KHN “چه سلامتی؟”: جبهه و مرکز سیاست سقط جنین


پخش کننده صدا را نمی بینید؟ برای گوش دادن به Acast اینجا را کلیک کنید. همچنین می توانید در Spotify ، Apple Podcasts ، Stitcher ، Pocket Casts یا هرجایی که به پادکست ها گوش می دهید گوش دهید.

سقط جنین ، موضوعی که در اواخر روزهای اخیر در حال جوشیدن است ، در مرکز نبردهای دیوان عالی ، کنگره و ایالات متحده قرار گرفته است زیرا سرنوشت سقط جنین قانونی در ایالات متحده در خطر است.

در همین حال ، کنگره با این فاجعه معاشقه کرد زیرا بعید به نظر می رسید که مهلت های تصویب تعدادی از قوانین بودجه ، از جمله تمدید وام دولت فدرال ، رعایت شود. اما قانونگذاران راه هایی را برای تمدید برنامه ها به اندازه کافی برای ادامه مذاکرات تا پاییز پیدا کردند.

این هفته جولی روونر از KHN ، جوآن کنن از Politico و جان هاپکینز ، یاسمین ابوطالب از واشنگتن پست و سارا کارلین اسمیت از Pink Sheet در این جلسه شرکت می کنند.

از جمله نکات مهم قسمت این هفته:

  • در حالی که قانونگذاران دموکرات به دنبال کاهش هزینه برنامه ارتقای سلامت 3.5 تریلیون دلاری رئیس جمهور و سایر برنامه های داخلی هستند ، آنها تلاش می کنند تا تعداد برنامه های خود را کاهش دهند ، اما از آنها حمایت کامل می کنند یا طیف وسیعی از ابتکارات را برای تأمین بودجه کمتر آنها حفظ می کنند. سال یا در سطح پایین تر طرفداران دومی پیشنهاد می دهند که شروع برنامه ها بسیار مهم است و هنگامی که آنها دارای حوزه انتخابیه هستند ، قطع برنامه ها در آینده برای کنگره دشوار خواهد بود.
  • سناتور جو منچین (DW.Va.) ، که در مرکز مذاکرات به دلیل امتناع از حمایت از بسته زمانی که این بسته در 3.5 تریلیون دلار ماند ، قرار داشت ، خواستار آن شد که ابتکارات جدید به این معنا آزمایش شوند که مزایای آن بالاتر نمی رود. -آمریکایی ها وارد شوند تجربیات گذشته نشان می دهد که این امر می تواند از محبوبیت برنامه ها بکاهد زیرا باعث افزایش بروکراسی برای نظارت بر مزایا می شود و گاهی اوقات مشکلاتی را در رای دهندگان ایجاد می کند تا آنچه مورد نیاز است را انتخاب کنند.
  • با ادامه مذاکرات ، به نظر نمی رسد که دموکرات ها در مورد طرحی برای مهار قیمت داروهای تجویزی به توافق برسند. رهبران در مورد چگونگی مقابله با این مشکل به توافق نرسیده اند و سازندگان مواد مخدر کمپین تبلیغاتی خود را افزایش داده اند تا با هر اقدامی که می تواند سود آنها را به خطر اندازد ، مخالفت کنند.
  • برخی از مردم می توانند مذاکرات را خنثی کنند در صورتی که برنامه های خود را برای یافتن مفاد در بسته قانونی که به اصطلاح اصلاحیه هاید را دائمی می کند دنبال کنند. اصلاحیه هاید ، که معمولاً به قوانین هزینه های سالانه بهداشت اضافه می شود ، مانع از آن می شود که اکثر بودجه های فدرال برای سقط جنین هزینه شود. دموکرات های مترقی به شدت با اصلاحیه هاید مخالف هستند و می خواهند آن را از لایحه هزینه های سالانه وزارت بهداشت و خدمات انسانی حذف کنند.
  • فایزر روز پنجشنبه اعلام کرد که برای تأیید واکسن کووید برای کودکان 5 تا 11 ساله از سازمان غذا و دارو درخواست می کند. آژانس قبلاً جلسه کمیته مشورتی را برنامه ریزی کرده است و ممکن است در مورد هالووین تصمیم گیری شود. با این حال ، تصمیم گیری در مورد واکسن برای کودکان زیر 5 سال پیش از پایان سال بعید به نظر می رسد.
  • جنجال اخیر بر سر اینکه آیا ایالات متحده باید به اصطلاح تقویت کننده واکسن اجازه دهد ، توجه به عدم وجود اطلاعات ملی خوب در مورد اثرات کووید را جلب کرده است. بیشتر موارد مربوط به این شلیک های اضافی بر اساس مطالعات اسرائیل و انگلیس بوده است ، زیرا مقامات بهداشتی ایالات متحده اطلاعات یکسانی را در مورد موارد و پیامدهای کووید جمع آوری نکرده اند. این تا حدی بازتاب تمرکززدایی سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده است.
  • دولت بایدن این هفته اعلام کرد که در حال تغییر قانون فدرال عنوان X است که از کمک مالی به سازمان هایی که به افراد در مورد سقط توصیه می کنند یا آنها را به ارائه دهندگان سقط ارجاع می دهد ، خودداری کرده است. پس از اجرای این قانون توسط دولت ترامپ ، برنامه ریزی شده برای والدین برنامه را ترک کرد.
  • سقط جنین در این دوره تصدی به یکی از مسائل مهم دیوان عالی تبدیل می شود. قضات قبلاً موافقت کرده بودند که در مورد قانونی در می سی سی پی که بیشتر سقط جنین را پس از 15 هفته محدود می کند ، رسیدگی کنند ، اما پرونده های مربوط به یک قانون بحث برانگیز تگزاس که سقط جنین را پس از شش هفته رد می کند ، نیز به زودی در دادگاه عالی مطرح می شود.
  • مخالفان سقط جنین امیدوارند که دادگاه این نقطه عطف را لغو کند رو در مقابل وید تصمیم برای قانونی کردن این روش اما این امر همچنین می تواند دادگاه را برای واکنش شدید و شکایات درباره سیاسی شدن آن آماده کند.
  • بایدن یکی دیگر از موارد مهم سلامت را در دولت خود دارد: مدیر موسسه ملی بهداشت. به نظر می رسد پر کردن او به اندازه رئیس FDA کار دشواری نیست ، زیرا کاخ سفید هنوز نامزدی برای وی پیشنهاد نکرده است.

