فضاهای کوچک: PRx Performance Profile PRO Squat Rack
 • بهترین قفسه برق: رک پاور ماژولار Force USA MyRack

قفسه های اسکوات قطعات ارزشمندی از تجهیزات وزنه برداری هستند که در حین اسکات و سایر تمرینات هالتر، از جمله پرس روی نیمکت، کشش تمیز و پرس روی زمین، پشتیبانی می کنند.

این واحدها معمولا دارای یک نگهدارنده هالتر، ستون های نگهدارنده و گیره های ایمنی هستند که به شما امکان می دهد بارهای سنگین را با خیال راحت بلند کنید.

قفسه های اسکوات در سبک های مختلفی از جمله یونیت های دیواری، قفس و پایه موجود هستند. برخی از مدل ها همچنین شامل لوازم جانبی مانند میله های کششی، سیستم های قرقره کابل و نیمکت های وزنه هستند.

علاوه بر این، قفسه‌های اسکوات برای طیف وسیعی از بودجه‌ها، اهداف تناسب اندام و فضاهای تمرینی در دسترس هستند.

ما بهترین قفسه های اسکوات را بر اساس معیارهای زیر انتخاب کردیم:

 • قیمت. ما محصولاتی را گنجانده‌ایم که ارزش خوبی را در طیفی از قیمت‌ها ارائه می‌دهند.
 • اندازه. ما به دنبال قفسه‌های اسکوات بودیم که بتوانند برای انواع فضاهای تمرینی مناسب باشند.
 • کیفیت. ما محصولاتی را انتخاب کردیم که از فولاد با کیفیت بالا ساخته شده و ایمن، پایدار و قابل اعتماد هستند.
 • نظرات مشتریان قفسه‌های اسکوات که در زیر فهرست شده‌اند، اکثراً نقدهای آنلاین مثبت دارند.
 • شهرت شرکت همه محصولات ارائه شده برای اطمینان از مطابقت با استانداردهای تجاری Healthline بررسی شده اند.

بدون مقدمه، در اینجا 8 بهترین رک اسکوات در سال 2022 آورده شده است.

انتخاب های Healthline از بهترین قفسه های اسکوات سال 2022

بهترین تاشو

PRx Performance Profile PRO Squat Rack with Multi-Grip Bar

قیمت: $$$$

در 10 گزینه رنگی با پوشش پودری موجود است.

به لطف فناوری تاشو و شوک‌های گازی ثبت‌شده PRx Performance، قفسه به راحتی جمع می‌شود و در هنگام فروریختن فقط 4 اینچ (10 سانتی‌متر) از دیوار فاصله می‌گیرد.

به گفته کاربران، قفسه اسکوات به راحتی مونتاژ می شود و تمام سخت افزارهای نصب مورد نیاز را به همراه دارد.

همچنین دارای یک میله چند گیره است که تنوع بیشتری نسبت به یک میله کششی سنتی ارائه می دهد.

این قفسه در دو ارتفاع برای قرار دادن ارتفاع‌های مختلف سقف و افراد با قد بالای 6 فوت و 2 اینچ (188 سانتی‌متر) عرضه می‌شود.

به خاطر داشته باشید که سقف‌هایی با ارتفاع کمتر از 108 اینچ (274 سانتی‌متر) نیاز به نصب براکت دیواری پایین‌تری دارند، به این معنی که عمق کمتری از دیوار و بازوهای زاویه‌دار بیشتری خواهید داشت.

اکنون در آمازون خرید کنید

بهترین برای سقف های کم

پایه اسکات کوتاه سری تیتان فیتنس T-3

قیمت: $$

پایه اسکوات کوتاه سری تیتان تناسب اندام T-3 برای قرار دادن سقف های کم طراحی شده است و کیفیت عالی را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهد.

دارای یک پوشش پودری برای جلوگیری از زنگ زدگی، قاب سنگین قفسه پایدار و محکم است. همچنین مونتاژ آن آسان است و با سخت افزار مونتاژ مورد نیاز همراه است.

پایه اسکوات کوتاه سری T-3 به زمین پیچ نمی شود، به این معنی که قابل حمل است. با این حال، اگر قصد بلند کردن وسایل سنگین را دارید، می‌خواهید پایه را وزن کنید یا تسمه بزنید تا از حرکت آن جلوگیری کنید.

Titan Fitness بازوهای نقطه‌ای را می‌سازد که با این مدل سازگار هستند، اما باید آنها را جداگانه خریداری کنید.

اکنون در آمازون خرید کنید

بهترین پایه

استند اسکوات Rogue Fitness Monster Lite SML-2C

قیمت: $$$

Rogue Fitness Monster Lite SML-2C یک پایه اسکوات سنگین است که باعث صرفه جویی در فضا می شود. این در 11 رنگ سفارشی موجود است و با نوار کششی همراه است.

