Giancarlo Stanton و Aaron Judge با یانکی های درخشان از کنار Blue Jays عبور می کنند


تورنتو – یانکی ها برنامه سخت خود را شبیه به یک چیز بیهوده جلوه می دهند.

و بار دیگر توسط آرون جادج و جانکارلو استانتون ، که هر دو در هفتمین برد پیاپی یانکی ها ، و همچنین کارهای عالی دیگر از گاو بازها ، عمیق بودند ، تأمین شد.

پیروزی 7-2 مقابل تورنتو به دلیل شکست Red Sox در بالتیمور باعث شد تا یانکی ها دو بازی در صدر مسابقه وایلد کارت AL باشند. آنها در حال حاضر با سه بازی برای مقام دوم ، و تنها پنج بازی باقی مانده است ، پیشرو هستند.

قاضی ، در ترکیب ، اگرچه او یکشنبه انگشت کوچک خود را دررفته داشت ، اما در سومین ضربه وارد خانه شد و در پنجمین ضربه با ضربه قربانی شروع کرد.

و همانطور که اخیراً روال عادی شده است ، استانتون بیمه یک هیولای دیرهنگام را به بیمه اضافه کرد ، این بار با شلیک سه دور در هفتم. او در حال حاضر در چهار بازی متوالی به خانه می رسد.

این امر قبل از 28769 ، بزرگترین جمعیت فصل در مرکز راجرز ، انجام شد ، زیرا محدودیت های COVID اخیراً در تورنتو برطرف شد.

جیانکارلو استانتون در هفتمین دور از پیروزی 7-2 یانکی ها مقابل بلو جیس ، سه نفره خود را مشاهده می کند.
گتی ایماژ

با این حال ، این خبر برای یانکی ها چندان خوب نبود ، زیرا جیمسون تایلون سه نوبت قبل از آسیب مجدد به تاندون پاره پاره راست مچ پای راست خود را از دست داد ، که او را به مدت سه هفته ناتوان کرد و اکنون او را حتی بیشتر بی حرکت کرده است.

اما پنج Reliefrs با جمع شدن Blue Jays به یک دور بیش از 6² / ₃ نوبت زمانی که مایکل کینگ ، کلی هولمز ، چاد گرین ، لوئیس سرورینو و وندی پرالتا ترکیب بالا را به پایان رساندند ، جمع شدند.

قبل از بازی ، مربی آرون بون گفت که توجه زیادی به کار یانکی ها برای صعود به مرحله پلی آف ندارد.

بون گفت: “من افرادی دارم که به من می گویند:” تو باید این کار را بکنی ، باید این کار را بکنی. ” “وقتی داخل هستی ، مراقب امروزت باش. اگر ما این کار را ادامه دهیم و بهترین بیس بال خود را بازی کنیم ، در جایی خواهیم بود که باید باشیم. “

پس از شروع آهسته مقابل هیون جین ریو ، چپ دست ، که در دو شروع قبلی خود 12 دور تنها 4 ½ نوبت را اجازه داده بود ، یانکی ها در پنجمین ضربه اولیه به میدان رفتند.

گیو اورشلا ریو را با یک بازی خارج کرد و دی جی LeMahieu رفت.

آنتونی ریزو یک ضربه را در زمین 1-2 در زمین راست به ثمر رساند تا از اورشلا از رده دوم بالاتر برود – تا حدی به لطف پرتاب ضعیف کوری دیکرسون هنگامی که اورشلا مسیر ناخوشایندی را به سمت صفحه طی کرد.

ریو با آدم راست آدام سیمبر جایگزین شد و قاضی یک پرواز فداکارانه را به سمت راست حرکت داد که لمهیو را گلزنی کرد و یانکی ها را 3-2 پیش انداخت.

آنها زمانی که هولمز وظیفه پادشاهی را به عهده گرفت و ولادیمیر گوئررو جونیور بو بیچت به نیرو گریخت و در زمینی وحشی به مقام دوم رسید ، در جایگاه ششم قرار گرفتند.

بیچت پس از فرار گری سانچز از زمین دیگر در زمین سعی کرد به مقام سوم برسد ، اما سانچز او را سوم کرد. تورنتو این تماس را به چالش کشید ، اما تماس برای دومین بار از بین رفت و یانکی ها از دور خارج شدند.

استانتون با دو بازی خارج از خانه خود در هفتم ، سی و پنجمین هومر سال ، بازی را از دسترس خارج کرد.

زمانی که ریزو تک به تک بود و داور با یک دبل به پیروزی رسید ، یانکی ها در موقعیت اول موقعیت گلزنی را از دست دادند. استانتون ضربه زد و جوئی گالو برای خاتمه تهدید حاضر شد.

هنگامی که جرج اسپرینگر برای رهبری حرکت کرد ، آنها در قسمت پایینی اینینگ عقب ماندند و با ضربه مارکوس سمین ، دوم را دزدیدند.

Taillon باعث شد که Guerrero خیلی کوتاه به نظر برسد ، اما Bichette در میانه میدان تک به تک شد تا Springer را در اولین بازی به دست آورد.

قاضی آن را در سومین بازی با یک هومر دو طرف مقابل برابر کرد.

تورنتو بار دیگر در رده چهارم قرار گرفت. Bichette با تک آهنگ شروع کرد ، پس از لندآوت توسط Teoscar Hernandez به رتبه دوم رسید و پس از یک Lroundes Gurriel Jr. در ادامه دیکرسون با دوبل به سمت راست نتیجه را 2-1 کرد.