Philips و Teladoc Health شریک راه حل های مراقبت مجازی در استرالیا و نیوزلند هستندشرکت های فناوری اطلاعات ایالات متحده رویال فیلیپس و Teladoc Health با یکدیگر همکاری کرده اند تا راه حل های مراقبت مجازی را در استرالیا و نیوزلند ارائه دهند.

چه چیزی در مورد

دو شرکت فناوری اطلاعات جهانی مراقبت های بهداشتی با ارائه خدمات مراقبت مجازی خود به بیمارستان ها و سیستم های مراقبت های بهداشتی خدمات مراقبت مجازی مقیاس پذیر را ارائه می دهند که آنها را قادر می سازد از راه دور بیماران را در مراکز درمانی با منابع بالینی محدود کنترل کنند.

راه حل های مراقبت مجازی Philips Enterprise از نظارت ، یادگیری ماشین و برنامه نویسی پیشرفته تجزیه و تحلیل برای تبدیل داده های متفاوت به بینش های کاربردی که از تصمیمات بالینی پشتیبانی می کند ، استفاده می کند. این شرکت ادعا می کند که این بسته می تواند مدت اقامت بیمار را تا 30 درصد کاهش دهد ، بیماران را 15 درصد سریعتر ترخیص کند و مرگ و میر بیماران را تا 26 درصد کاهش دهد.

از طرف دیگر ، بستر و راه حل های مراقبت مجازی Teladoc Health شامل دستگاه ها و راه حل های مراقبت است که با سیستم ها و گردش کار موجود ادغام شده و به بیمارستان ها امکان می دهد دسترسی خود را به امکانات مراقبت بیشتر گسترش دهند و بر نتایج سلامت و رضایت مندی تأثیر بگذارند.

علاوه بر این ، “بینش جدید بیماران به دست آمده از مدل های مراقبت مجازی اطمینان می دهد که پزشکان می توانند بیماران خود را بدون توجه به زمان و مکان به مراقبت های تخصصی دسترسی بیشتری داشته باشند”.

چرا مهم است

شبکه های بهداشتی در استرالیا و نیوزلند با اتاق های اورژانس شلوغ ، واحدهای مراقبت های ویژه و باقی مانده جراحی های انتخابی سروکار دارند که منجر به زمان طولانی انتظار بیماران می شود.

با در نظر گرفتن این نکته ، فیلیپس و Teladoc راه حل های مراقبت مجازی خود را برای بهبود دسترسی بیماران به خدمات بهداشتی ، بهبود تجربه کارکنان کلینیک و نتایج سلامت بیمار ، در حالی که هزینه کلی مراقبت را کاهش می دهند ، گسترش می دهند. این راه حل های یکپارچه برای شبکه های بهداشت عمومی و خصوصی از سپتامبر در ANZ موجود است.

روند بزرگتر

در اوایل سال جاری ، Teladoc شروع به کار آزمایشی برنامه مراقبت های اولیه مجازی خود به نام کرد Teladoc Primary 360 با مشتریان اصلی بیمه درمانی کارفرما. در ماه ژانویه ، این شرکت اعلام کرد که بسته را در طول سال 2021 به “جمعیت تجاری بیشتر” می رساند.

Teladoc همچنین با مایکروسافت همکاری کرده است تا بیمارستان ها و سیستم های مراقبت های بهداشتی خود را زنده کند پلتفرم انفرادی در بین تیم ها این ویژگی داخلی ، که قرار است در اوایل سال آینده در دسترس باشد ، به پزشکان اجازه می دهد بدون خروج از بستر ارتباطی تیم ها به داده های بالینی در سیستم EHR خود دسترسی پیدا کنند.

در اخبار دیگر ، فیلیپس دو محصول جدید برای خود دارد پلتفرم دیجیتالی HealthSuite: یکی ویژگی جریان بیمار است که به پزشکان در مدیریت طیف وسیعی از مراقبت ها کمک می کند و دیگری یک محصول پزشکی از راه دور حاد است که به سیستم های مراقبت های بهداشتی کمک می کند تا فناوری اطلاعات مرتبط با مراقبت مجازی را مدیریت کنند.

روی ضبط

فیلیپس و Teladoc Health ترکیبی قدرتمند برای سیستم های بهداشتی در استرالیا و نیوزلند خواهند بود. ما با هم آنچه را که بیمارستانها و سیستمهای مراقبت های بهداشتی می خواهند ارائه می دهیم: راه حل های تجاری یکپارچه که طیف وسیعی از مراقبت های مجازی را در اختیار پزشکان و بیماران خود قرار می دهند. این همکاری یک تجربه یکپارچه و یکپارچه را برای پزشکان فراهم می کند که داده ها ، تجزیه و تحلیل و تخصص را بهتر و پیشرو می کند هر دو شرکت ، “دارن رینولدز ، مدیر عامل Teladoc Health ANZ گفت.

“این مشارکت با Teladoc با ارائه و ارائه بهترین برنامه های عملی در برخی از موسسات پزشکی دانشگاهی برجسته و سیستم های بهداشتی دولتی در جهان ، قابلیت های موجود ما را تقویت می کند. ما اطمینان داریم که این پیشنهاد جامع در اختیار سیستم های بهداشتی ما در استرالیا قرار خواهد گرفت. بهتر خدمت می کند و “نیوزلند” نیز اظهار نظر Shehaan Fernando ، مدیر منطقه ای مراقبت مجازی در رویال فیلیپس.