‘Midnight Mass’ در Netflix + بیشتراولین جمعه خوب پاییز را برای همه داشته باشید! وجود دارد آسان تکان خوردن در هوا که قبلاً وجود نداشت و آب نبات / تزئینات هالووین در سراسر فروشگاه ها ظاهر می شود. همه چیز فقط تازه و جدید به نظر می رسد ، و این با فصل متوقف نمی شود. پلتفرم های پخش جریانی مورد علاقه شما با تعدادی فیلم داغ جدید و نمایش های موجود برای پخش به این تازگی اضافه می شود. و اینکه آیا Netflix ، Hulu ، Amazon Prime یا همه موارد فوق را ترجیح می دهید ، آخر هفته تعداد زیادی عنوان جدید و هیجان انگیز در هر پلتفرمی وجود دارد. اما قبل از اینکه در گزینه ها گم شوید ، اجازه دهید Decider با جدیدترین نکات به شما کمک کند! ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم بفهمید چه چیزی را باید تماشا کنید و آخر هفته کجا پخش شود.

فیلم ها و نمایش های جدید برای پخش این آخر هفته: نمایشگاه نیمه شب، جالوت فصل 4 و قانون و نظم: CSR / جنایت سازمان یافته پخش فصل اول

مشابه رنگهای متغیر برگها (خوش طعم اما قابل تحمل) ، فیلمها و نمایشهای جدید تازه ای که اکنون باید کشف شوند فوق العاده و چند وجهی هستند. بنابراین بیایید یک ضربه بزنیم و بر برخی از نکات برجسته تمرکز کنیم! نتفلیکس با سری جدید ترسناک خود به فصل هالووین متمایل شده است. نمایشگاه نیمه شببه بیلی مک براید ، وکیل مصمم ، آخرین پرونده خود – و شاید بزرگترین – را فصل گذشته آغاز می کند جالوت در Amazon Prime Video. و اگر اولین نمایش های متوالی فصل های جدید را ندیده اید قانون و نظم: SVU و قانون و نظم: جرایم سازمان یافته در NBC ، امروز می توانید آنها را در Hulu بگیرید! این گزینه ها فقط نوک کوه یخ هستند ، بنابراین بقیه فیلم ها و نمایش های پرطرفدار موجود برای پخش را در حال حاضر ببینید:

موارد جدید در Netflix 24 سپتامبر: نمایشگاه نیمه شب

https://www.youtube.com/watch؟v=y-XIRcjf3l4

ما برای فصل Netflix و Chills آماده هستیم و اولین چیزی که در راه است نمایش ترسناک جدید است ، نمایشگاه نیمه شببه جدید در Netflix آخر هفته ، این سری وحشتناک ازخانه هاله تپه خالق مایک فلاناگان در مورد یک شهر جزیره ای منزوی می چرخد ​​که در حال مرگ است. اما وقتی کشیشی جوان به نام پدر پولس برای خدمت به جامعه و شهر اطراف می آید ، آنچه قبلاً معجزه تلقی می شد ، امری عادی می شود. و هرچه پدر پول بیشتر با کلیسا بگذرد ، “معجزات” بیشتری رخ می دهد. اما وقتی شور مذهبی به جزیره حمله می کند ، شهروندان باید مه متقاعد کننده را کنار گذاشته و تعیین کنند که آیا این معجزات واقعی هستند یا خیر. و اگر واقعی هستند ، ارزش قیمت آن را دارند یا نه. دلهره آور ، روانی و فوق العاده تاریک ، نمایشگاه نیمه شب نقطه شروع عالی برای فصل ترسناک است ، و این یکی از برترین برنامه های جدید Netflix در این ماه است.

