Red Tea Detox Review – بهترین دستور العمل های کاهش وزن 2018

Red Tea Detox یکی از قدیمی ترین و قدیمی ترین چای های گیاهی در جهان است. در دوران باستان ، نخبگان چین تنها کسانی بودند که می توانستند آن را تحمل کنند. ما امروزه آن را در هر گیاهپزشکی در اختیار داریم و یکی از معروف ترین موارد استفاده از آن در کاهش وزن با پیاده سازی آن در رژیم غذایی سم زدایی است. اما آیا واقعاً م effectiveثر است؟ این رژیم چگونه باید انجام شود؟ اشکالات آن چیست؟ همه چیز را در این مقاله خواهیم دید.

نام محصول: سم زدایی چای قرمز

نام نویسنده: لیز سوان میلر

پاداش: بله

رژیم سم زدایی اینگونه عمل می کند

مهم است که روزانه چهار تزریق Pu Erh مصرف کنید زیرا کوتاه مدت است و اثرات آن باید شدید باشد. می توانید آنها را برای صبحانه ، نیم ساعت بعد از ناهار و شام و با یک میان وعده میل کنید. مکمل رژیم سم زدایی برای کسانی که روزانه کربوهیدرات زیادی مصرف می کنند ، به عنوان مثال. B. از برنج یا نان.

رژیم سم زدایی حداقل یک هفته طول می کشد. برخی از افراد ادعا می کنند که در این مدت تا 10 کیلوگرم وزن کم کرده اند.

چه کسی می تواند آن را انجام دهد؟

اگر زندگی سالمی دارید و از هیچ بیماری رنج نمی برید.

اگر در گروه سنی نیستید که در نکته بعدی به آن اشاره کردیم.

اگر این رژیم را با ورزش مداوم تکمیل می کنید.

چه کسی نباید این کار را انجام دهد؟

هر کودک یا سالمندی. بدن شما برای شدت 4 تزریق روزانه آماده نیست ، زیرا سرشار از تانن و آلکالوئیدها است.

زنان شیرده یا باردار به دلیل داشتن کافئین اضافی می توانند به نوزاد منتقل شوند.

اگر از عصبی بودن ، فشار خون بالا یا ضربان نامنظم قلب رنج می برید.

اگر زخم دارید

قبل از شروع این رژیم ، توصیه می کنیم با پزشک یا متخصص خود مشورت کنید.

وب سایت: https://health-fitnesscare.com/red-tea-detox-review/

هنگام رژیم سم زدایی چه غذاهایی بخورم؟

شما باید از رژیم غذایی متعادل و سالم استفاده کنید ، نه فقط در این هفته ، بلکه از قبل. شما باید کمی از همه غذاهای سالم را به غیر از سم زدایی بعد از غذا ترکیب کنید.

سبزیجات و میوه ها را پنج قطعه در روز بخورید. همچنین ماکارونی و برنج ، گوشت سفید ، ماهی آبی و سفید ، حبوبات ، نان سبوس دار ، شیر بدون چربی و …

شکلات ، گوشت قرمز و چربی آن و به طور کلی شیرینی ها باید از آنها اجتناب کنید. این بدان معنا نیست که شما هر از گاهی نمی توانید روحیه خود را حفظ کنید ، اما اگر هدف شما کاهش وزن است ، باید بسیار معتدل باشد.

در طول هفته برنامه ریزی کنید

این آسان است ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

برای صبحانه ، یک فنجان سم زدایی پس از برشته شدن با روغن و یک لیوان شیر بدون چربی بنوشید.

سالاد ، سبزیجات ، ماکارونی و میوه را با خود ببرید. می توانید سینه بخورید. برای جلوگیری از تداخل چای با جذب آهن ، تزریق را برای نیم ساعت بعد از غذا آماده کنید.

این میان وعده ممکن است فقط از یک فنجان تشکیل شود. برای افزایش اثرات کاهش وزن می توانید مقداری ادویه اضافه کنید. توصیه می کنیم مقاله ما را بخوانید: با زنجبیل و دارچین برای کاهش وزن.

در نهایت ، می توانید گوشت سفید یا ماهی را با یک سالاد یا سوپ تازه بخورید. همیشه به یاد داشته باشید که میوه و سبزیجات بخورید. در اینجا نکاتی را برای آماده سازی برای Pu Erh Detox به شما می گوییم.

به عنوان یک توصیه اضافی ، بگویید که سبزیجاتی که می خورید به صورت خام یا پخته توصیه می شوند ، اما سرخ نمی شوند. این رژیم سم زدایی خواهد بود.

نتایج رژیم غذایی چیست؟

از یک سو ، سم زدایی هضم را تقویت می کند زیرا دستگاه گوارش را تمیز و سم زدایی می کند. به علاوه ، از دست دادن آن کمک می کند. متابولیسم کبد سریعتر عمل می کند زیرا دارای قدرت ترموژنیک است که چربی های اضافی بدن چای سم زدایی را می سوزاند. برنامه ریزان بیشتر

با این حال ، مردم تمایل دارند فکر کنند که با این رژیم سم زدایی می توانید شگفتی هایی را در بدن خود مشاهده کنید. خیر صرف نظر از آنچه برخی از مردم می گویند ، بدانید که می توانید این کار را به عنوان مقدمه ای برای یک رژیم غذایی سالم و ثابت انجام دهید. با پایان هفته ممکن است نتایج خوبی را مشاهده کنید ، اما باید عادات خوب خود را حفظ کنید (بدون چهار تزریق Pu Erh) وگرنه وزن از دست رفته را دوباره به دست خواهید آورد. بنابراین ایده خوبی است که از متخصص تغذیه یا دارو راهنمایی بگیرید.