در حالی که Monster Lite SML-2C یک پایه عالی است، با سایر لوازم جانبی ارائه شده توسط Rogue Fitness سازگار است، بنابراین می توانید تنظیمات خود را برای پشتیبانی از تمرینات قدرتی خود سفارشی کنید.

به گفته بازبینان، این پایه به راحتی مونتاژ می شود و با سخت افزار نصب همراه است.

فقط به خاطر داشته باشید که اگر قصد بلند کردن وسایل سنگین را دارید، می خواهید پایه را سنگین کنید. همچنین باید بازوهای تشخیص ایمنی را جداگانه خریداری کنید.

اکنون در Rogue Fitness خرید کنید

بهترین با لوازم جانبی همراه

پایه اسکوات سلامت و تناسب اندام Sunny Health & Fitness Power Zone با ضمیمه و نیمکت

قیمت: $$$

اگر به دنبال راه حلی برای باشگاه بدنسازی در خانه هستید، پایه اسکوات Sunny Health & Fitness Power Zone یک گزینه عالی است.

علاوه بر یک قفسه اسکوات، این واحد دارای یک میله کشش زاویه دار، بازوهای نقطه زن، یک پست ذخیره صفحه وزن، یک سیستم قرقره کابلی و یک نیمکت وزنه می باشد.

این قفسه همچنین دارای پایه های اتصال نوار مقاومتی و چندین بریدگی تنظیم ارتفاع است که امکان تطبیق پذیری بیشتر را فراهم می کند.

پایه پاور زون اسکوات مونتاژ آسانی را ارائه می دهد و با تمام سخت افزارهای لازم همراه است. این شرکت همچنین توصیه می کند برای جلوگیری از لغزش و سر خوردن، قفسه را روی زمین بچسبانید.

قفسه با پوشش پودری برای دوام بیشتر طراحی شده است. با این حال، به دلیل اینکه از فولاد 14 گیج ساخته شده است، پایه به اندازه سایرین در این لیست قوی نیست.

در حالی که این مسئله برای مبتدیان نیست، بالابرهای پیشرفته تر می خواهند پایه ای را انتخاب کنند که حداقل از فولاد 11 گیج ساخته شده باشد.

اکنون در آمازون خرید کنید

بهترین برای بالابرهای مبتدی

پایه اسکوات Valor Fitness BD-9

قیمت: $

Valor Fitness BD-9 مجموعه ای از پایه های ایستاده با پایه های قابل تنظیم است که قابل حمل، جمع و جور و نگهداری آسان است.

این سیستم همچنین شامل یک میله گیر و موقعیت گیر ایمنی است.

مشتریان توجه دارند که پایه به دلیل طراحی ساده به راحتی مونتاژ می شود و همراه با سخت افزار نصب است.

از آنجایی که حداکثر ظرفیت وزنی آن 350 پوند (158 کیلوگرم) است و فریم آن از فولاد 13 گیج ساخته شده است، این قفسه به اندازه کافی قوی نیست که بتواند وزنه برداری پیشرفته تر را پشتیبانی کند.

با این حال، تا زمانی که صفحات وزنه را برای ثبات بیشتر به گیره های ذخیره سازی اضافه می کنید، برای بالابرهای مبتدی که به دنبال گزینه ای مقرون به صرفه تر هستند، گزینه خوبی است.

اکنون در آمازون خرید کنید

بهترین برای پاورلیفترها

Rogue Fitness SM-2 Monster Squat Stand 2.0

قیمت: $$$

Rogue SM-2 Monster Squat Stand 2.0 محکم، بادوام و خوش ساخت است، بنابراین اگر قصد بلند کردن وسایل سنگین را دارید ایده آل است.

قاب جمع و جور شامل پایه های لاستیکی برای ثبات بیشتر است و از فولاد 11 گیج سنگین با روکش پودری ساخته شده است که از زنگ زدگی و تراشه جلوگیری می کند.

SM-2 Monster Squat Stand 2.0 علیرغم فریم محکمی که دارد، به راحتی مونتاژ می شود و با سخت افزار نصب همراه است.

پایه اسکوات همچنین دارای یک میله کششی و همچنین طرح های سوراخ کلید روی پایه های ایستاده است که به شما امکان می دهد به راحتی ضمیمه هایی مانند سیستم مقاومت در برابر قرقره کابل، بازوهای نقطه زن ایمنی و ذخیره سازی عمودی هالتر را اضافه کنید.

مشتریان به طور کلی از کیفیت واحد راضی هستند و تیم خدمات مشتری Rogue را مفید و پاسخگو می دانند.

فقط به خاطر داشته باشید که SM-2 Monster Squat Stand 2.0 یکی از گران ترین پایه های اسکوات Rogue Fitness است. بنابراین، اگر یک وزنه بردار جدی نیستید، بهتر است به جای آن یکی از گزینه های مقرون به صرفه تر این شرکت را در نظر بگیرید.