جاری نمایشگاه نیمه شب در نتفلیکس

جدید در Amazon Prime Video 24 سپتامبر: جالوت فصل 4

بیلی مک براید (بیلی باب ترتون) آخرین پرونده خود را در جالوت فصل 4 ، و این بار آن بحران بزرگ دارویی و مواد مخدر است. این فصل آخر تریلر جنایی ، که آخر هفته در Amazon Prime Video جدید است ، دوباره شروع به بازیابی می کند که مک براید از فیلمبرداری خود تا پایان فصل سوم بهبود می یابد. او که هنوز از تجربه نزدیک به مرگ آسیب دیده است ، به دنبال شریک خود پتی (نینا آریاندا) به سان فرانسیسکو می رود و به زودی در پرونده ای تاریک علیه داروهای بزرگ شرور Zax قرار می گیرد. اما وضعیت روحی مک براید نیز نقش بسزایی در این پایان سریال دارد و برای از بین بردن سلاح بزرگ دیگری برای آخرین بار ، همه چیز در او لازم است.

جاری جالوت در Prime Video

جدید در Hulu 24 سپتامبر: قانون و نظم: SVU و قانون و نظم: جرایم سازمان یافته فصل های جدید

اگر نتوانستید اولین نمایش های متوالی جدید را ببینید قانون و نظم: SVU و قانون و نظم: جرایم سازمان یافته فصل ها ، این آخر هفته را در Hulu ببینید. بله ، درست است ، بنسون (ماریسکا هارگیتای) و استابلر (کریستوفر ملونی) – یا همانطور که ما با محبت آنها را بنسلر می نامیم – دوباره به خیابان های جنایی شهر نیویورک بازگشته اند و مجرمان جنسی را در کنگره و خانواده های قاچاق کوکائین شکست می دهند. و آیا این تیم قوی بالاخره به سبک عاشقانه گرد هم می آید؟ ما واقعاً امیدواریم ، و خواهیم دید که چگونه همه چیز در اولین نمایش فصل ظاهر می شود قانون و نظم: SVU و قانون و نظم: جرایم سازمان یافتهبه

جاری قانون و نظم: SVU و قانون و نظم: جرایم سازمان یافته در هولو

لیست کامل فیلم ها و نمایش های جدید پخش شده در آخر هفته

گزینه های بالا فقط سطح را خراش می دهند ، بنابراین بدانید که مجموعه کامل این آخر هفته گزینه های شگفت انگیزی برای تماشای این آخر هفته خواهد داشت! برای تفکیک کامل بهترین فیلم ها و نمایش ها برای پخش در حال حاضر ، یا اگر هنوز مطمئن نیستید که این آخر هفته چه چیزی پخش شود ، لیست کامل زیر را بررسی کنید:

جدید در Netflix – لیست کامل

منتشر شده در جمعه 24 سپتامبر

خون و آب: فصل 2 * سری NETFLIX
گانگلند (نقاشی های رنگی) * سری NETFLIX
Jailbirds نیواورلئان * سری NETFLIX
نمایشگاه نیمه شب * سری NETFLIX
اسب کوچک من: نسل جدید * خانواده NETFLIX
ستاره * فیلم NETFLIX
وندتا: حقیقت ، دروغ و مافیا * مستند NETFLIX

جدید در Hulu – لیست کامل

منتشر شده در جمعه 24 سپتامبر

یک شبح آمریکایی (2006)
قانون و نظم: جرایم سازمان یافته: پخش فصل 2 (NBC)
قانون و نظم: SVU: پخش فصل 23 (NBC)

شنبه 25 سپتامبر منتشر شد

دوقلوها (2018)

جدید در Amazon Prime Video – لیست کامل

منتشر شده در جمعه 24 سپتامبر

جالوت: فصل 4 * سری اصلی آمازون

شنبه 25 سپتامبر منتشر شد

من نفرت انگیز 2 (IMDb-TV)

جدید در HBO Max – لیست کامل

شنبه 25 سپتامبر منتشر شد

زن جوان خوش آتیه، 2020 (HBO)

یکشنبه 26 سپتامبر منتشر شد

خانواده هسته ای، اولین سریال مستند (HBO)

جدید در Disney + – لیست کامل

منتشر شده در جمعه 24 سپتامبر

یک داستان جرقه ای (اولین نمایش) * دیزنی + اصلی
دوستان ترسناک
تقصیر ستاره های ماست

جدید در Showtime- فهرست کامل

منتشر شده در جمعه 24 سپتامبر

نمایش (برتر)