Nestea Fit جدید با 900 میلی گرم ال کارنیتین! راه جالب برای لاغر ماندن در تابستان امسال

آیا دوست دارید Nestea Fit جدید با 900 میلی گرم ال کارنیتین را امتحان کنید ، اما می ترسید که در نهایت وزن خود را افزایش دهید؟ این مقاله به شما می آموزد که چگونه با نوشیدن این نوشیدنی در تابستان امسال لاغر بمانید. بر خلاف تصور عموم ، اگر می خواهیم وزن کم کنیم ، می توانیم این نوشیدنی ها را علاوه بر آب بنوشیم. با خواندن بقیه این مقاله به چگونگی آن پی ببرید.

اخیراً ، به دلیل محتوای کم کالری ، Weight Watchers در مورد New Nestea Fit با 900 میلی گرم L-Carnitine کنجکاو شده اند. همانطور که از نامش پیداست ، ماده مخفی این نوشیدنی محبوب L-carnitine است که فرد را قادر می سازد با سوزاندن چربی ها و کالری های ناخواسته به کاهش وزن خود کمک کند. علاوه بر این ، فعالیت های سلولی در مغز ما را تقویت و بهبود می بخشد تا ما را قوی و سالم نگه دارد. می توان آن را به صورت پودر چای غلیظ در کیسه ها خریداری کرد ، بنابراین باید آن را با آب مخلوط کنید. شما می توانید تشنگی خانواده خود را تنها با یک کیسه برطرف کنید ، زیرا می توان از آن برای تهیه یک لیتر نوشیدنی چای سرد برای همه استفاده کرد.

Nestea Fit جدید با 900 میلی گرم ال کارنیتین به دلیل داشتن ال کارنیتین منحصر به فرد است. به عنوان یک آمینو اسید طبیعی ، نقش مهمی در متابولیسم ما ایفا می کند ، زیرا به عنوان ناقل اسیدهای چرب به کوره متابولیک سلولهای ما ، میتوکندری عمل می کند. آنها این اسید حیاتی را برای اولین بار در روسیه و آلمان کشف کردند. منشاء لاتین آن carno یا caris است.

سال 1927 سالی است که آنها فرمول ساختاری خود را رمزگشایی کردند ، در حالی که در دهه 1960 اهمیت فیزیولوژیکی آنها را کشف کردند. بدن ما برای افزایش سطح انرژی ، انقباض ماهیچه ها ، حفظ سلامت قلب و تنظیم سطح پروتئین به منبع کافی این اسید آمینه نیاز دارد. همچنین می تواند به ما در مبارزه با برخی بیماری ها مانند سندرم خستگی مزمن ، دیابت و بیماری های کلیوی و کبدی کمک کند.