همچنین در این هفته ، روونر با آنری پاتانی از KHN مصاحبه کرد ، که در آخرین بیل ماه “KHN-NPR” در مورد دو عمل جراحی فک مشابه با دو برچسب قیمت بسیار متفاوت گزارش کرده است. اگر قبض پزشکی فجیعی دارید که می خواهید برای ما ارسال کنید ، لطفاً این کار را در اینجا انجام دهید.

بعلاوه ، به عنوان یک امتیاز اضافی ، متخصصان داستانهای مورد علاقه خود در مورد سیاست های بهداشتی هفته را توصیه می کنند ، که فکر می کنند شما نیز باید بخوانید:

جولی روونر: آپوروا مانداویلی. در نیویورک تایمز “یک” رویداد تاریخی “: اولین واکسن مالاریا توسط WHO تأیید شد”

جوآن کنن: Vox.com “چرا قرص مولنوپیراویر کووید -19 مرک می تواند بسیار مهم باشد” توسط عمیر عرفان

یاسمین ابوطالب: “چرا پیدا کردن درمانگر برای دریافت بیمه بسیار سخت است” در وال استریت ژورنال توسط آندره پترسن

سارا کارلین اسمیت: واشنگتن پست می نویسد: «هفتاد سال پیش ، سلول های هنریتا لاکس بدون رضایت او گرفته شد. اکنون خانواده اش خواهان عدالت هستند ، “نوشته امیلی دیویس

برای شنیدن همه پادکست های ما ، اینجا را کلیک کنید.

و در KHN’s What the Health مشترک شوید؟ در Spotify ، پادکست های Apple ، Stitcher ، Pocket Casts یا هر کجا که پادکست گوش می دهید.

این داستان توسط KHN (Kaiser Health News) ، یک اتاق خبر ملی که روزنامه نگاری عمیقی را در زمینه های بهداشت تولید می کند ، تولید شده است. KHN به همراه تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی KFF (بنیاد خانواده قیصر) است. KFF یک بنیاد غیرانتفاعی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را در اختیار کشور قرار می دهد.

KHN (Kaiser Health News) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی را در زمینه های بهداشت تولید می کند. KHN به همراه تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی KFF (بنیاد خانواده قیصر) است. KFF یک بنیاد غیرانتفاعی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را در اختیار کشور قرار می دهد.

از محتوای ما استفاده کنید

این داستان می تواند به صورت رایگان بازنشر شود (جزئیات).

ما سازمان ها را تشویق می کنیم تا مطالب ما را به صورت رایگان منتشر کنند. در اینجا چیزی است که ما می پرسیم:

شما باید ما را به عنوان ناشر اصلی با یک پیوند به وب سایت californiahealthline.org ما شناسایی کنید. در صورت امکان ، لطفاً نویسنده (های) اصلی و “California Healthline” را در خط زیر قرار دهید. لطفاً پیوندها را در داستان حفظ کنید.

توجه به این نکته ضروری است که همه چیز برای جمهوری در californiahealthline.org در دسترس نیست. اگر داستانی با برچسب “همه حقوق محفوظ است” باشد ، نمی توانیم اجازه انتشار مجدد آن مقاله را بدهیم.

آیا سوالی دارید؟ به ما اطلاع دهید.