BYRNE بازگشت است! فیلم آرمان شهر آمریکایی دیوید برن به راک برادوی باز می گردد


همه ما در حال حاضر می توانیم از یک آرمان شهر کوچک استفاده کنیم ، و UTOPIA AMERICAN دیوید بیرن یک خانه جدید در برادوی می سوزاند! دیوید برن ، فوق ستاره Talking Heads ، تماشای راک تحسین برانگیز AMERICAN UTOPIA خود را به تئاتر سنت جیمز آورده است. فرصت خود را از دست ندهید تا او را با گروهی باور نکردنی از موسیقی دانان در این “تور هنری چشمگیر” روی صحنه ببینید.

هالیوود ریپورتر آن را “سعادت محض” می نامد. رولینگ استون می گوید: “این مهمانی است که همه ما به آن دعوت شده ایم” و “چشمک مست کننده ای از امید برای دوران مضطرب ما”. به سلامتی تنوع ، این برنده جایزه ویژه تونی “یک تور هنری چشمگیر” است.

این تولید “خیره کننده ، شاد و باشکوه” – با تولید “شگفت انگیز” توسط طراح رقص آنی بی پارسون ، و الکس تیمبرز به عنوان مشاور تولید – “یک جشن برای چشم ها و یک جشن نفس گیر از زندگی” است. آهنگهای عالی و همه نوازندگان مشهور همگی سقف یک مکان زیبا و زیبا را می دمدند.

صندلی های عالی اکنون با قیمت 59 دلار در دسترس هستند. این رویدادی است که به جهان می گوید اگر می خواهید لذت موسیقی زنده ، اجتماع و ارتباط را دوباره کشف کنید ، تئاتر سنت جیمز در برادوی باید آنجا باشد!

آرمان شهر آمریکا

این پست یک همکاری بین کارکنان Utopia آمریکایی و Gothamist است.