Pumpkin Spice Sweet Cream Cold Brew


ادویه کدو تنبل سرد

ممکن است پاییز باشد ، اما اینجا هنوز گرم است. اگر می خواهید تمام جنب و جوش های پاییزی را بدست آورید اما بیش از حد داغ هستید و از ادویه کدو تنبل استفاده می کنید … من شما را دارم.

با پایه – و مقدار زیادی قند اضافی خداحافظی کنید! این دستور العمل ادویه کدو تنبل سرد حتماً پاییز امسال ذهن شما را به خود مشغول می کند. این بهتر از هر چیزی است که سفارش دهید ، و برخلاف 50 گرم شکر که در PSL خود پیدا می کنید ، این قهوه فقط حاوی 3 گرم شکر است!

با این حال ، من نمی خواهم شما را با کالری کمتر و شکر کمتر کنار بگذارم. این نیز به بهبود خلق و خوی شما کمک نمی کند ، استرس را از بین می برد و حتی ممکن است روزهای راحت و شلخته شما را با Miss Congeniality کنار بگذارد.

قهوه سرد با ادویه کدو تنبل با قند کمی و مزایای تقویت کننده روحیه

Miss Congeniality ترکیبی از سلامتی است که باعث افزایش خلق و خوی من می شود و مملو از ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل سازگار است که با بدن شما برای بهبود روحیه شما کار می کند. برخی از مواد مورد علاقه من در زیر آمده است. بررسی کنید که چه کاری می تواند انجام دهد!

یال شیر برای وضوح و تمرکز

اشوگاندا برای کاهش اضطراب و استرس

آلو موسکانا Y “لوبیا دوپا” – استرس را کاهش می دهد ، تمرکز را بهبود می بخشد ، میل جنسی را افزایش می دهد و روحیه را بالا می برد

Vitex agnus-castus ، یا chasteberry ، می تواند باروری را افزایش داده و علائم PMS و یائسگی را کاهش دهد

قهوه سرد با ادویه کدو تنبل با قند کمی و مزایای تقویت کننده روحیه

کرم شیرینی کدو تنبل سرد:

1/2 فنجان دم کرده سرد
1 قاشق غذاخوری پوره کدو تنبل خالص 1 فنجان شیر جو دوسر
1 قاشق اندازه گیری Miss Congeniality
1/2 قاشق چایخوری ادویه کدو تنبل

* مواد را مخلوط کرده و روی یخ بریزید

من نمی توانم منتظر بمانم تا شما این دستور غذا را امتحان کنید. من قهوه سرد را دوست ندارم (مانند این که من در هوای 90 درجه به معنای واقعی کلمه قهوه داغ می نوشم) ، اما این متفاوت است! نمی توانستم نوشیدن آن را متوقف کنم! این فقط مقدار مناسب شیرین ، خامه ای ، با کمی تکان های PSL است که به شما آن احساس دنج را می دهد.

به من نشان دهید که چگونه آن را به روال عادی خود در IG اضافه کنید وlovesweatfitness وLSFnutrition من را تگ کنید تا فرصتی برای اشتراک گذاری مجدد در صفحات ما ایجاد شود!