OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – آمادگی جسمانی


توسط استوارت اولسون و هروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، تنها چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در یک جاده خاکی به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون تخته چوبی خود را آویخت و استوارت اولسون و همکاران را تاسیس کرد. از دفتری که مستقیماً در مقابل دبیرستان شرقی طراحی کرده بود ، او و کارکنانش به زودی در تعدادی از کارهای مسکونی و تجاری مشغول شدند.

استوارت اولسون ، با یادآوری آن روزهای اولیه می گوید: “ناگهان در تجارت هستید ، چه بدانید و چه ندانید!”

امروزه این شرکت رشد کرده و تبدیل به چیزی شده است که امروزه OLC | به شرکت Ohlson Lavoie نامیده می شود. OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، یک شرکت معماری ، طراحی داخلی و ورزش های آبی است که در دنور مستقر است و دفترهای آن در اورلاندو ، قاهره و توکیو واقع شده است. امروزه OLC در پروژه های تفریحی ، بهداشت و سلامتی ، هتل و آب تخصص دارد. در طول این 60 سال ، OLC به تغییر چشم انداز دنور کمک کرده است ، بر آموزش ما تأثیر گذاشته و زندگی کارکنان ، شرکای تجاری ، مشتریان و کسانی را که در ساختمان های آن زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند تغییر داده است.

در سال 1974 ، هروی لاووی به استوارت پیوست و سرانجام مالک مشترک این شرکت شد که به نام Ohlson Lavoie Corporation تغییر نام داد. هروی ، فارغ التحصیل اخیر از مدرسه معماری ، در حال حاضر در عنصر خود بود. هروی با یادآوری اینکه چرا معمار شد می گوید: “در سن 15 سالگی کلیسای جدیدم را دیدم که ساخته می شد و فکر می کردم می توانم این کار را انجام دهم و از آن لذت ببرم.”

تمرکز بر تفریح

در آغاز ، استوارت و هروی گروه کوچکی از کارکنان را که بر طراحی ساختمان ها مطابق با نیازهای مشتریان خود متمرکز بودند ، رهبری کردند. کمیسیون ها از توسعه روابط موجود ، مانند روابطی که هنگام بازی تنیس پنجشنبه ها در ساعت 3 بعد از ظهر ایجاد شد ، ناشی شد. به طرز شگفت انگیزی ، علیرغم بحران نفتی در دهه 1970 و اوایل دهه 1980 که ضربه سختی به دنور زد ، این شرکت کوچک پروژه های بلندمرتبه بزرگی را طراحی کرد. این برج ها شامل برج های Park Place و Country Country در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین برج آپارتمانی در کنار پارک Cheesman و نیم دوجین ساختمان بلند برای خانواده نویسنده در تقاطع I-25 و بلوار کلرادو ، پنج مورد از آنها بود. که هنوز ایستاده اند OLC یک شرکت کوچک با اعتبار پروژه عالی بود. یکی از آن جلسات تنیس در اواخر شب باعث شد OLC اولین باشگاه سلامت مستقل و چند منظوره خود را طراحی کند ، که اکنون به عنوان کلرادو Athletic Club-Inverness شناخته می شود.

به دلیل موفقیت و روابطی که با این پروژه ایجاد شد ، OLC مستقیماً وارد صنایع تناسب اندام و اوقات فراغت شد. از آن زمان ، تحت هدایت هروی ، این شرکت به یک متخصص و متخصص در بخش تناسب اندام و اوقات فراغت تبدیل شده است. او و دیگران مقاله هایی در زمینه طراحی تخصصی برای سازمان هایی مانند IHRSA ، NIRSA ، the نوشته اند انجمن تناسب اندام پزشکی و پارکها و بخشهای تفریحی. کارکنان OLC به طور منظم در کنگره ها و سمینارهای صنعتی شرکت می کنند و به عنوان متخصص طراحی صحبت می کنند.

تغییر بزرگی از این تمرکز صنعت – سفر ، ناشی شد. قبل از سال 1984 ، OLC هرگز هیچ نوع طراحی خارج از ایالت کلرادو نداشت. به طور تصادفی ، در این مدت ، کار در خارج از ایالت به OLC کمک کرد تا کندی های دوره ای اقتصادی که دنور را در دهه های 1970 و 1980 تحت تاثیر قرار داده بود ، کنار بگذارد (شعار AEI 1975 “در هفتاد و پنج زنده بمانید!”). به نظر می رسید که همیشه در برخی از مناطق یک منطقه در حال توسعه داغ وجود داشته است … و در جایی که اقتصاد داغ بود ، باشگاه هایی در حال ساخت بودند: دالاس در اوایل دهه 1980 ؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 1980 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. در سال 1988 ، OLC سفر و کار در ژاپن را آغاز کرد ، که در برخی اوقات نابجا در ایالات متحده به منبع اصلی اشتغال تبدیل شد.

