LifeWave Reviews – MLM

LifeWave یک شرکت بازاریابی شبکه ای است که تنها بیش از 5 سال است که فعالیت می کند. این مرکز در کالیفرنیا قرار دارد و توسط دیوید اشمیت ، که اکنون مدیرعامل این شرکت است ، تاسیس شد. علی رغم مدت کوتاهی از آغاز به کار ، این شرکت در صنعت بازاریابی چند سطحی موج می زند و در کشورهایی مانند مجارستان ، تایوان و فیلیپین حضور جهانی دارد.

شرکت LifeWave محصولات زیادی دارد که اساساً بر بهبود بدن انسان متمرکز است ، و آنها همچنین LifeWave و داروهای هومیوپاتی را ارائه می دهند. محصولات ارائه شده ، تکه های پوستی هستند که غیر ترمیمی هستند و بنابراین تهاجمی نیستند. این تکه ها به نقاط خاصی از بدن انسان متصل می شوند که به آنها نقاط طب سوزنی گفته می شود. سپس این تکه ها برای ارتباط با بدن و انجام چندین هدف ارائه می شوند. اصلی ترین محصول شرکت LifeWave پچ SP6 است که وصله کاهش وزن است. وصله های دیگر از این قبیل عبارتند از: وصله انرژی افزاینده انرژی ، یک تکه Icewave برای تسکین درد ، یک پچ برای جلوگیری از پیری به نام وصله Y-Age ، و یک پچ برای داشتن یک خواب خوب شبانه به نام پچ شبهای خاموش. این تکه ها بر اساس اصل طب سوزنی کار می کنند و از نانوذرات برای تحریک انرژی در بدن استفاده می کنند.

وصله های ارائه شده توسط شرکت LifeWave توسط بسیاری از ورزشکاران و هزاران متخصص پزشکی توصیه می شود. به گفته این افراد ، هیچ تردیدی در تأثیرپذیری و استحکام گچ وجود ندارد. تعداد افرادی که از این تکه ها استفاده می کنند دائما در حال افزایش است و گواهی بر محبوبیت محصول است. اما متأسفانه نظرات زیادی در اینترنت وجود دارد که محصولات فروخته شده توسط این شرکت را کلاهبرداری و کلاهبرداری توصیف می کند. این تکه ها ممکن است واقعی باشند یا نباشند ، اما این تکه ها مطمئناً هیچ اثر مضر بر بدن انسان ندارند.

LifeWave Company یک فرصت تجاری را برای هر کسی که علاقه مند است ارائه می دهد و مشابه آنچه سایر شرکت های MLM ارائه می دهند است. چهار روش برای کسب درآمد با شرکت LifeWave وجود دارد. توزیع کنندگان علاقه مند می توانند محصولات را از طریق یک وب سایت بفروشند ، می توانند محصولات را مستقیماً بفروشند ، شبکه ای از توزیع کنندگان را که روی سیستم جبران خسارت دوتایی کار می کنند ، ایجاد کرده و همچنین می توانند با جذب اعضای جدید برای پیوستن به شرکت ، درآمد کسب کنند. برای ثبت نام در LifeWave ، یک شخص باید از نمایندگی های فروش فعلی معرفی شود. بنابراین امکان ثبت نام بدون مرجع وجود ندارد و این یک حرکت بسیار هوشمندانه توسط شرکت است. این امر باعث ایجاد انحصاری برای شرکای فروش بالقوه جدید می شود.

دلایلی که LifeWave را به چنین شرکتی موفق تبدیل کرده است ، باید بررسی شود و از این دلایل درس های مناسبی گرفته شود. رندی چمبلیس فردی است که بهترین موقعیت را دارد تا با دلایل دست و پنجه نرم کند و نکاتی را ارائه دهد که درک و اجرای آنها آسان باشد. با راهنمایی های او ، مطمئناً می توان یک شرکت بازاریابی چند سطحی را در خطوط LifeWave ایجاد کرد و به همان سطح موفقیت دست یافت.