Ever Given ، کشتی عظیمی که در کانال سوئز گیر کرده بود ، دوباره سعی می کند از آنجا عبور کند


امیدوارم کشتی خود را جمع کرده باشند.

داده های ماهواره ای نشان می دهد کشتی عظیم Ever Given ، که در کانال سوئز گیر کرده است ، روز جمعه پس از ایجاد یک فاجعه حمل و نقل بین المللی تقریباً یک هفته ای ، دوباره از آن عبور می کند.

به گزارش وب سایت ردیابی کشتی MarineTraffic.com ، کشتی کانتینری متعلق به ژاپن – که باعث تأخیر میلیاردها دلاری در ماه مارس شد – از بندری در مصر خارج شد و سفر خود را از طریق دریای سرخ به سمت کانال با دو یدک کش اوایل جمعه آغاز کرد.

این غول 242 هزار و 500 تنی بعد از ظهر جمعه به همراه ده ها کشتی دیگر بر روی آبراه باریک رانده شد بدون هیچ گونه مشکل قابل توجه.

کارشناسان حمل و نقل گفتند اما این بار همه دست ها باید روی عرشه بهتر باشند.

Ever Given ، یکی از بزرگترین کشتی های کانتینری جهان ، پس از حرکت در کانال سوئز در اسماعیلیه مصر در 20 آگوست 2021 دیده می شود.
Ever Given ، یکی از بزرگترین کشتی های کانتینری جهان ، پس از حرکت در کانال سوئز در اسماعیلیه مصر در 20 آگوست 2021 دیده می شود.
در مورد REUTERS

“انگشتان خود را روی هم بگذارید … همیشه در نزدیکی کانال سوئز ،” متعصب دریایی توییت کردبه

برخی دیگر اشاره کردند که ورود کشتی باعث گم شدن قایق های دیگر شد.

یکی دیگر از کاربران توییتر می گوید: “حضور Ever Given همچنین منجر به افزایش گسترده کشتی هایی شده است که ناگهان دیگر نمی خواهند از کانال سوئز استفاده کنند و با سرعت چشمگیری منطقه را ترک کنند.” تماس گرفت جمعه.

این کشتی که هنگام گیر افتادن کانال در یک زاویه باعث ایجاد یک گرفتگی شش روزه شد ، سرانجام توسط یک ناوگان 10 نفره یدک کش در ماه مارس خارج شد.

Ever Given در 20 آگوست 2021 به کانال سوئز رفت.
Ever Given با معطل شدن به کانال در بهار روزانه 9 میلیارد دلار در تجارت جهانی به تأخیر انداخت.
در مورد REUTERS

به گفته گاردین ، ​​پس از ماه ها مذاکره ، چند هفته پیش در بندر فلیکس استو بریتانیا پهلو گرفت و قبل از حرکت به پورت سعید در مصر ، این پهلو گرفت.

مسدود شدن کانال روزانه 9 میلیارد دلار در تجارت جهانی تأخیر داشت و زنجیره های تأمین که قبلاً به دلیل همه گیری کووید -19 دچار مشکل شده بود ، دچار مشکل شد.

صاحب کشتی ، Shoei Kisen Kaisha ، از آن زمان استدلال می کند که مقامات کانال مقصر هستند که اجازه داده اند Ever Given در طول طوفان ماسه وارد آب شود.