KHN “چه سلامتی؟”: زمان تقویت کنندهپخش کننده صدا را نمی بینید؟ برای گوش دادن به SoundCloud اینجا را کلیک کنید. همچنین می توانید در Spotify ، Apple Podcasts ، Stitcher ، Pocket Casts یا هر کجا که پادکست گوش می دهید گوش دهید.


با افزایش موارد ابتلا به کووید -19 در ایالات متحده ، دولت بایدن با استراتژی های جدید پاسخ می دهد. تلاش های اخیر شامل آماده سازی برای تقویت واکسیناسیون از پاییز امسال است که مستلزم واکسیناسیون کارگران خانه سالمندان و لغو ممنوعیت های دولت برای پوشش ماسک در مدارس است.

در همین حال ، مجلس نمایندگان ایالات متحده در حال بازگشت زودهنگام از تعطیلات تابستانی است تا کار بر روی بودجه پیشنهادی 3.5 تریلیون دلاری را آغاز کند که به لیست طولانی از مسائل مربوط به سلامت ، از جمله تغییرات در Medicare و Medicaid ، گسترش یارانه های قانون مراقبت های مقرون به صرفه ، پاسخ می دهد. و کاهش قیمت داروهای تجویزی

جولی روونر از KHN ، آلیس میراندا اولستاین از Politico ، مارگو سانگر-کاتز از نیویورک تایمز و کیمبرلی لئونارد از Business Insider در این هفته میزبان این کنفرانس هستند.

از جمله نکات مهم قسمت این هفته:

  • اعضای مجلس نمایندگان دموکرات از جناح های معتدل و مترقی در سرنوشت دو طرح کلیدی با یکدیگر روبرو می شوند: لایحه زیرساخت های دو حزبی و بسته آشتی 3.5 تریلیون دلاری که اولویت های رئیس جمهور جو بایدن را در زمینه سلامت ، تغییرات آب و هوا و دیگر مسائل در بر می گیرد. میانه روها فشار می آورند که مجلس نمایندگان ابتدا به لایحه زیرساخت های سنتی رای بدهد و آن را روی میز رئیس جمهور بیاورد ، اما مترقیان تاکید می کنند که باید همراه با طرح آشتی بحث برانگیزتر ، آن را نیز پیش برد.
  • به نظر می رسد نانسی پلوسی سخنگوی مجلس نمایندگان مطمئن است که می تواند بدون هیچ گونه حمایتی از سوی جناح خود به جلو حرکت کند.
  • بسته آشتی در حالی که گسترده است ، هنوز بسیار مبهم است. اکثر پیشنهادات و گزینه های پرداخت مذاکره می شود. این امر تصویب این امر را برای قانونگذار سخت تر می کند. این فرایند یادآور کمپین دشواری است که در سال 2009 برای رسیدگی به قانون مراقبت های مقرون به صرفه انجام شد یا تلاش جمهوری خواهان برای لغو و جایگزینی ACA در سال 2017 ، زمانی که اعضای کنگره جزئیات زیادی در مورد آنچه می تواند جایگزین آن شود نداشتند.
  • درخواست دولت بایدن برای واکسیناسیون تقویت کننده برای افرادی که علیه کووید واکسینه شده اند باعث اختلاف نظر کارشناسان بهداشت عمومی شده است. برخی معتقدند که نیاز در ایالات متحده هنوز زیاد نیست و این ضبط ها باید به کشورهایی ارسال شود که نیاز بیشتری دارند ، در صورتی که در صورت ابتلای افراد زیادی به کووید ، نوع جدیدی از آن ایجاد شود. اما دولت و حامیانش استدلال می کنند که بهتر است یک قدم جلوتر از ویروس بمانیم تا اینکه سعی کنیم در بین افرادی که بعداً واکسینه شده اند ، احیا کنیم.
  • بایدن روز چهارشنبه برای تقویت تلاش های واکسیناسیون در کشور ، از خانه های سالمندان خواست تا واکسیناسیون کارکنان خود را از دست بدهند یا بودجه Medicare و Medicaid را از دست بدهند. برخی از صنایع دیگر – به ویژه صنایع با خطرات بالا – قبلاً واکسیناسیون را اجباری کرده اند.
  • رئیس جمهور همچنین این هفته در اظهارات خود علیه فرمانداران محافظه کار که اصرار دارند مدارس ممکن است از دانش آموزان مجبور به استفاده از ماسک نباشند ، این هفته را رد کرد. مقامات بهداشت عمومی می گویند که ماسک زدن به جلوگیری از بیماری کودکان کمک می کند ، به ویژه اینکه بسیاری از آنها برای انجام واکسن بسیار کوچک هستند و به نظر می رسد نوع دلتا نسبت به نسخه های قبلی ویروس بدتر است. در برخی از ایالت های ابتدایی مدرسه ، هزاران کودک قرنطینه شده اند. دولت ، مربیان و مقامات بهداشت عمومی می ترسند که گسترش بی رویه می تواند بسیاری از مدارس را مجبور به ادامه آموزش از راه دور کند.
  • با این وجود ، برخی از مقامات ایالتی جمهوری خواه ، از جمله ران دی سانتیس فرماندار فلوریدا و گرگ ابوت فرماندار تگزاس ، در حال جستجو برای صدور حکم هستند. برای آنها این یک مسئله سیاسی حساس است ، زیرا نوع دلتا بیشترین ضربه را به ایالت های جنوبی می زند.
  • برنامه های Medicare Advantage به طور فزاینده ای محبوب می شوند ، اغلب به این دلیل که مزایایی را ارائه می دهند که در پوشش سنتی Medicare وجود ندارد. با این حال ، اگر دموکرات ها موفق به بهبود استاندارد Medicare با خدمات دندانپزشکی ، بینایی و شنوایی شوند ، می تواند مدل کسب و کار طرح Medicare Advantage را تضعیف کند.

