Frances Contreras ، همکار عدالت دانشجویی ، رئیس دانشکده آموزش UCI می شود


خبر – ایرواین ، کالیفرنیا ، 18 اوت 2021 – فرانسیس کنترراس که به دلیل تحقیقات خود در زمینه تنوع تحصیلی و دسترسی از پیش دبستانی به دکترا شناخته شده است ، پس از جستجویی در سراسر ایالت ، رئیس دانشکده آموزش دانشگاه کالیفرنیا ، ایروین ، نامیده شد. او در 1 ژانویه 2022 نقش جدید خود را بر عهده می گیرد.

کنترراس در حال حاضر معاون فرصت های برابر ، تنوع و فراگیری و استاد آموزش در دانشگاه کالیفرنیا ، سن دیگو است. در این موقعیت ، او رهبری را برای حمایت از فضای مثبت دانشگاه ، از جمله جذب و حفظ معلم ، بر عهده می گیرد. Contreras دارای بیش از 15 سال تجربه اداری در UCSD و کالج آموزش دانشگاه واشنگتن است ، جایی که او برنامه آموزش عالی را اداره می کرد.

او که دانشجوی نسل اول کالج بود ، اولین رئیس Chicana / Latina خواهد بود که یک مدرسه آموزشی در سیستم دانشگاه کالیفرنیا هدایت می کند.

هاوارد گیلمن ، صدراعظم UCI ، می گوید: “در نهمین سال وجود ، مدرسه آموزشی ما به یکی از بهترین های کشور تبدیل شده است و فرانسیس کنترراس رهبر درستی است که به ما در پیشبرد کمک می کند.” “دستاوردهای تحصیلی و اداری شما کاملاً با نقاط قوت ، دستاوردها و تأثیرات گسترده مدرسه مطابقت دارد.”

مدرسه آموزش UCI در سال 1967 به عنوان دفتر آموزش معلم با سه دانش آموز در کلاس آغازین شروع شد. در سال 1991 به وزارت آموزش و پرورش تبدیل شد و در سال 2012 به مدرسه آموزش و پرورش تبدیل شد US News & World Reportبه در حال حاضر بیش از 1000 دانشجو در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ثبت نام کرده اند. برنامه ها. این مدرسه بیش از 10 هزار فارغ التحصیل دارد که سالانه صدها نفر به این گروه می پیوندند.

هال استرن ، UCI Probst و Assistant Registrar می گوید: “فرانسیس کنترراس یک مدیر مجرب و دارای سابقه حقوق و تنوع است.” “من مشتاقانه منتظر مشارکت شما در رهبری دانشکده آموزش و پرورش هستم ، که بر اساس تحقیقات بین رشته ای چشمگیر آنها در علوم آموزشی و مشارکت های قوی جامعه ایجاد شده است.”

Contreras یک فارغ التحصیل UC با مدرک کارشناسی از UC Berkeley ، کارشناسی ارشد از دانشگاه هاروارد و دکتری است. در آموزش و پرورش از دانشگاه استنفورد تحقیقات وی بر تنوع و دسترسی دانشجویان کم نماینده و نقش سیاست عمومی در تأمین برابری دانش آموزان متمرکز است. آثار وی در مجلات معتبر آموزشی به چاپ رسیده است و کتابهای او شامل موارد زیر است دستیابی به برابری برای دانشجویان لاتین، بحران آموزش لاتین و دانشجویان آمریکایی آفریقایی تبار با عملکرد بالا و روند انتخاباتی کالجبه

او در حال حاضر محقق اصلی سه دفتر UC از کمک های مالی دانشکده تنوع توسط رئیس جمهور است و رئیس شورای مشورتی UC Chicano / Latino و هیئت مشورتی موسسات خدمات اسپانیایی UC است. دستور کار تحقیقاتی وی در مورد دانشجویان لاتین و HSI کمک مهمی به UCI می کند ، که هم به عنوان یک موسسه خدمات دهی اسپانیایی و هم به عنوان مitutionسسه ای برای خدمت به جزایر اقیانوس آرام و آمریکایی آسیایی و هندی طبقه بندی می شود.

Contreras به عنوان یک دانشمند مشتاق و در بین 25 دانشگاهی برتر ایالات متحده برای بررسی قرار گرفت گوناگون، متنوع مجله او توسط بنیاد راکفلر به عنوان عضو در مرکز بلاجیو در ایتالیا انتخاب شد. در سال 2013 ، Contreras جایزه یک عمر دستاورد را از کمیسیون ایالت واشنگتن در امور اسپانیایی به دلیل فعالیت خود در زمینه برابری بین دانشجویان لاتین دریافت کرد. در بهار امسال ، UCSD او را با جایزه Cesar E. Chavez ، که به مشارکت برجسته در جامعه پردیس تقدیر می کند ، تقدیر کرد.

کونترراس گفت: “من هیجان زده هستم که به عنوان رئیس دانشکده آموزش و پرورش به UCI بپیوندم.” وی تصریح کرد: چشم انداز من این است که مدرسه را با قرار دادن عدالت ، تنوع و عدالت نژادی در مرکز اولویت های خود قرار داده و از سوابق قابل توجه مدرسه آموزش در محوطه دانشگاه و با شرکای جامعه و مدارس آن استفاده کنم. من قصد دارم با همسالانم برای افزایش تنوع اساتید ، حمایت از نوآوری های آموزشی ، توسعه برنامه های آموزش عالی و توسعه تحقیقات مشترک خود برای کمک به منطقه ، ایالت و کشور اورنج کانتی ، همکاری کنم. “

ریچارد آروم ، استاد جامعه شناسی و آموزش و پرورش ، رئیس فعلی دانشکده آموزش و پرورش ، تا پایان سال تقویم در سمت خود باقی خواهد ماند.

درباره دانشگاه کالیفرنیا ، ایروین: UCI جوانترین عضو انجمن معتبر دانشگاههای آمریکا است که در سال 1965 تأسیس شد و یکی از 10 دانشگاه برتر دولتی در کشور است. US News & World Reportبه این دانشگاه سه برنده جایزه نوبل تولید کرده است و به خاطر دستاوردهای علمی ، تحقیقات در سطح جهانی ، نوآوری و طلسم مورچه خوار مشهور است. تحت هدایت صدراعظم هاوارد گیلمن ، UCI دارای بیش از 36000 دانش آموز است و 224 دوره ارائه می دهد. واقع در یکی از امن ترین و پویاترین جوامع در جهان ، دومین کارفرمای بزرگ اورنج کانتی است که سالانه 7 میلیارد دلار به اقتصاد محلی و 8 میلیارد دلار در سراسر کشور کمک می کند. اطلاعات بیشتر در مورد UCI را می توانید در www.uci.edu پیدا کنید.

دسترسی به رسانه: برنامه ها / پخش کننده های رادیویی می توانند در صورت وجود و تأیید دانشگاه ، از یک خط ISDN در محوطه دانشگاه برای پرداخت هزینه برای مصاحبه با اساتید و کارشناسان UCI استفاده کنند. اخبار UCI بیشتر را می توانید در news.uci.edu پیدا کنید. منابع اضافی برای روزنامه نگاران را می توانید در Communications.uci.edu/for-journalists پیدا کنید.

توجه به ویراستاران: عکس در دسترس است
https://news.uci.edu/2021/08/18/student-equity-scholar-frances-contreras-named-dean-of-uci-school-of-education/