اکنون در Rogue Fitness خرید کنید

بهترین برای فضاهای کوچک

PRx Performance Profile PRO Squat Rack

قیمت: $$$

اگر فضای محدودی دارید، یک انتخاب عالی، PRx Performance Profile PRO Squat Rack از فناوری ثبت اختراع برای تا شدن عمودی بین استفاده استفاده می کند.

همچنین هنگام تا شدن فقط 4 اینچ (10 سانتی متر) از دیوار بیرون می آید.

قفسه اسکوات Profile PRO که در 10 گزینه رنگی با پوشش پودری موجود است، از فولاد سنگین برای پشتیبانی از بالابرهای سنگین ساخته شده است.

بررسی کنندگان توجه داشته اند که مونتاژ ساده است و تمام سخت افزارها در آن گنجانده شده است.

برای نصب ایده‌آل، به گل میخ‌ها و سقف‌هایی با فاصله مساوی با ارتفاع حداقل ۹۱ اینچ (۲۳۱ سانتی‌متر) نیاز دارید. با این حال، می‌توانید با PRx Performance تماس بگیرید تا گزینه‌های اصلاح را جویا شوید.

اکنون در PRx Performance خرید کنید

بهترین قفسه برق

رک پاور ماژولار Force USA MyRack

قیمت: $$

قفسه برقی یک قفس فولادی است که دارای چهار پایه عمودی و میله های ایمنی افقی است که میله را پشتیبانی می کند. این به شما اجازه می دهد تا تمریناتی مانند ددلیفت، ردیف کردن و حلقه های دو سر را انجام دهید.

قفسه قدرت ماژولار Force USA MyRack دارای ظرفیت وزن بالا و 20 گزینه اتصال است، بنابراین اگر قصد دارید به وزنه های سنگین تر بروید، عالی است.

گزینه‌های پیوست عبارتند از متقاطع کابل، اتصال کابل و میله‌های چین‌آپ.

مونتاژ کردن رک مدولار MyRack آسان است و برای فضاهای تمرینی کوچکتر به اندازه کافی کوچک است. همچنین می توان آن را برای پایداری بیشتر به کف پیچ کرد.

قفسه برقی ساخته شده از فولاد گیج 12، برای اکثر نیازهای تمرینی خانگی به اندازه کافی قوی است، اما ممکن است برای بالابرهای پیشرفته تر ایده آل نباشد.

یکی دیگر از نقاط ضعف احتمالی این است که برخی از مشتریان احساس می کنند که کیفیت پیوست ها می تواند بهبود یابد.

اکنون از Force USA خرید کنید

نحوه انتخاب بهترین قفسه اسکات

هنگام خرید قفسه اسکوات، حتماً عوامل زیر را در نظر بگیرید:

 • اندازه. هنگام در نظر گرفتن اندازه قفسه اسکوات، مطمئن شوید که اتاق اضافی مورد نیاز برای انجام تمرین خود را در نظر بگیرید یا لوازم جانبی مانند نیمکت وزنه را اضافه کنید.
 • پایداری و دوام. به دنبال یک قفسه ساخته شده از فولاد با کیفیت بالا باشید که در طول زمان بارهای سنگین را تحمل کند. در حالی که فولاد 7 گیج معمولاً در باشگاه های ورزشی یافت می شود، فولاد گیج 11 نقطه شیرینی برای تجهیزات ورزشی خانگی در نظر گرفته می شود.
 • بودجه. مشخص کنید که چقدر می خواهید برای یک قفسه و هر گونه پیوست یا لوازم جانبی خرج کنید. بازوها یا تسمه های نقطه ای ایمنی مهمترین ضمیمه ای هستند که باید در نظر گرفته شوند.
 • بازخورد مشتری. بررسی های آنلاین را بخوانید تا احساس رضایت مشتری، نگرانی های ایمنی و خدمات مشتری برند را به دست آورید.
 • سهولت در مونتاژ. یک قفسه اسکوات را انتخاب کنید که به راحتی مونتاژ شود و با تمام سخت افزارهای لازم همراه باشد.
 • ضمانتنامه. شرکتی را انتخاب کنید که حداقل 1 سال گارانتی ارائه دهد. گزینه های گران تر معمولاً با ضمانت های طولانی تری همراه هستند.
 • تطبیق پذیری. نحوه استفاده از قفسه اسکات را در نظر بگیرید. اگر قصد دارید روال خود را بسازید، به دنبال مدلی با ضمیمه ها و گزینه های لوازم جانبی باشید.

خط پایین

اضافه کردن یک قفسه اسکات به سالن بدنسازی خانگی به شما امکان می دهد تا طیف وسیعی از تمرینات را انجام دهید، مانند اسکات، پرس نیمکت و پرس روی زمین.

از آنجایی که قفسه اسکوات سرمایه گذاری قابل توجهی است، مهم است که در تصمیم گیری خود عجله نکنید و مدلی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد.

می توانید از این راهنما به عنوان نقطه شروعی برای یافتن واحدی استفاده کنید که برای فضای تمرین، بودجه و اهداف تناسب اندام شما کار می کند.