همچنین داوطلبان داستانهای مورد علاقه خود در مورد سیاست های بهداشتی هفته ، که فکر می کنند شما نیز باید بخوانید ، را برای تشخیص بیشتر توصیه می کنند:

جولی روونر: “برنامه واکسیناسیون فدرال KHN به کسانی که زندگی آنها توسط Covid Shot تغییر کرد” توسط آرتور آلن کمک نکرد.

مارگوت سانگر-کاتز: آتلانتیکس “چگونه همه گیری در حال حاضر به پایان می رسد” توسط اد یونگ و مجلات نیویورک “نگران نباشید ، اما موارد مهم ممکن است مشکلی بزرگتر از آنچه گفته اید باشد” توسط دیوید والاس ولز.

آلیس اولستاین: “در اینجا یک ایده وحشتناک جدید جمهوری جدید وجود دارد: افراد واکسینه نشده را مجبور به پرداخت حق بیمه بالاتر کنید” توسط ناتالی شور.

کیمبرلی لئونارد: Business Insider “آمازون ، بانک های سرمایه گذاری و حتی دخانیات بزرگ میلیون ها دلار هزینه می کنند تا قوانین ارزان ماری جوانا را دریافت کنند” توسط کیمبرلی لئونارد و جرمی برک.


برای شنیدن همه پادکست های ما ، اینجا را کلیک کنید.

و در KHN’s What the Health مشترک شوید؟ در Spotify ، پادکست های Apple ، Stitcher ، Pocket Casts یا هر کجا که پادکست گوش می دهید.

این داستان توسط KHN (Kaiser Health News) ، یک اتاق خبر ملی که روزنامه نگاری عمیقی را در زمینه های بهداشت تولید می کند ، تولید شده است. KHN به همراه تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی KFF (بنیاد خانواده قیصر) است. KFF یک بنیاد غیرانتفاعی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را در اختیار کشور قرار می دهد.

مطالب مرتبط

با ما تماس بگیرید راهنمایی داستان ارسال کنید