EBT به عنوان یک مسیر معنوی


با کاهش مشارکت ادیان سازمان یافته و از بین رفتن هرج و مرج در انتخابات ، بسیاری از مردم بدنبال ارتباط جدیدی با همه چیزهای خوب زندگی هستند.

یک احتمال EBT است. مغز عاطفی مقر روح است زیرا افکار ما را تقسیم می کنند و ناخودآگاه جایی است که خرد ، ارتباط و سعادت در آن مستقر است. EBT در مورد جزم نیست ، فقط در مورد علم و تکنیک های ساده است که بتوانیم به چنان ارتباط والایی برسیم که مجبور نباشیم به دنبال معنویت باشیم. ما را می یابد.

چگونه ممکن است EBT یک مسیر روحانی وحدت بخش باشد؟ همه ادیان اصلی شامل عشق هستند: نه فقط انجام آنچه که دیگران می خواهند انجام دهند ، قانون طلایی. سپس مغز متفکر با برداشتن این پیامهای خالص از مغز احساسی و تصحیح آنها با زبان ، اصول ، قوانین ، رویه ها ، مانع می شود. مشکلات از اینجا شروع می شود.

من یک سنت معنوی دارم که مسیحی است و خانواده بزرگ من یهودی هستند و بسیاری از دوستان بودایی هستند. اما همه ما چه می دانیم؟ اگر خدایی وجود دارد ، ما او را در حالت مغزی 1 ، ادغام عصبی تجربه می کنیم. در این حالت ، ما به طور طبیعی هفت پاداش هدف ، پناهندگی ، اصالت ، زنده بودن ، صداقت ، صمیمیت ، معنویت و آزادی را تجربه می کنیم. علاوه بر این ، در این حالت ما هر هفت احساس افزایش یافته ارتباط را احساس می کنیم: عشق ، شفقت ، قدردانی ، امید ، بخشش ، هیبت و شادی.

مسیر وضعیت مغز 1 یک سیستم عصبی فیزیولوژیکی ساده از پنج تکنیک احساسی است که در برنامه تلفن همراه ما یافت می شود (سلامت مبتنی بر مغز از EBT ، موجود در www.ebt.org). تقریباً 3 دقیقه طول می کشد تا از استرس زا ترین حالت ، یعنی حالت مغز 5 ، به حالت 1 برسید. مسیرهای احساسی بسیار سریع است و هنگامی که به آنجا می رسیم ، لحظه ای در خوشبختی خود می نشینیم ، سپس از ابزار Take Action استفاده می کنیم و در یک دقیقه دیگر ما در مورد چگونگی حرکت به جلو و هدف برتر خود ، خودمان به جلو حرکت می کنیم. به

این دعا یا مدیتیشن نیست ، اگرچه EBT با هر دو سازگاری کامل دارد. هنگامی که احساس می کنید ارتباط شما قطع شده است ، از تکنیک ها برای پیدا کردن مسیرهای عاطفی پنهان مغز به حالت اول مغز استفاده کنید. هر بار که افزایش دوپامین و اندورفین را تجربه می کنید و حالت ارتباطی وجود دارد که به نظر می رسد از آسمان فرستاده شده است.

همه ما می توانیم از طریق درگاه مغز احساسی موافقت کنیم که تجربه منحصر به فرد خود از الهی را بیابیم. نیازی به رفتن به جایی یا انجام کاری جز افزایش در این حالت نیست و آنگاه معانی عمیق تر زندگی روشن می شود.

EBT یک روش جهانی مبتنی بر علم برای تجربه الهی است بدون اصول و قواعدی که ما را از هم جدا می کند. هیچ اعتقاد دینی لازم نیست ، و هیچ اعتقاد یا مذهبی حذف نمی شود. خوش بینی ها ، ملحدان و “دیگران” خوش آمدید.

پس از همه قطبی شدن سال گذشته و ناامیدی در موسسات ما ، می توانیم از EBT برای نگه داشتن چیزی که نمی توان آن را خراب کرد استفاده کنیم – پاداش برای قصد و احساسات محبت آمیز و عمومی که جهانی هستند.

می توانید اطلاعات مربوط به EBT از جمله برنامه و گروه های ما را در www.ebt.org بیابید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجربیات معنوی مبتنی بر مغز و وبینارهای آتی رایگان ، به [email protected] ایمیل بزنید.