سازگاری با فناوری های جدید

یکی دیگر از تغییرات بزرگ در آن 60 سال ، فناوری مورد استفاده معماران بود. اگرچه انتظار می رفت که هر معمار تا اوایل دهه 1980 اصول اولیه طراحی دست را بداند ، اما تکنیک ها و روش ها برای معماران به شدت تغییر کرد و ظاهراً یک شبه تغییر کرد.

“من به یاد دارم اولین ماشین حساب خود را در سال 1974 گرفتم. کمی بعد ، اولین دستگاه کپی داخلی ما آمد. سپس یک دستگاه فکس ، یک تلفن چند خطی ، یک سیستم پیام رسانی صوتی ، یک دستگاه Kroy و Letraset آمد. “هروی درباره برخی تغییرات اولیه در فناوری می گوید. “با این حال ، در اواسط تا اواخر دهه 1980 مشخص شد که سیستم های اساسی حرفه ما باید از طرز فکر متفاوتی استفاده کند و ما باید ادامه دهیم. ما تعدادی از نوآوری های تکنولوژیکی را اتخاذ کرده ایم و با طراحی های همپوشانی ، Master Spec ، Con -doc زمینه جدیدی ایجاد کرده ایم و در نهایت امر اجتناب ناپذیر – CAD را پذیرفته ایم. “

کمی بعد ، تغییر بزرگی از چیپست های سریعتر ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری ایجاد شد. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و دیگران برای برقراری ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. اغلب اوقات ، تنها ابزار طراحی مورد استفاده ما لپ تاپ است. جداول نقاشی ، خط کش و غلطک های فشار قدیمی فقط یک خاطره نوستالژیک هستند.

پروژه های قابل توجه

با شروع پروژه های محلی و کارکنان کوچک خود در دهه 1980 ، OLC سرانجام خدمات خود را با افزودن دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره برای خدمت به مشتریان محلی گسترش داد. با تشخیص اینکه نیازهای منحصر به فرد و خاص مشتریان ما نیاز به خدمات تخصصی دارد ، ما همچنین یک بخش طراحی آب و یک بخش طراحی داخلی را در کنار آن اضافه کردیم.

در چند سال گذشته ، OLC انواع امکانات بهداشتی و تندرستی ، مهمان نوازی ، تفریحی و آبزیان را طراحی کرده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • چندین ساختمان برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • اضافات و بازسازی باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • باشگاه باشگاه تنیس و ترشی جدید برای باغهای پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی جدید دریاچه نونا در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاق های هتل Doubletree by Hilton در دنور
  • مرکز سلامتی مرکز پزشکی منطقه ای هنکوک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه سلامتی Deepak Chopra
  • چندین پروژه مهمان نوازی برای توسعه دهنده معروف پارک موضوعی در فلوریدا

تا به امروز ، شرکت ما بر نیازهای مشتریان ما تمرکز کرده است ، به ویژه بر پروژه هایی که جوامع ما را سالم نگه می دارد – از مراکز سلامتی کامل خدمات گرفته تا استخر محله شما متمرکز شده است. مدیران و کارکنان ما این امتیاز را دارند که در این 60 سال بر روی بسیاری از پروژه های جالب و تغییر دهنده زندگی کار کنند. به همین دلیل ما می خواهیم از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که طرح های ما را ایجاد کرده اند و افرادی که با آنها آشنا شدیم تشکر کنیم.

وقتی در مورد گذشته خود فکر می کنیم ، می توانیم با اطمینان بگوییم ، همانطور که در آگهی آمده است ، “ما یک یا دو چیز آموختیم.” اما تمرکز ما را بر آنچه در دنیای تغییر مداوم مهم است ، تقویت می کند: روابط ، مسئولیت ، طراحی خوب و باز -اندیشه

استوارت اولسون و هروی لاووی ، FMFA بنیانگذاران اصلی شرکت معماری 60 ساله Ohlson Lavoie Corporation یا OLC هستند که امروزه شناخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاووی عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه است.