MAT Inside Walls Service by the Maine of Corrections – نمایه برنامه OPEN MINDS


دوره برنامه

در اوایل سال 2019 ، جانت میلز فرماندار مین فرمان اجرایی را امضا کرد که منابع دولتی را به اداره اصلاحات مین (MDOC) هدایت می کند تا به ساکنان مجری قانون که از اعتیاد به مواد مخدر رنج می برند کمک کند. پس از دریافت رایان ترنل ، معاون کمیسر ، که بر برنامه نظارت می کند ، از فرماندار دریافت کرد ، او کارکنان همه سطوح MDOC را برای شرکت در یک کمیته راهنمایی جمع آوری کرد تا برنامه و روشهای اجرای درمان MAT را برای ساکنان تعیین کند. این کمیته متشکل از نگهبانان امنیتی ، پرستاران ، مدیران پرونده ، مدیران ، پزشکان و متخصصان بهداشت جامعه بود. یکی از مهمترین مشارکت ها گوش دادن به نگرانی های مقامات امنیتی بود که می ترسیدند درمان دارویی (MAT) ، مشابه MDOC ، قاچاق باشد.

جمعیت عرضه شده است

خدمات آزمایشی MAT در مین در چهار مورد از شش مرکز اصلاحی بزرگسالان این ایالت آغاز شد که بر مراقبت از ساکنانی که معیارهای پزشکی را رعایت می کردند متمرکز بود و 90 روز پس از تاریخ آزادی آنها بود. این پایلوت بر حصول اطمینان از تداوم مراقبت تمرکز کرد به طوری که پس از ترخیص ، مراجعه کننده برنامه ای محکم برای ادامه درمان و شرکت در برنامه های اجتماعی مانند حمایت از همسالان ، کاهش آسیب و گروه های بهبود مبتنی بر اجتماع داشت. تا نوامبر 2019 ، این بخش دسترسی MAT را به تأسیسات پنجم گسترش داد و سه ماه بعد ، در فوریه 2020 ، دسترسی MAT را به مرکز ششم باقی مانده ، زندان ایالت مین ، گسترش داد.

کمتر از یک سال پس از اجرای آزمایشی ، MDOC برنامه MAT را مجدداً گسترش داد تا انواع مختلف بوپرنورفین و نالترکسون را شش ماه پس از تاریخ انتشار به ساکنین ارائه دهد و برای افرادی که با MAT از جمله متادون وارد سیستم شده اند تعمیر و نگهداری کند. تا مه 2021 ، معیارهای گزینش بیشتر گسترش یافت و شامل ساکنانی شد که دو سال تا ترخیص فرصت داشتند. امروزه خدمات MAT به طور کلی برای همه ساکنان سیستم تعزیرات ایالت مین ، صرف نظر از طول مدت حبس ، در دسترس است. MDOC با حدود 100 نفر ساکن آغاز شد و اکنون سالانه به حدود 700 نفر از ساکنان بالغ می رسد.

هزینه های برنامه و سرمایه گذاران

هزینه های مربوط به پایلوت در اولین سال مالی 2020 ، 1.2 میلیون دلار بود و شامل 450،000 دلار بودجه از طریق مشارکت با اداره بهداشت رفتاری مین (OBH) و مدیر گاردون اسمیت ، مدیر پاسخ های مخدر مینس بود. با توسعه در سال 2021 ، هزینه ها طبق برنامه پیش بینی شده افزایش یافت ، اما در زیر انتظارات باقی ماند و مجموع آن تقریباً 930،000 دلار بود. هزینه مداوم این سرویس تقریباً 1.5 میلیون دلار است که با توجه به هزینه های اضافی مرتبط با گسترش جهانی ، حدود 500000 دلار کمتر از آنچه در ابتدا انتظار می رفت ، است.

عملکرد برنامه و مقادیر اندازه گیری شده

در حالی که مین هزینه های مربوط به این سرویس تأسیس شده را ارزیابی می کند ، این بخش ممکن است از بودجه بافته شده از آژانس های ایالتی و فدرال استفاده کند ، از پس انداز کلی هزینه های کمتر از ساکنان سالم تر استفاده کند و گزینه برنامه درمان تریاک را در یک مرکز مد نظر قرار دهد. تسهیلاتی که برخی از آنها کارشناسان اعتیاد می گویند ارزان ترین راه برای دادن متادون به ساکنان است. علاوه بر درمان ، کارکنان MDOC بر کاهش انگ درمان اعتیاد در بین ساکنان تمرکز کردند. به عنوان مثال ، کارکنان سعی کردند زبان خود را در زبان و مستندات به زبان بدون انگ ، شخص محور و شخص محور تغییر دهند ، با استفاده از اصطلاحاتی مانند “ساکن” ، “مشتری” و “فرد مبتلا به اختلال سوء مصرف مواد”. MDOC کلمات انگ زبانی مانند “زندانی” ، “افسر مشروط” و “معتاد به مواد مخدر” را حذف کرده است.

موفقیت

در آینده ، MDOC قصد دارد دسترسی جهانی به MAT را ادامه دهد و سایر نیازهای اصلی ساکنان مانند درمان هپاتیت C را برآورده کند.

اطلاعات کلی

دفتر مرکزی اداره اصلاحات مین
25 تایسون درایو ، طبقه 3
ایستگاه خانه دولتی 111
آگوستا ، ME 04333
(207) 287-2711
https://www.maine.gov/corrections/home

پرسنل کلیدی

رندال لیبرتی ، کمیسر
رایان تورنل ، دکترای تخصصی ، کمیسر کمکی
گری لا پلانت ، مدیر عملیات
سوزان گگنون ، مدیر زندانهای بزرگسالان
آنا بلک ، مدیر امور دولتی