The Master Cleanse – رژیم سم زدایی افراد مشهور برای بیش از 60 سال

افراد مشهور از رژیم سم زدایی خاصی که بیش از 60 سال است استفاده می کنند ، استقبال می کنند. رژیم لیموناد یا معروف به “The Master Cleanse” در سال 1941 توسط متخصص تغذیه به نام استنلی باروز توسعه یافت.

جارد لتو ، یک فرد بسیار سرگرم کننده ، پس از وزن 62 کیلوگرم برای بازی در فصل 27 ، رژیم پاکسازی مستر را ادامه داد. او با موفقیت بیش از 70 پوند را در کمتر از دو ماه از دست داد – بیشتر آن را با رژیم پاک کردن مستر استفاده کرد.

جرد لتو در مصاحبه با جیمی کیمل لایو تأیید کرد که برای بازی در فصل 27 ، جایی که قاتل جان لنون ، مارک دیوید چپمن را به تصویر کشید ، 62 پوند وزن اضافه کرده است. وقتی جرد لتو در حین مصاحبه با عکس بسیار سنگین تری از خود مواجه شد ، اعتراف کرد: “این در واقع فقط 7 هفته پیش بود. از آن روز به بعد روزه می گرفتم. من این لیمو و فلفل دلمه ای و آب بسیار عجیب را سریع درست می کنم. 10 روزه غذا نخوردم. فکر می کنم در 10 روز اول 20 کیلو وزن کم کردم. “

بیانسه نولز با استعداد از Master Cleanse برای بازی در فیلم موفق “دختران رویایی” که در آن خود جوانتر و لاغرتر خود را به تصویر کشید ، پیروی کرد. او در برنامه Oprah Winfrey Show اعلام کرد که با موفقیت در رژیم غذایی Master Cleanse 20 کیلوگرم وزن کم کرده است.

طرفداران رژیم نوشابه نه تنها ادعا می کنند که مزایای آن در کاهش وزن نهفته است ، اما آنها همچنین معتقدند که دارای خواص سم زدایی معجزه آسایی است.

رابین کیورز ، مجری برنامه گفتگوی رادیویی هاوارد استرن ، در مصاحبه ای با مجله People گفت: “این موضوع مربوط به کاهش وزن نبود.” رابین مشکلات سلامتی خود را ناشی از داروهای استروئیدی دانست که در سال 1989 برای تنظیم چرخه قاعدگی خود مصرف کرد. کویورز اعلام کرد: “من واقعاً تلاش می کردم تا سلامتی خود را به دست آورم و اینطور است.”

رژیم طبیعی لیموناد به افراد مبتلا کمک کرده است تا از مشکلات گوارشی و روده رهایی یابند. درد مزمن ؛ حساسیت ؛ فشار خون بالا و کلسترول ؛ و حتی نشان داده شده است که علائم دیابت را معکوس می کند. و البته ، رژیم لیموترش بیشتر به عنوان راهی سریع ، مثر و ارگانیک برای از بین بردن چربی های سمی بدن در قالب اضافه وزن سرسخت شناخته شده است.

طرفداران رژیم Master Cleanse به شما می گویند که دم کرده همه چیز را که بدن شما نیاز دارد به شما ارائه می دهد. این ترکیب لیموناد فقط حاوی لیمو نیست. این ترکیب از آب لیمو تازه ، شربت افرا کلاس B واقعی و فلفل قرمز است. لیمو و فلفل قرمز سم زدا در این نوشیدنی هستند. شربت افرا عنصر اصلی این نوشیدنی است ، کالری مورد نیاز بدن را تامین می کند و مواد مغذی لازم برای عملکرد را تأمین می کند.

بسیاری از وب سایت های آنلاین مانند TheLemonadeSite.com وجود دارند که دستورالعمل های کامل رژیم غذایی و دستورالعمل های آماده سازی برای رژیم لیموناد را به متخصصان تغذیه ارائه می دهند ، همچنین کیت های Master Cleanse که حاوی همه چیزهایی هستند که برای پاکسازی مورد نیاز است.