Samsung Pay Wallet اکنون به شما امکان می دهد نسخه دیجیتالی کارت واکسیناسیون COVID-19 را ذخیره کنید


دستگاه های سامسونگ که از Samsung Pay پشتیبانی می کنند ، می توانند نسخه های دیجیتالی کارت های واکسیناسیون COVID-19 کاربران را با مشارکت با سازمان بهداشتی غیرانتفاعی The Commons Project ذخیره کنند.

کاربران ابتدا باید برنامه CommonHealth رایگان را از فروشگاه Google Play بارگیری کرده و دستورالعمل های مربوط به دسترسی به پرونده واکسن COVID-19 خود را از داروخانه ها ، سیستم های مراقبت های بهداشتی و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی دنبال کنند (هنوز همه ارائه دهندگان به سیستم متصل نیستند). به محض دسترسی کاربر به اعتبارنامه COVID-19 خود در برنامه CommonHealth ، می تواند آنها را به کیف پول Samsung Pay خود اضافه کند. گذرنامه واکسن Covid-19 در صفحه اصلی برنامه Samsung Pay در دسترس خواهد بود.

سامسونگ پی به کاربران اجازه می دهد سابقه واکسیناسیون COVID-19 خود را ذخیره کنند
سامسونگ

برای رستوران ها ، مدارس ، ادارات یا مکانهای دیگر که نیاز به اثبات واکسیناسیون دارند ، هنوز مشخص نیست که آیا این نسخه های الکترونیکی پذیرفته می شوند یا آیا شما باید کارت واکسیناسیون COVID-19 کاغذی خود را نشان دهید. و Samsung Pay هنوز سهم بسیار کمی از بازار پرداخت تلفن همراه دارد ، جایی که Apple Pay در آن غالب است.

کارت الکترونیکی واکسیناسیون COVID کمی کندتر پذیرفته شده است ، اما پیشرفت هایی در این زمینه صورت گرفته است. در ماه ژوئن ، گوگل سیستم نشان داخلی اندروید را باز کرد تا به کاربران اندروید اجازه دهد کارت واکسیناسیون دیجیتالی را در تلفن خود ذخیره کنند. این اولین بار در ایالات متحده در دسترس خواهد بود و به حمایت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی یا سایر سازمان های مجاز برای توزیع واکسن های COVID متکی خواهد بود. و برخی ایالت ها مانند نیویورک و کالیفرنیا کارت واکسیناسیون دیجیتالی خود را معرفی کرده اند.